Судейское кодло!
Ответ дляultragringo
И чем я заслужила подобные новости?
Не вы лично, а мы все….
Наталья557• 15 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
так, а вже є вирок суду? скільки ця скотина відсидить?
Сначала замнут, потом не на часі, потом может условно пару лет и на этом все. Обычно такие вопросы так решаются в нашей стране.
kotelok1512• 15 декабря 2023
А мені цікаво, а де всі відповідні посадовці,які повинні це відслідковувати і зупиняти?За що вони також отримують зп?Відділів дохера,а контролю не має...
Ответ дляИрина_Б_
конченный
А чего это он конченый? Он подонок, тварь, убийца, но отнюдь не конченый. Продуманный, прохаванный, наглый.