Isidda• 16 декабря 2023

Тихий ужас. Вєлікодєржавіє

Якутия -алмазный рай
inresta• 16 декабря 2023
нафига нам эта информация ???

РыжаяЛиса• 16 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
И это исключение.
Что вы мне хотите доказать ?
Я вам не собираюсь ничего доказывать. Зачем🤷
Просто с начала войны наши идеализируют до невозможности. И зачастую, доходит до абсурда
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ дляКайдашиха
В яких? Десь там, де просто старі люди їх вже не хочуть, звикнувши бігати на вулицю. В мене є і знайомі, і родичі та й бувала у різних селах по Україні. ’Без умов’ бачила одного разу
Нормальне украінське село.
Vale29• 16 декабря 2023
Ответ дляIsidda
под ногами алмазы,бриллики считай,нефть,газ,леса,еще куча всего.могли бы жить как арабские шейхи.завидовали бы все.
Якутія - це колонія, гроші з тих алмазів отримує метрополія - Москва. Ось що росія робить із колоніями, висасує усе до останньої копійки і обоолванюючи . Думаю, що там і корінні якути які залишилися вже ні мови своєї не знають, ні традицій.
чаревна• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
В Україні В селах теж нема унітазіів
Где в Украине, в какой области такие бараки?
автор Isidda • 16 декабря 2023
Ответ дляАбузю
Удалено администрацией...
Чем сложнее и страннее у путьки ситуация, тем активнее раша боты бегают по форумы с криками всьо пропало. Слабенькое отвлечение внимания
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ длячаревна
Звичайні села ЦУ
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ длячаревна
Я про туалети
Nat-li• 16 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Ну как бы разница колоссальная. Не знаю ни одного украинца, который бы за пиж.ным унитазом поперся убивать в чужую страну 🤷‍♀️

Vale29• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
В Україні В селах теж нема унітазіів
Все вже давно є навіть у пенсіонерів. Нема хіба що у тих, хто пиячить та якісь дуже складні життєві обставини
автор Isidda • 16 декабря 2023
Ответ дляyuliauuu
Та навіть близько у нас такого нема.
Навіть в самому занедбаному селі
Под нашими селами алмазы(бриллики)не лежат,не текут рекою нефтедоллары с газом.Якутия по алмазам номер 1 в мире.
чаревна• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Звичайні села ЦУ
Вот таких не видела.
Помню мне запомнилось, едем едем на машине поля поля, село, в селе окна металопластиковые и бетонные заборы, выехали с него, снова поля поля....
И даже там дома стараются поддерживать современно
murmurik• 16 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Я не ваши. И сужу по селу где жили мои бабушки.
А откуда вы мне не понятно.
В нашем селе унитаза в доме небыло либо у очень пожилых людей или у алкашей
Playland• 16 декабря 2023
Ответ дляIsidda
а я хочу знать ,как и где живут убийцы и что я им такого плохого сделала в этой жизни,что оно пришло убить мою семью за 10 тыс км
Аргумент так собі
Найкраще - це абсолютне забуття цієї території, а не смакування їх каналізацією.
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ дляVale29
Давайте без пафрсу.
В деяких селах нема навіть природнього газу.
Та нлрмальних доріг
Реверанс• 16 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
І з Америки на суд в Київ до полковника Червінського приїзжаю?
Америка з маленької в Вас,як москалята пишуть
автор Isidda • 16 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ дляVale29
Я вде мовчу про каналізацію
murmurik• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Я вде мовчу про каналізацію
Мовчить мовчкы

Аноним Первый• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
В Україні В селах теж нема унітазіів
Це ліжко , кухня і унітаз моєї свекрухи. Живе в маленькому селі на одну вулицю, віддаленому від траси. Жіночка 60+
Всі в селі мають унітази дома
автор Isidda • 16 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
скажіть вашому петі-нехай віддасть мені і ще тисячі сімей гроші або квартири,на які нас кинули в 15 році і до 19 року навіть кримінальна справа не була порушена.Ірпінь,район благодатний жк княжий двір шервуд і ще 5 будинків .бабки зняли .мер мав 90 квартир.а нас влада кинула як лохів.і дороги перекривали,половина біженців з дітьми і всім по цимбалам.так котловани і стоять.а люди через нотаріуса слатили усю суму.афера століітя.дякуємо сивочолому!і його меру на той час
Nat-li• 16 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ви можете придумувати зараз все, що завгодно. Суть не в цьому.
Боже...ще і тре все підряд...лишній доказ))))
Кайдашиха• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Нормальне украінське село.
Та не в унітазах зовсім справа. Український господар (в своїй більшості) настільки відрізняється від ’господаря’ з балалайкою.... достатньо просто поїздити по селах ( и деревеньки лицезреть в прошлом). Це ж небо і земля! І не потрібно наводити на українські села бруд.
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Всі в селі мають унітази дома
Це- виключення.
Думаб, ближче до столиці.
Playland• 16 декабря 2023
Заради справедливості можна показати дороги між селами Полтавщини , які, до речі, стоять на газових родовищах .
Там не ями, а вирви
Апд
А яке там око своє прикриває - що не так? Відео прикріпити тижневої давнини?
andria• 16 декабря 2023
Кому это надо? У нас своих проблем мало??
Вы тут патриотизм разгоняете?
Та по фиг как они там живут вообще не интересно !
Мы бы за собой смотрели и у себя порядок навели, а потом бы с других смеялись(
А сейчас грустно 😞
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Всі в селі мають унітази дома
Пойдіться по селах ЦУ
Подрысь• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
В Україні В селах теж нема унітазіів
у моих в селе и унитаз, и уличный на всякий случай.
Унитазов нет разве что у стареньких одиноких бабушек, которые доживают свой век как бог дал. Либо у маргиналов.
Раньше почти каждая хата была покрыта соломой (из моего детства). Сейчас уже не найдешь такой, разве что заброшенка какая-то.
Sanechko• 16 декабря 2023
Ответ дляПодрысь
Нащва села?
Реверанс• 16 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ви мені вже всоте це копіюєте.Петі в мене нема.
Навіщо?
Зверніться до суду,Вам чудово допоможуть.Зараз сама чесна влада за все існування України.Успіхів Вам шановна