Кучерявочка• 15 декабря 2023

Ношпа супрастін і дексиметазон дитині 4 місяці...

5 днів тому почався різко кашель вночі, на другий день були у лікаря , був поставлений діагноз ларинготрахеїт, призначення інгаляції пульмікорт 0.25 і феністил каплі, кашель через 4 дні тільки погіршився ( особливо вночі) другий лікар ( наш у відпустці) призначив інєкції на 5 днів! Ношпа 0.3 + супрастин 0,2 і окремо на ніч ще дексисетазон 0.2 , діагноз риносинусит, температури немає дитина вередує, але у нас і зуб перший вчора виліз якраз
Страшно колоти дексиметазон , я думала він тільки в екстренних ситуаціях ставиться
Бабка_в_кедах• 15 декабря 2023
Про запасні діти говорити варто чи самі в курсі ?

Дадосвидания• 15 декабря 2023
жах. топайте завтра зранку до третього педіатра, до толкового.

п.с. я не лікар, просто мама. але мені здається у малявки просте орві, аденовірус. тож капала би фізрозчин в носа і все пройде.
Мама Павлика• 15 декабря 2023
почитайте коли рекомендують колоть дексу і не накручуйте себе даром на ніч. Сину почали колоть в 5-ть днів від народження
Губки-уточкой• 15 декабря 2023
До года свечи ректодельт в подобных ситуациях ставили, но при условии ларингоспазма / бронхоспазма, а не просто ОРВИ
Кракадэ• 15 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Ну, да декса - самое верное средство при каждом чихе.
Кракадэ• 15 декабря 2023
Автор, я б не колола.
Мама Павлика• 15 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
питання не в дексі при ’кожному чихі’, а в тому що людина боїться взагалі цього препарату. Для того щоб призначать лікування потрібно мать медичну освіту. І я думаю якщо педіатр прописала таке лікування, но не тіточкам на форумі його відмінять )
тут часто почитаешь что і дорослим призначають дексу - і все, сльози/соплі - мені страшно. А прочитати рекомендації і для чого і коли її взагалі призначають мабуть не всім дано
Кракадэ• 15 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
’Застосування у новонароджених припустимо лише у разі крайньої необхідності. Не виключається згубний вплив на плід при використанні дексаметазону у вагітних, тому призначення препарату майбутнім матерям допустимо тільки в невідкладних ситуаціях.

Стероїди проходять крізь плаценту. Препарат може проникати в грудне молоко. На період застосування дексаметазону лактацію рекомендується перервати.’

Это цитата из инструкции.
У вас , вероятно было угрожающее жизни состояние.
Кракадэ• 15 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Читаем инструкцию ещё более внимательно. И пытаемся найти в показаниях 4 дневной кашель при ОРВИ.
’Системні (таблетовані та ін´єкційні) форми призначають при:

захворюваннях алергічної природи, які не піддаються стандартному або етіологічному лікуванню (сезонний/цілорічний риніт, бронхіальна астма, алергії на ліки і атопії);
шкірній бульозній і ексфоліативній патології (пухирчатка, мультиформна еритема, дерматити);
замісній гормональної терапії при наднирковій недостатності, їх вродженій гіперплазії, онкогенній гіперкальціємії (може знадобитися поєднане застосування з мінералокортикоїдами, особливо при застосуванні синтетичних аналогів);
хворобі Крона і виразковому коліті;
патології крові: придбаних і вроджених анеміях, тромбоцитопенічній пурпурі, а також для паліативної терапії при лімфомах і лейкозах;
розсіяному склерозі в стадії загострення, набряку мозку травматичного або онкологічного походження;
офтальмологічних захворюваннях, несприйнятливих до місцевих форм кортикостероїдів;
нирковій патології (при ідіопатичному нефротичному синдромі або вовчаку);
патології бронхолегеневої системи (бериліозі, саркоїдозі, ідіопатичній еозинофільній пневмонії, а також у складі комплексної терапії осередкового і дисемінованого туберкульозу легенів);
ревматичній патології в якості додаткового препарату для купірування гострих симптомів вовчака, артритів, васкулітів, спондиліту, дермато- і поліміозиту;
шокових станах, резистентних до стандартної протишокової терапії;
важких формах негнійного запалення щитовидної залози та її радіаційних уражень.’

Не пириживай• 15 декабря 2023
Що при запалені носа дає но шпа ?
шпа на риносинусит щось нове
Хоча все призначення дивне
Цветов Мне срочно• 15 декабря 2023
Автор, ведіть дитя до іншого лікаря.
автор Кучерявочка • 15 декабря 2023
Дякую всім, колоти не будемо точно, тільки що прочитала статті що кашель навіть може бути при прорізуванні зубів
Copy-Paste• 15 декабря 2023
Пульмикорт наоборот помогает при кашле , у вас запущено, моя по 2 недели дышит пульмикортом, а как в 4 месяца ребёнок ингаляцию может делать интересно
Мама Павлика• 15 декабря 2023
Ответ дляКракадэ

хворобі Крона і виразковому коліті;
не витрачайте час та не копіюйте з інету рекомендації по застосуванню декси - оскільки я вже більше 20-ти років на ній живу ) І нічого нового Ви особисто для мене не напишете і не скажете
Copy-Paste• 15 декабря 2023
Ответ дляКучерявочка
Вы дурью не майтесь кашель это не шутки можете не довезти до больницы
автор Кучерявочка • 15 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
Дуже добре дихає, беру на руки , надягаємо масочку, співаємо пісеньки і так далі...хвилин 6-7
Кракадэ• 15 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
В смысле? Вы же сами писали - почитайте рекомендации. Я почитала. Ларинготрахеита не нашла. Отсюда вывод - назначения - бред. А вы можете себе хоть морфий колоть.
Потужна махіна• 15 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Покупляли дипломи і тішаться
Потужна махіна• 15 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Так ви ж самі порадили прочитати, а тут злились

Потужна махіна• 15 декабря 2023
Ответ дляКучерявочка
Пісеньки в 4 місяці?
40каградусная• 16 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Автор права, а врачи часто бывают неправы. При риносинусите дексаметазон - это из пушки по воробьям.