Творог для розжига• 16 декабря 2023
Посилки з аліка
Хтось отримував останнім часом, як вам йшли? Мої пропали і не рухаються. Затримка уже більше місяця. Бачу до нового року подарунки не приїдуть
Психологічка• 16 декабря 2023
получали, едут потихоньку. и мистом, и укрпочтой, и новой почтой. перечислила в порядке убывания скорости доставки
Творог для розжига
• 16 декабря 2023
Ответ дляНе зацілована
Мали бути 19 грудня, ще не доїхали до укр.митниці.
А мої мали бути 19 листопада і ще не виїхали з країни транзиту
Гуру троллинга• 16 декабря 2023
Дівчата, може хто знає, а якщо НП в додатку пише ’виїхала з митного депо’ (ще 8 грудня), що це означає?
Творог для розжига
• 16 декабря 2023
Ответ дляГуру троллинга
Гляньте на цьому сайті. Там детально розписується маршрут
Творог для розжига
• 16 декабря 2023
Ответ дляГуру троллинга
Якщо відстежується новою, то вже добре
КохайтесьЧорнобровi• 16 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Якщо відстежується новою, то вже добре
А якщо спочатку відстежувалася, а зараз взагалі пропала з особистого кабінету НП? Замовляла більше місяця назад, статус не змінюється вже два тижні (очікує транзиту до кінцевого центру доставки)
Творог для розжига
• 16 декабря 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Значить десь на кордоні з польшею(( я вже розчарувалася, бо там був подарунок на Миколая, потім думала на новий рік і я розумію не прийде. Моя теж не рухається. Зайшла на олх купити таке саме, а там в 2-3 рази все дорожче. Люди такі ціни ставлять.... раніше доходило за 2 неділі, тепер в 2 місяці не вкладусь
КохайтесьЧорнобровi• 16 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Дякую за відповідь, у мене одна посилка доїхала навіть раніше, а ця щось затримується, хоч робила замовлення в один день.
Гуру троллинга• 16 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Дякую, глянула. Така сама інфо в картці мого замовлення на алі.. в доставці з 8 числа. Ех, лишилось тільки сподіватися.