КараПузовна• 16 декабря 2023

Косметологи підкажіть, радієс може мігрувати?

Якщо внесли препарат не по правильній техніці або якщо поставили не на кістку а просто в тканині? І як можна виправити?
Сито для думок• 16 декабря 2023
Виправити ніяк. Одного разу мені доктор ввела редіес поверхнево, то в мене протягом дввох років була біла полоса під шкірою, потім зникла
автор КараПузовна • 16 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
І в мене таке враження, що до кістки не дійшла(. Були яблучка, а тепер через декілька місяців на тому місці пусто, а ближче до носа як невеличкий набряк і сформувалась носогубка, хоча ставила філер профілактично від неї.
Чула ніби розмивають якось. Можливо хтось знає
Счастье_же_вот_оно• 16 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
А косметолог ваш шо каже?
автор КараПузовна • 16 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А косметолог ваш шо каже?
Спочатку я сама не зрозуміла що не так, просто зник ефект підтягнутого овалу. Запитала, вона сказала що напевно швидко вивівся, треба типу додати. Бачу, що потрібно додати, але що робити з тим якщо він є в іншому місці, де не потрібно. Не хочу щоб обличчя було як куля
Сундучок с каникулами• 16 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
Пошукайте його на обличчі, шиї
Можна зробити УЗД мʼяких тканин
автор КараПузовна • 16 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Пошукайте його на обличчі, шиї
Можна зробити УЗД мʼяких тканин
Пальцями не відчуваю нічого. Узд гарна ідея, але зараз за кордоном, не знайду тут такого. А що має показати?
Сундучок с каникулами• 16 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
УЗД показує ущільнення/затемнення (мені важко написати)) на рівномірному фоні
Грубо кажучи на сірому фоні бачать те чого не має бути
автор КараПузовна • 16 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Ага, зрозуміла. Шкода що не вдома, в Україні це елементарно б зробила
Тётушка Лошадь• 17 декабря 2023
Жесть
Патика-мотика• 17 декабря 2023
Розмити можна, якшо пройшло не більше 2-х тижнів. Тепер нічого не зробите. Радієс - дуже небезпечний препарат.
автор КараПузовна • 17 декабря 2023
Ответ дляПатика-мотика
Тоді вже не зможу розмити(
Люблю цей препарат, я схильна до набряків. Почекаю, подивлюсь, можливо я так набрякла просто. Але куди тоді він дівся за 2 місяці, що ефекту 0, ще й 2 шприця вводили.