Питають щодо демобілізації. Поточний стан напрацювання такий, формула:
Хто прослужив під час дії воєнного стану 36 місяці отримує право на звільнення. При цьому по досягненню 24 місяців, з них 12 місяців в зоні бойових дій, можна буде взяти відпустку 90 днів без поділу на частини, але це віддалить строк отримання права на звільнення.
Тобто, маєте 24 місяці, з них 12 місяців в зоні бойових дій? Можна взяти перерву тут і зразу, чи не брати і дослужити три роки.
Це зроблено для дискреції, адже якщо одночасно звільняться кілька десятків тисяч, то росіяни завалять фронт.
ГШ ЗСУ проти любої демобілізації та ротацій. Якщо з них виколупаємо, чому сотні тисяч сидять в франківських котлах, може, вдасться збалансувати ще. Дяка Міністерство оборони України за продуктивну співпрацю.
Krasivaja_ja• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ну це вже хоч щось
Х…я а не шось
Они настроены до конца света воевать
Krasivaja_ja• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я про демобілізацію тих, хто з першого дня на війні
Я считаю так, прослужил год- имеешь право
А не это вот все, 3,5, 10
4 декабря 2023, 15:09 — Силовой Блок
Депутат Верховной Рады Марьяна Безуглая выразила свою обеспокоенность тем, что из общего числа военнослужащих в Вооруженных силах Украины (ВСУ), составляющем почти миллион человек, лишь 300 тысяч активно участвуют в боевых действиях. Она высказала свои замечания в социальной сети.
«Кто-то может мне объяснить объективные причины того, что из числа сил обороны сейчас задействованы лишь около 300 тысяч человек, в то время как общая численность достигает миллиона? Чем занимаются оставшиеся 700 тысяч?» — подняла вопрос Безуглая.
Она также выразила недоумение по поводу того, почему некоторые воинские части так и не были направлены на передовую линию, в то время как другие бригады не выводились из зоны боевых действий.
Ранее член комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Соломия Бобровская также высказала мнение о провале мобилизации на Украине, отметив, что в некоторых случаях она была обеспечена в большей степени «количеством, а не качеством». Это, по ее мнению, связано с обещаниями обществу «победы уже завтра».
Ответ дляVedovnica
4 декабря 2023, 15:09 — Силовой Блок
Оружия на всех не хватает, уже объясняли и не раз...
Ответ дляlilu1990
Почитайте у неї на сторінці в фейсбук. Вона там ділиться. Поки це ще наброски я так розумію
У человека явные проблемы с головой, такое впечатление, что она УО. Зачем ее читать? Все ее мысли, формулировки, определения - фантазии больного человека. У неё не спрашивать надо, ее лечить надо
Ответ дляVedovnica
4 декабря 2023, 15:09 — Силовой Блок
«на Украине» ну-ну 😂 вы откуда это тянете?)
Ответ дляZaviriuha
Сьогодні бачила відос, пацан каже, що зараз все як гра, виживе той хто грає в неї, з кожним місяцем рівень гри повишається і хто навчився в неї грати той буде жити. Це він про мобілізацію🤪
Він правий. Замість того щоб нити, або знаходь шляхи щоб вітпетлять - цілком законні, або включайся в гру - хто перший, у того буде більше переваг
Ответ дляlilu1990
Ну це вже хоч щось
Не зовсім.
Бо там же прописано, що після 6 місяців після звільнення від мобілізації можна мобілізовувати знову.
Тобто відслужили 2 роки отримали 3 місяці вдома, через ще рік служби звільнення, а ще через пів року можна знову мобілізовувати.
Люди з військовим досвідом для армії мають бульший інтерес ніж новобранці, тому їх уже матимуть завжди тримати на олівці.
Ответ дляОленёнок
Мене в даному контексті її проблеми не хвилюють. Мене хвилює коли зможуть демобілізуватися ті хто пішов на війну 22 лютого