Я_и_моя_собака• 16 декабря 2023
Суть питання в краткій формі не вийде) ПІДЛІТОК
Дівчата треба колективний рАзум.Я все своє життя вважала ,що я розумію підлітків,скількох подруг я підтримала,допомогла,я настільки толерантна до всього,що абсолютно ніколи не засуджую підлітків,а тим більше батьків.Себе вважала нормальною адекватною мамою.І ось моя принцеса напилася,привели друзі.В мене таке відчуття що це найбільше потрясіння мого життя,не можу прийти до тями.Дівчата потрібна підтримка!!!тих хто в білому пальто прошу утриматись від коментарів.Розкажіть ваші історії,рада буду всім,бо сидітиму стерегтиму з тазком.
Вареничніца• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Кстати, врачи против такого способа
Кто вам такое сказал? Наоборот от токсинов надо избавляться
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Моя в 14 так нажралась, что позвонив мне, два слова связать не могла. Хорошо друзья сообразили забрать у неё телефон и локацию прислать. Забрала, спать уложила, утром поговорили. Сейчас ей 20, домоседка, учится, подрабатывает, не пьёт вообще.
Я завжди хотіла пацанів,от тепер думаю ще й мордобої до цього плюс,кошмар,добре що дівки
Анонім-ка• 16 декабря 2023
Багато залежить від того які у вас стосунки з донькою.
Якшо більш менш дружні, то завтра на свіжу голову з цього можна навіть поржати) в тому сенсі що типу «вітаю, ось і твій перший раз. Як відчуття?» ну а далі плавно зачепити тему зловживання і наслідків.
Але якщо ви раптом сувора мама, то можливо дитина не почує вас і лише закриється. То ж тут треба дуже делікатно підійти до розмови про цю ситуацію.
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Кстати, врачи против такого способа
Чому?
Звоночек• 16 декабря 2023
Розказую... поїхали в березні 2022 вивозити маму з моєю молодшою донькою на дачу. Син (18 років) залишився вдома. Ми сказали, що приїдемо завтра (бо дача не підготовлена, придбали, нічого там не робили, ні ліжок, ні дров, таке). Але ми ще не доїхали до дачі як об´явили, що Київ закривається на 3 дні на комендантку. Ну ми їх вигрузили, бігом, що змогли зробили і назад. Дзвоню малому, не відповідає. Трохи не посивіла поки доїхали (бо березень 2022 нічого доброго віщувати без зв´язку не міг).
Заходимо додому. І ... абзац. У нас в кімнаті трохи недопита пляшка бренді. Розбитий стакан. І малий у себе в кімнаті, тазик повний поруч.... картина олією))) тобто він просто сам вдома, біля компа ’нажрався’. Вперше у житті. Не сварила, але зранку в спокійному тоні спитала що то було і навіщо. Пояснити не зміг. Більше не пив.
Щастя-здоровля• 16 декабря 2023
Со всеми подростками это случается, вы себя не помните? Помню, как мы одноклассника несли домой в бессознательном состоянии, помню как друзья в 14 распивали водку на лавочке с горла, помню как я сама в 16 перед выпускным напилась и вели уже меня…
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ось,в тому то і справа що я то впевнена була що я 1 варіант
А походу мабуть 2
Щастя-здоровля• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Кстати, врачи против такого способа
Лучше пусть в кровь всосется?
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Є плюс,не було свідків))
Та_все_ок_будет• 16 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Так а в чому питання? Всі напивалися. Блювали , падали. Дехто навіть в дорослому віці. Ну буває.
Извините, но нет 🤷🏻♀️
Как можно стать что такое делали все?
Блин неужели это считается негласной нормой, адекватностью, что люди реально думают, что так делают все?
Ни у меня, ни у дочки такого не было
У близких подруг тоже, и я точно знаю, что реально не было такого
Зависит все от человека
Если он не хочет этого делать, он не будет этого делать
Вот и всё
Потом уже воспитание и окружение
Как можно стать что такое делали все?
Ни у меня, ни у дочки такого не было
Зависит все от человека
Вот и всё
Потом уже воспитание и окружение
Я б такое не носила, но продаю• 16 декабря 2023
могла не закусывать, могла выпить что-то крепкое или вино молодое, например. это этап взросления, хоть и не очень приятный. завтра обсудите, когда протрезвеет.
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Извините, но нет 🤷🏻♀️
Как можно стать что такое делали все?
Ни у меня, ни у дочки такого не было
Зависит все от человека
Вот и всё
Потом уже воспитание и окружение
Как можно стать что такое делали все?
Ни у меня, ни у дочки такого не было
Зависит все от человека
Вот и всё
Потом уже воспитание и окружение
Я вас чекала...
Дама с собачкой• 16 декабря 2023
Дати сорбент. Тазик. Собі щось заспокійливі. Дивіться на стан дитини, наскільки напилася. Вранці спокійно поговорити, про безпеку, здоров´я і тп. Коротко без нотацій.
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Дякую,чесно зараз сама 50 грамів випью,бо не засну
Снегопадка• 16 декабря 2023
Ответ дляВареничніца
В скорой на Братиславской сказали, когда было очень плохо после алкоголя.
Сказали, что вызывать рвоту нельзя
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Сказали, что вызывать рвоту нельзя
А що робить?
Снегопадка• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Чому?
Уже не помню, но можете загуглиль. Врачи объясняли, но я забыла
Та_все_ок_будет• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я вас чекала...
Так ответ но вам же
А девушке, которая считает напиться как нечто нормальное и то, что так делают все, что подростки, что взрослые
Честно говоря, потрясена таким выводом
Без шуток
Честно говоря, потрясена таким выводом
Без шуток
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Шлунок промивають у нас,я точно знаю
Тішуся неперетішуся• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А я всегда хотела дочек))) но моя старшая такой переходный возраст мне устроила, что я содрогалась, думая, что младшая подрастает, но пока всё гладко, а там...)
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так ответ но вам же
Честно говоря, потрясена таким выводом
Без шуток
Честно говоря, потрясена таким выводом
Без шуток
Так я ж питаю історії досвіду) то ясно що порядні не пьють, не курять і заміж виходять незайманими
ЭмчЭндЭм• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Та якщо чесно,я ніколи не допивалась до такого щоб мене приводили.Хоча я ж 90 х,там одна розвага і була випити перед дискотекою.
Ага, ща скажіть що батьки не помічали що ви випили
Анонім-ка• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А походу мабуть 2
Та не виніть себе! Підлітки здебільшого всі такі, експериментують і пробують на міцність цю жаданну дорослість)
Добре що привели додому, добре що ви поруч. Блювати довго не буде)) очиститься організм і засне.
А зранку дочекайтесь як сама прокинеться і вийде на «світ білий», подивитесь на поведінку і зорієнтуєтесь як саме провести розмову.
Головне тримайте себе в руках і не нервуйте!
Дівчинка дорослішає, а життя таке цікаве і інколи непередбачуване, тому просто проговоріть варіанти безпеки на майбутнє, тільки без лякалок)
Багиня• 16 декабря 2023
Ой, дівчата.... у мене подруга лікує свою 15 річну доньку у психіатра та нарколога. Нормальна сім´я, інтелегентна, добра розуміюча мама, одна донька в сім´ї. Сподіваюсь, фахівці зможуть допомогти
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Коли почався той вік? І коли стало гладко?
Снегопадка• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А що робить?
Точно помню, что назначили соленую воду в такой зеленой бутылке, делали укол, еще каких-то таблеток назначили, но я не помню название. Если будет плохо, не дай Бог, можно позвонить и проконсультироваться
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну не з першого разу
Дама с собачкой• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Вода Рео, заміна крапельниці реосорбілакту, яку ставлять при інтоксикації і отруєннях
Новопоштинская• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А що робить?
Я отпаивала как при отравлении. Воду РеО давала, атоксил
Я_и_моя_собака
• 16 декабря 2023
Ответ дляАнонім-ка
От читаю вас,прям я вчорашня,дякую вам тепер точно знаю що мої слова подругам допомогли)
Я не очікувала,чоловік спокійно спить,а в мене істерика