Хомо_сапиенс• 16 декабря 2023

Не вірю в таро, але як може бути стільки співпадінь?

В таро, гадалок не вірю, але в стрічці попадається весь час якась дівчина з таро, і те , що вона розповідає, ну прямо все про мене, про мої стосунки, про мого партнера!
Є такі критерії, що він молодше мене, фінансово я більше забезпечна (для змій - він це в курсі цього), коли посварені з ним, все це вона розказує.
Протягом місяця потрапляю на її відео, і всі ці передбачення підходять мені.
Як таке можливо ? Її ж слухає ще 50 тис людей ....
вкрации• 16 декабря 2023
Не у одной вас совпадает из аудитории 50 тыс
Просто вероятности

ГороховаЯ• 16 декабря 2023
Ну вот среди 50т человек а 100 будут схожие проблемы, вот и угадала
Залізний занавіс• 16 декабря 2023
У Вас не настільки унікальна ситуація. Просто типовий портрет людини, яка вірить у таро та інші приколи
автор Хомо_сапиенс • 16 декабря 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Зрозуміло, дякую )
Якось зразу не подумала про те, що це для лохів із схожою ситуацією ))
курасаны• 16 декабря 2023
Там цікаво що не співпадає, бо люди коли таро чи гороскопи зосереджуються на цьому. А для кого не співпало закрили та забули
vecya• 16 декабря 2023
В психологии это называется когнитивные искажение
автор Хомо_сапиенс • 16 декабря 2023
Ответ дляvecya
ооо, цікаво, почитаю )
vecya• 16 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
ооо, цікаво, почитаю )
Но честно скажу, когда у меня ж..па, тоже и гороскопы, и таро, и нумерологию смотрю 🤓 шоб успокоиться))))
автор Хомо_сапиенс • 16 декабря 2023
Ответ дляvecya
Ой, розумію ))
Особливо, коли посварені з партнером, а гадалка сказала, що він любить і страждає, то відразу починаєш жити нормальним життям і не переживаєш

Бамбарбия! Кергуду.• 16 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Ой, розумію ))
А он на самом деле счастлив с другой, но проще ж думать что он по тебе страдает, я такая наивная была.
Надежда наш компас• 16 декабря 2023
Так это логично, если женщина старше партнёра, то скорее всего она и зарабатывает больше него.
автор Хомо_сапиенс • 16 декабря 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Заробляю я якраз менше, а маю більше, тому він і не знає.
Ну то таке, не відн до справи.
koral_k• 21 декабря 2023
Общие расклады это как визитка таролога, что б вы видели как он карты трактует. Нужно всегда заказывать индивидуальный расклад