приголомшив заявою 16.12.23 Гучна заява очільника ГУР Кирила Буданова шокувала суспільство.РФ зараз не має планів вести війну 2025 року — ошелешив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. Про це він заявив на дискусії “2024: виклики та перспективи”. За його словами, принаймні станом на зараз РФ не має наміру воювати ще через рік.
“Можу вам єдине сказати: планів вести війну 2025 року Російська Федерація станом на зараз не має. Можливо, під кінець 2024 року, якщо нічого не зміниться, вони будуть це коригувати. Але наразі планів таких у них немає”, — зазначив Буданов.Проблема з ресурсами
Очільник ГУР додав, що російська окупаційна армія має проблеми з ресурсами. Адже вести війну вже майже два роки дуже дорого обходиться Москві. Цікаво, коли вже там зрозуміють, що Росія не гумова? Навіть з її, здавалося б, “безмежними ресурсами”. Хоча кого це обходить? Народу ж багато. Дарма, що живуть вони без світла, газу, туалетів у будинках та інших благ цивілізації. Будуть жити так і далі, бо всі гроші йдуть на війну з Україною.
“І ресурси там не є необмеженими. Можливо, трохи грубо пролунає, але ми воюємо за чужий кошт, а вони — за свій. І свої кошти вони рахують, хоча здається, що ні. І дуже прискіпливо”, — сказав Буданов.
Unmistakable• 16 декабря 2023
Дякую, але вже наслухались про Крим в серпні. Буданов замінив Арестовича, ще один казкар. Хоча Арестовичу можна пробачити, аот Буданову на його посаді.... Не розумію.
Ответ дляUnmistakable
Що саме не розумієте? Шо вони ще не розробили плани ведення війни на 2025 рік? То ще є час
Unmistakable• 16 декабря 2023
Смішно читати, що Росію грошики рахує, враховуючи, що ракетам немає кінця й краю, нафту як купляли так і купляють, і військове виробництво лише нарощується. На кого розраховані його теревані.
Киев_Елена• 16 декабря 2023
Ответ дляMarynavladi
Я уже ни во что не верю
+1. Буданов говорил про лето 2023 в Крыму)
Unmistakable• 16 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Не розумію, навіщо він дає людям надію, що війна в 2024 закінчиться. Це ж читається між рядків.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2023
Ответ дляUnmistakable
А що там з цінами на нафту, до речі?
Ответ дляkuskus
Чекайте-чекайте
На вибори люди йдуть не з програшем)Італія теж на літо ставку зробила,їх міністр оборони,Остін як ось бува в столиці-дослівно’наступні декілька місяців вирішуючі’.40 пілотів наших вчаться,Зеля,рєзніков,каспаров,у данілова проскакувало і ще в західній пресі і Кадиров позавчора заявив-літо 2024 кінець сво і ще депутат дури
Unmistakable• 16 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А що там з цінами на нафту, до речі?
Не слідкую.
Ответ дляMALINA_M
За прогнозами Буданова ми мали щє влітку купальники в Алушті вигулювати нові. Я вже не вірю нікому. Один розпач… моя Запорізька область в окупації і надалі, а казала розвідка і всілякі медіуми, що влітку 2023 звільнять більшу частину.
Смеюсь, такая же дура.
zztop-b844• 16 декабря 2023
Ответ дляIsidda
На кацапських форумах радості нема.Пішли гроби і обман на бабки .Бояться мобілізації.Баби погрожують путіну.Там не так все солодко.Є дурбелики.яким натрусили в тилу гуманітарку розгружать за 100 тис фублів,по факту на нуль,на карту 15000 фубля.
Можна подумать здесь все прыгают от радости.
Так а что путлеру считать если там безлимит по деньгам. Мало будет- просверлят ещё 10 скважин или продадут пару мешков алмазов каких нибудь. Прижмёт совсем - посадит пару олигархов и национализирует имущество. У этой падлы нет ограничений ни по админресурсу ни по финансовому. Людей бабы нарожают, ракеты наклепает..
Sofia Tatra• 16 декабря 2023
Как рабочий вечер автор ?) каждый каждый вечер … добрый вечер .
Я уже эти новости видеть не могу . Будановы арестовичи… клоуны
Ответ дляSofia Tatra
НЕ ЖДИ МЕНЯ из зоны СВО| — ВКонтакте ГРУЗ 200
vk.com›zonasvo
Навигационный ответ
Меню
Подписчиков: 14,6 тыс.О себе: Самая большая база российских военных, которые погибли или попали в пленНЕ ЖДИ меня из Украины — Telegram
t.me›s/poisk_in_ua
Меню
Подписчиков: 191 тыс.О себе: Самая большая база российских военных, которые погибли или попали в плен на войне в Украине.
vk.com›zonasvo
Навигационный ответ
Меню
t.me›s/poisk_in_ua
Меню
Ответ дляIsidda
Що нам з тих кацапо-фашистьких форумів? Безмозгла зомбована більшість на роZZіюшке підтримує Zфюрера та знищення нашої держави і українців. х**ло не збирається зупинятись. Я не знаю в що вірити, якщо зараз ми разом з партнерами програємо по ресурсам. І я не матрьоха, ненавиджу ср@ний узький мир кожною клітинкою свого тіла