Губи з філером• 16 декабря 2023
Ненавиджу свята
Можливо просто тому, що я в цьому році зламалася? Адже я раніше вірила. Відчувала оте піднесення. А зараз вся ця мішура, подарунки ( змагання у кого більше, дорожче), розуміння, що треба вигадати якесь норм пояснення чому Санта на Різдво не подарує під ялинку. А мама пізніше, після свят купить. Саме в ці дні найбільш та найболючіше відчувається самотність. І якщо в звичайному темпі життя можна ховатися за роботою, дитячими гуртками. То в свята не виходить. Моє оточення все щасливо сімейне. Знаєте, це такий жорстокий жарт долі. Бути одною одинокою мамочкою яка тягне все на собі і тільки не простягне ноги. Коли кругом щасливі сім´ї.
Я не заздрю. Просто я болісно відчуваю нестачу цього затишку. Мені боляче чути про їх сімейні святкові турботи. Я вперше не хочу зустрічати Новий рік з сім´єю подруги. І я не знаю як їй пояснити , що я їх люблю. Але знову ж таки. Мені боляче дивитися на оті " котику це тобі. Так дорога люблю тебе "
Я відчуваю себе якоюсь дефектною в ці моменти .
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Бо я зайшла а мені 101 відповідь
Таких нитіків
Я в шоці
Таких нитіків
Я в шоці
Отам зверху є ’ не слідкувати’.
Дуже полегшує життя кажуть) і всяка фігня не приходить
Гарної подорожі) ( без сарказму)
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
ви ж писали, що ви добра )))
а тепер - вже не притворяетеся доброю.
то ви определиться )))) добра ви чи зла ))))
а тепер - вже не притворяетеся доброю.
Я справжня.
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
А ви бачили які зараз поацкарти ? ВІП
Ясно все з вами
Як так
Жити в Києві і ніде не водити не возити дітей
А дні народження не робити дітям - для мене це нонсенс
І я все життя живу в Бучі
А автор Київ
Ясно все з вами
Як так
І я все життя живу в Бучі
А автор Київ
язгодна. авторко сидить и ниє, що нема мужика. а діти сидять бідні нещасні, без розваг, без подарунків. краще б дітьми зайнялася, ніж тут сидіти та нити .....
Я в дамках• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Отам зверху є ’ не слідкувати’.
Гарної подорожі) ( без сарказму)
В мене легке життя
Ви ж ниєте
Я вам зайшла ще на першій стор дала пораду
А у вас все одно стакан напів пустий
То не зміниться на краще нічого у вас
Без сарказму
Ви ж ниєте
А у вас все одно стакан напів пустий
То не зміниться на краще нічого у вас
Без сарказму
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
В мене легке життя
Ви ж ниєте
А у вас все одно стакан напів пустий
То не зміниться на краще нічого у вас
Без сарказму
Ви ж ниєте
А у вас все одно стакан напів пустий
То не зміниться на краще нічого у вас
Без сарказму
Ви не турбуйтеся так за інших. От чесно.) Вони якось без вас
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Отам зверху є ’ не слідкувати’.
Гарної подорожі) ( без сарказму)
авторко створила тему щоб пожалітися та понити. а кои люди стали її жаліти - то стала ехіднічати та кусати. того в тебе й мужика немає. так тобі и треба.
мужики не люблять тих, хто кусає та єхіднічає
Не против• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Девки, как вы задолбали своим нытьем...
сидят в тепле, не голодные, хоть какие-то деньги имеют, родители есть и живы
а что еще нужно?
подумайте о наших военных, кто на передке, в морозы в окопах.
и о тех людях, что живут в оккупации или там, где ведутся военный действия и бомбы над головой каждый день летят!!!!
как вы задолбали своим нытьем про мужиков!!!!!!!
а что еще нужно?
«Что еще нужно?» Мені «нужно» дитину без інвалідності і трьох операцій за один лише минулий рік. «Нужно» мати можливість належати собі, вийти на роботу, працювати, заробляти самостійно на її лікування. не залежати фінансово від чоловіка, від якого я давно не хочу залежати. Можна мені цього хотіти? Ви дозволяєте?
Я в дамках• 16 декабря 2023
і те не так їй і се не так
І криво і погано все
Ну по вашій вірі і дається вам
І криво і погано все
Ну по вашій вірі і дається вам
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
і те не так їй і се не так
І криво і погано все
Ну по вашій вірі і дається вам
І криво і погано все
Ну по вашій вірі і дається вам
Я в дамках• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Я не турбуюся
От чесно
А вам би приклад брати з позитивних
А не з нитіків
Якщо вже зайшли почути поради дієві
Прийміть це і все
От чесно
А вам би приклад брати з позитивних
А не з нитіків
Якщо вже зайшли почути поради дієві
Прийміть це і все
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви з самого початку випитували, випитували. Неначе пораду дати хотіли. А коли отримали відповіді - показали нутро.
Може я й не мила дівчинка. Але я не притворяюся.
Якщо вам не подобається що ниють, то ви можете зайти в інші теми. І не знущатися над собою читанням ниття.
Така бойова Я• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
А ви бачили які зараз поацкарти ? ВІП
Ясно все з вами
Як так
І я все життя живу в Бучі
А автор Київ
Ясно все з вами
Як так
І я все життя живу в Бучі
А автор Київ
а причем тут буча?
буча последние пять лет - элитный пригород
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляНе против
Я б дуже хотіла, щоб в вас вийшло те, чого бажаєте. І , я не знаю серйозність хвороби дитини, але на стільки то можливо і трішки більше хай буде здоровим🙏🙏🙏
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
молодець, що не притворяешся. справжня. настояща
така, як є.
так й треба....
але справжня!!!!!!
така, як є.
так й треба....
але справжня!!!!!!
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Я не турбуюся
От чесно
А вам би приклад брати з позитивних
А не з нитіків
Якщо вже зайшли почути поради дієві
Прийміть це і все
От чесно
А вам би приклад брати з позитивних
А не з нитіків
Якщо вже зайшли почути поради дієві
Прийміть це і все
Ви про стакан заьули
Я в дамках• 16 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
а причем тут буча?
Бо автор написала
Що вона з Києва і діти ніде не були
А я і пишу що все життя в Бучі
Але діти мої змалку театри дитячі цирки палаци і тому подібне
Що вона з Києва і діти ніде не були
А я і пишу що все життя в Бучі
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Бо автор написала
Що вона з Києва і діти ніде не були
А я і пишу що все життя в Бучі
Що вона з Києва і діти ніде не були
А я і пишу що все життя в Бучі
Ану будь ласка покажіть, де я написала що ми ніде не були
Я в дамках• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Ви про стакан заьули
Забули ви
Що свята йдуть і у вас є діти
Як так
Дітей зробити вмієте
А в театр повести не вмієте
Що свята йдуть і у вас є діти
Як так
Дітей зробити вмієте
А в театр повести не вмієте
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Бо автор написала
Що вона з Києва і діти ніде не були
А я і пишу що все життя в Бучі
Що вона з Києва і діти ніде не були
А я і пишу що все життя в Бучі
автору не до дітей, вона на сайті сидить та ниє,що мужика нема.
немає коли дітьми зайнятися ....
Щебетуха• 16 декабря 2023
Авторе, Порадниця це не те місце, де зрозуміють...зафукають скоріше - так( хоча в їхньому розумінні це, так би мовити,«волшебный пендаль»)
Люди не розуміють, що це не просто ниття чи поганий настрій, це фактично депресія...
Я дуже Вас розумію, бо так само відчуваю і живу а такому стані вже 7-й рік, але в нас іще й село, де такі діагнози як депресія взагалі не сприймаються і не приймаються( та і по мені так і не скажеш відразу- ходжу на роботу , готую їжу, прибираю, але ніби робот... А хочеться, як ви писали. вийти в поле і кричати чи вити )
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
Та ви знаєте тут іноді дивні персонажі пробігають. Он одна стовпчиком вже який коментар перераховує де її діти бувають. При чому частина тексту просто копіпаст з чогось. Виникає питання: а чи є там діти взагалі?)
Так, депресія, хронічна втома. Для всіх ти сильна , успішна. ’ Ой , що ти придумуєш’. А по факту просто вмієш тримати обличчя і не вмієш зізнаватися що неодноразово думав про суїцид. Що пережив дофіга такого, що оті ’ я от не нию бо така прекрасна’ перші б зламалися.
До речі, можливо бачили , є ролик з фото людей з депресією та за декілька годин до суїциду. Там цілком зовні щасливі люди.
У вас є хтось, хто може обійняти, підтримати? Просто вислухати?
Грабля• 16 декабря 2023
Каждый сам кузнец своего счастья. Можно за год отложить деньги и на подарки и на маломальский праздничный стол. Но у вас зависть к окружающим, и нытье ваше все. Не только на советчице, а это не первая ваша тема (вы уже настолько узнаваемы, что модно писать вашу биографию по вашему нытье), а и в жизни ноете ноете ноете...
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляГрабля
Як приємно що тебе вже взнають)
Особливо враховуючи що ти сам сюди заходиш раз в декілька місяців. А люди пам´ятають. Дякую вам
Не против• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
А я бажаю вам попри все щасливих свят. У вас є діти. Вони здорові. То вже найбільший скарб. Гроші і подарунки ще обовʼязково будуть. Будьте щасливі)!
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляНе против
Дякую 🤗
Щебетуха• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
діти- підлітки... вік такий, що нічого не хочуть робити- ні обійматися ні допомагати мені, хоча бачать як мені важко і як я намагаюсь щоб у них було все як і у всіх( хоча не виходить зовсім якщо чесно..)
з батьків тільки мама у мене- піклуємось одна про одну, але так щоб бути дуже близькими- ні( тим більше обійматись)
В подруг( знайомих) свої сім‘ї, своє життя / зі мною їм не цікаво...
Як задуматись- то я взагалі одна по великому рахунку(
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
Можна я вас віртуально обійму? Людині дуже важливо мати підтримку і обійми. Без порад, якихось діжурних завчених псевдопозитивних фраз. Просто мовчки обійняти.
Хай в вас складеться так, щоб ви змогли в один момент сказати ’ я щаслива. І я не одна’
Щебетуха• 16 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
дякую)
а я вас теж хочу обійняти міцно- міцно
Губи з філером
• 16 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
дякую)
а я вас теж хочу обійняти міцно- міцно
Дякую вам 💐
Мабуть саме заради оцих декількох людей іноді і варто написати сюди. Так, більшість буде не дуже. Але прийдуть декілька тих, з ким так віртуально обійняли одна одну, поділилися сонечком і неначе так на душі якось легше стало 💐
Не против• 16 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
дякую)
а я вас теж хочу обійняти міцно- міцно
Блін, і мене візьміть, будь ласка…)