Губи з філером• 16 декабря 2023
Ненавиджу свята
Можливо просто тому, що я в цьому році зламалася? Адже я раніше вірила. Відчувала оте піднесення. А зараз вся ця мішура, подарунки ( змагання у кого більше, дорожче), розуміння, що треба вигадати якесь норм пояснення чому Санта на Різдво не подарує під ялинку. А мама пізніше, після свят купить. Саме в ці дні найбільш та найболючіше відчувається самотність. І якщо в звичайному темпі життя можна ховатися за роботою, дитячими гуртками. То в свята не виходить. Моє оточення все щасливо сімейне. Знаєте, це такий жорстокий жарт долі. Бути одною одинокою мамочкою яка тягне все на собі і тільки не простягне ноги. Коли кругом щасливі сім´ї.
Я не заздрю. Просто я болісно відчуваю нестачу цього затишку. Мені боляче чути про їх сімейні святкові турботи. Я вперше не хочу зустрічати Новий рік з сім´єю подруги. І я не знаю як їй пояснити , що я їх люблю. Але знову ж таки. Мені боляче дивитися на оті " котику це тобі. Так дорога люблю тебе "
Я відчуваю себе якоюсь дефектною в ці моменти .
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ось, плачте ,вийте , проте усвідомлюйте: не кожен фасад - правда! Підіймайтеся і живіть! Ми живемо у гарному будинку,мій чоловік - заможна людина,проте його кошти - його, а ми з сином живемо на мої копійки.
Чому ви не розлучитеся?)
Навіщо терпите?
Флюорография гуся• 16 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Вибачте, але ваш чоловік - козел. І це ще лагідно сказано. Але чого дивуватися. Таких багато.
Я б такое не носила, но продаю• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Значить на те були причини
Ну значить ви самі все і втратили…
Не против• 16 декабря 2023
А я мрію провести Новорічну річ, як ви. Хоча й «щасливо заміжня»(( Хочу просто взяти доньку собі під бока, вмоститися разом під теплою ковдрою, порадувати її якимсь невеличким смаколиком і заснути під різдвяний фільм. Або просто до мами поїхати. Не хочу гулянок, столів, засівальників… І чоловіка свого поруч теж не хочу(
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Я не хочу взагалі святкувати.
Мені не норм( раніше було якось все рівно. Моментами було прикольно. А останнім часом зрозуміла що я не хочу більше бути сама
когось активно шукаєте?
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Удалено администрацией...
забанить за рекламу.
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Розумію
Ну можна працювати
В мене двоє і я працюю
Але один день на місяць ми їдемо в неділю на екскурсію обовʼязково
Ну можна працювати
В мене двоє і я працюю
какой у вас доход?
куда едите и сколько тратите на поездку?
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
когось активно шукаєте?
На сайті знайомств не сиджу. Але відкрита до спілкування. Іноді на побачення ходила.
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
какой город у вас и сколько детей? сколько лет вам? ві работаете?
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну значить ви самі все і втратили…
))) алкоголік , який кидався з ножем то не сама велика втрата
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Возьмите небольшой кредит и купите хоть что-то детям,простите это моё мнение, дарить после праздника это не то,а уже после праздника погасите долг
капец. ну и совет. возьмите кредит - а отдавать кредит чем?????
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
А я не працюю. Сама виховую дітей і не працюю.
Ну ви серйозно?😥
а за что вы живете, если не работаете. сколько детей у вас? жилье свое?
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляНе против
А чому не розлучаєтеся?
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Я не можу взяти кредит. Навіть на 1000 грн. У мене погана кредитна історія. Тож ні кредитки, ні кредиту. У мене періодично проходять досить великі суми через монобанк( уточню, то не тільки моє. Мені треба частину значну віддавати. Ато счас почнеться). А кредитний ліміт не дають(((
на сколько большие суммы проходят? что это за деньги и кому отдаете их? сколько из денег оставляете себе?
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Прям діловий підхід)
Київ, маленький бізнес ( зараз відновлюємося після кризи). Мені 38, двоє дітей
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
У вас є діти! Почитайте сусідні теми про жлобів, які дружин не радують. Або про тих, хто пише,як вирахувати любовницю у чоловіка. І порадійте, що у вас немає такого.
краще вже хай в мужа буде любовниця, ніж жити одній и рахувати кожку копійчину та нема за щоб було купити дітям на новий рік подарунки
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Та то сарказм був. Звісно працюю.
Житло орендоване
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Прям діловий підхід)
какой доход приносит бизнес? акяа сфера? жилье свое или сьемное? родители ваши живы? где они, в Киеве?
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я не дуже розумію такий детальний допит)
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Та то сарказм був. Звісно працюю.
Житло орендоване
то хреново, що житло арендоване. скильки платите за аренду квартири?
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
хочу дать совет дельный. для этого нужно понимать вашу ситуацию.
Я не Тролль• 16 декабря 2023
Перед праздниками всегда начинаются такие темы с давлением на детей и подарки. Подождите еще пару страничек, сейчас сердобольные тетки карту попросят и будут вам подарки
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляКаяспер
Дивіться, у ваших дітей повинен бути приклад сімейних стосунків, то ж краще йдіть до подруги, вони там переймуть на майбутнє модель відносин повної сімʼї. Ви ж не станете їх лишати такої можливості?
сколько лет на психолога учились?
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Бо ’ сама пішла - сама справляйся. А у мене своє життя.’
Я ж сподіваюся що ви зрозуміли, що то сарказм був, що не працюю( просто зараз дуже складна ситуація.
батько детей вам гроши дає?
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Я теж пішла від чоловіка. І почула те ж, що і ви. Не хочеш зі мною жити, то і забезпечує сама.
Забезпечую, як можу і взагалі не парюсь, що не маю чоловіка. Заміж не хочу. Мені зараз добре.
у вас свое жилье или сьемное? дети есть? сколько вам лет?
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Ні то не сарказм. У мене зараз фактично стільки грошей. На наступному тижні має бути трішки ще. Але то не мої. Мені з них треба віддати зп .
У мене зовні гарна картинка успішної бізнес леді. А по факту ...
Вообщем, в такій дупі я давно не була. Нікому нах..н не вср..ся чужі проблеми. От це вірно. Мене тошнить в прямому сенсі від позитивних підкастів і ТД.
Я не на вас кричу зараз. В мене просто стан такий з яким я не знаю до кого і куди йти. Я роками не плакала. Сильна самодостатня, мать її. А сьогодні я не можу стримати сліз. Аби в полі - вийшла б кричала. Так нікуди вийти. Та й дітям треба робити вигляд що все добре.
сколько лет детям?
Не против• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
А чому не розлучаєтеся?
Все дуже просто. Гроші.
Кумедний ґудзик• 16 декабря 2023
Ответ дляLilian-nochka
Пойдите купите ребенку елочку,нарядите,наготовьте вкуснях и празднуйте.чего вам блин не ймется?да у кучи семей такие проблемы,что вам и не снилось
А если не за что купить елочку и вкуснях? Я автора понимаю. Только я без работы одна в чужом городе на съеме, ВПО. Родителей нет, я вообще одна.
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну щодо фінансів ви вже вибачте) але то не для загалу. Коли все було ок, то дохід хороший був. Провал з´їв не лише запаси компанії, а й особисті. Ну то таке. Поправимо. Обідно просто що це на свята припало. Попросити нема в кого. Бо колишній чоловік точно не дасть. Він ще й на зло аліменти оплатить з затримкою. батьки в сусідній області. Але туди дуже складно їздити. Бо немає прямого з Києва. З пересадками і ще й складно зараз підлаштувати рейси.
Раніше на каву могла й сама підти, чи там в кіно. Чи на івент. Саме зараз ні за що.
Зовнішність?) Зараз поправилася дещо. Але залицяльники є. Як і досить забезпечені, так і середні. Правда ’ люблю не могу’ чомусь одружене.
З самооцінкою , не дивлячись на все, в мене також норм. Може правда з теми й не подумаєш. Я знаю чим можу бути цікава.
Правда до мене не кожен підійде. Профдеформація. Я досить власно( як мені один знайомий сказав) виглядаю. Я не спеціально. В душі я досить добра людина і м´яка.
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляНе против
Все дуже просто. Гроші.
І ви говорите мені зараз, що ну його . Воно тобі не треба?)