приголомшив заявою 16.12.23 Гучна заява очільника ГУР Кирила Буданова шокувала суспільство.РФ зараз не має планів вести війну 2025 року — ошелешив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. Про це він заявив на дискусії “2024: виклики та перспективи”. За його словами, принаймні станом на зараз РФ не має наміру воювати ще через рік.
“Можу вам єдине сказати: планів вести війну 2025 року Російська Федерація станом на зараз не має. Можливо, під кінець 2024 року, якщо нічого не зміниться, вони будуть це коригувати. Але наразі планів таких у них немає”, — зазначив Буданов.Проблема з ресурсами
Очільник ГУР додав, що російська окупаційна армія має проблеми з ресурсами. Адже вести війну вже майже два роки дуже дорого обходиться Москві. Цікаво, коли вже там зрозуміють, що Росія не гумова? Навіть з її, здавалося б, “безмежними ресурсами”. Хоча кого це обходить? Народу ж багато. Дарма, що живуть вони без світла, газу, туалетів у будинках та інших благ цивілізації. Будуть жити так і далі, бо всі гроші йдуть на війну з Україною.
“І ресурси там не є необмеженими. Можливо, трохи грубо пролунає, але ми воюємо за чужий кошт, а вони — за свій. І свої кошти вони рахують, хоча здається, що ні. І дуже прискіпливо”, — сказав Буданов.
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
Может Вы на свою новую родину уже спать пойдете из чужой темы и страны?
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Для чего снова сюда тянуть свои вбросы с рашистских говносайтов?
Почему матрешки не понимают,что в Украине не все такие тупые,как в раше,и фейковые новости от реальных не проблема отличить
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Але вперто свою зброю не виготовляємо.Тільки просимо і жаліємось ,що малувато дають
Вам не набридло? Я вам в іншій темі вже писала дозволений для публікації перелік зброї,яку Україна виготовила в 2023 році.
Але літаки і танки ми зараз виготовляти не можемо-це треба було робити ДО війни
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Жители элитных районов якутска всё не угомонятся))))
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Есть оружие, есть и Бараки. А если нет Бараков, нет и оружия.
Очень глубокомысленно,без боярышника не осилить.Так что пишите этот бред на своих форумах,там вас поймут
Ответ дляIsidda
На кацапських форумах радості нема.Пішли гроби і обман на бабки .Бояться мобілізації.Баби погрожують путіну.Там не так все солодко.Є дурбелики.яким натрусили в тилу гуманітарку розгружать за 100 тис фублів,по факту на нуль,на карту 15000 фубля.
Фух, ну уже хоть не бегут🤣🤣🤣
Ответ дляTammy21
Авторка, літом війна закінчиться лише у двох випадках 1-- Україна програє. 2 -- Буде підписана ’мирна’ угода, частина тер.чи відійде раші, чи стане ’сірою’ зоною. Я в жоден з цих сценаріїв не вірю, як і у перемогу за півроку. Те, що ви прив´язуєте ісход війни до виборів у Штатах -- паростки пропаганди раші, то вона з США та НАТО воює на нашій території. Україна -- повноправний суб´єкт цього пекла.
Мені здається, що під вибори дадуть трохи, щоб залекларувати ’успіхи’ ЗСУ, а далі буде все як завжди
Ответ дляIsidda
не могут.бабье там серьезно настроено.их уже и подкупали бабками,и угрожали ,они сказали-нет.путин боится своего народа,бунта,недовольств.и эти бабы его тревожат.и росгвардия их не тронет.с детьми на руках.чмобики развернут оружие в другую сторону.
Чмобики оружием развернут? Не смешите мои тапки!
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні не набридло.
Бо Ваші фейки мені не цікаві
L-i-s-a-92af• 17 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ні не набридло.
Бо Ваші фейки мені не цікаві
За підсумками 2023 року обсяги виробництва зброї підприємствами ’Укроборонпрому’ мають зрости на 62% у порівнянні з минулим роком. Про це в інтерв’ю ’Економічній правді’ заявив генеральний директор ’Укроборонпрому’ Герман Сметанін.
За його словами, оборонні підприємства повністю виконують замовлення, що надходять від Міністерства оборони.
’Зараз ми готові виготовляти ще більше озброєння, тож очікуємо нових контрактів. Якщо говорити про обсяги, то за чотири квартали 2023-го ми збільшимо випуск продукції на 62%, у порівнянні з минулим роком’, – запевняє Сметанін.
Першочерговим пріоритетом ’Укроборонпрому’ він називає виробництво боєприпасів. Також серед головних напрямків – безпілотники, бронетехніка, протитанкові ракетні комплекси та засоби ППО.
Власне виробництво зброї в Україні – останні новини
Як писав УНІАН, Україна налагодила серійне виробництво власного аналогу іранського дрона-каміказде ’Шахед’. Український безпілотник здатен літати на 1000 кілометрів. Військові вже активно його використовують. Крім того, є і значно потужніші моделі дронів.
Також ми розповідали, що Україна зараз тестує унікальний засіб радіоелектронної боротьби Piranha AVD 360, який має захистити нашу бронетехніку від російських БпЛА. Цей комплекс створює ’захисний купол’ до 600 метрів навколо себе. Тож під дією системи коптер чи дрон-камікадзе не може отримувати команди та передавати дані. Як результат - ’пташка’ зависає в повітрі, здійснює аварійну посадку, або безконтрольно падає.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мої подружки в Україні збирають на снаряди і міномети.
Оте,що ви написали стосується виключно вас.Зверніться до зеркала.
Мені не здається нормальним,якщо Ярова збирає на снаряди,а Ножевнікова збирає зараз на міномети.
Бо їх тупо НЕМА
Ответ дляL-i-s-a-92af
якщо ми не зупинено їх зараз то те, що я бачу зараз в донецкій області буде по всі крані. Бо ця Ракова пухлина розростається і лікі проти неї тільки одні
ЗСУ і зброя
фронт валиться...
ЗСУ і зброя
фронт валиться...