Не зацілована• 15 декабря 2023
Чому тут вага 60+, це вже товста? Ось 67 самий смак
побольшомусекретику• 15 декабря 2023
Товста((( а тут моцна тітка
Я при 62 кг і 177 см не худенька
Аннуитет• 15 декабря 2023
Бо всі чомусь вважають що не залежно від зросту , все що більше 50 це товста
Якщо в жінки рост 170+ то 67 це НОРМАЛЬНА вага.
из_под_тишка• 15 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Тут набагато більше аніж 67. Видно ж що зріст не маленький
Так. Згідна.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 декабря 2023
Вона висока, тому вона не виглядає сильно жирною. Так, на животі і боках варто було б прибрати зайвий жир. Але загалом красива жінка.
Бронетапці• 15 декабря 2023
Блін, що не камент, то товста. А в житті як подівитись то кожна друга такого розміру. 😂
НеКонец-Света• 15 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Как по мне много...у меня рост 170см и я даже представить себя не могу с весом 67 кг🫣 колобок будет
Трохи злякана• 15 декабря 2023
Я 61-62, середня, ну трохи бедра пишні, і груди великі в мене, саме менше я була 58 кг, то вже була худенька, мене взимку 62 кг влаштовує, а на літо я 2 кг стараюся скинути.
Бабулька• 15 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
Я б сказала кожна 1.5
ВсеЧетко• 15 декабря 2023
Та ну, автор. Я в свої найважчі часи важила 65, і була набагато худіша за цей самий смак. Тут кг під 80.
Правильно_Валерчик• 15 декабря 2023
Не бачу там самий смак,зайва вага і жир конкретний на животі
Бесконечность-не предел• 15 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
Там может эти, в вашей жизни, тоже считают себя жирными
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Молода і приваблива, але хочеться зменшити живіт. Якщо нічого не міняти, у старшому віці така фігура виглядатиме гірше
Аннуитет• 15 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Это вы, но диапазон нормы разный, у всех разный тип фигуры, телосложения. Поэтому женщины одного роста и веса могут выглядеть совершенно по разному.
Не зацілована
• 15 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
Так! І як спитаєш про зовнішність, то 80% опитаних тут одні красуні
Трохи злякана• 15 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Шкаф я б сказала
Бабулька• 15 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Кожен по різному виглядає.
Ми з подругою худіли, і якось зійшлись на позначці 65 кг.
Я виглядала як павук. Тонкі ноги і руки, але широка талія.
А подруга з тоненькою талією але таким міцним задком і ногами
Прикуси Язика• 15 декабря 2023
Ответ дляНе зацілована
А каков рост у этой девушки?
Угги_в_горошек• 15 декабря 2023
Пузо торчит. В чём там смак ? Даже при том , что девушка высокая, всё равно лишний вес на бёдрах, животе смотрится не очень. А особенно если одеть сверху облегающее и блестящее платье.
Однозначно• 15 декабря 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Она беременна? Животик
Так, 9й місяць. Ну ви серьйозно?