Я_и_моя_собака• 16 декабря 2023

Суть питання в краткій формі не вийде) ПІДЛІТОК

Дівчата треба колективний рАзум.Я все своє життя вважала ,що я розумію підлітків,скількох подруг я підтримала,допомогла,я настільки толерантна до всього,що абсолютно ніколи не засуджую підлітків,а тим більше батьків.Себе вважала нормальною адекватною мамою.І ось моя принцеса напилася,привели друзі.В мене таке відчуття що це найбільше потрясіння мого життя,не можу прийти до тями.Дівчата потрібна підтримка!!!тих хто в білому пальто прошу утриматись від коментарів.Розкажіть ваші історії,рада буду всім,бо сидітиму стерегтиму з тазком.
Накладні мюслі• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Кстати, врачи против такого способа
Глупости. Это защитная реакция организма при интоксикации - рвота. Не хочет сам организм - нужно заставить!
Снегопадка• 16 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Вода Рео, заміна крапельниці реосорбілакту, яку ставлять при інтоксикації і отруєннях
Точно. Да, эту гадкую воду
Щепотка_совести• 16 декабря 2023
Ну бывает, не опытные еще
Но я вас понимаю
Новопоштинская• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Точно помню, что назначили соленую воду в такой зеленой бутылке, делали укол, еще каких-то таблеток назначили, но я не помню название. Если будет плохо, не дай Бог, можно позвонить и проконсультироваться
Соленая вода в зелёной бутылке -РЕО.
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляБагиня
Ой, дівчата.... у мене подруга лікує свою 15 річну доньку у психіатра та нарколога. Нормальна сім´я, інтелегентна, добра розуміюча мама, одна донька в сім´ї. Сподіваюсь, фахівці зможуть допомогти
Біда,але точно знаю що все може змінитися,бо то в 30 років вже не лікується,а от в юному віці все динамічно.
Тішуся неперетішуся• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Коли почався той вік? І коли стало гладко?
Началось лет в 13, к годам где-то 17,5 стало возможным хоть какой-то диалог адекватный вести.
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Рео буде завтра
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Меншій 10 пішла поцілувала,злякалась теж,бо сестру свою такою не бачила,думаю ти ж ще шустріша,це також треба пережить,якось.
Діти,діти...
Анонім-ка• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
От читаю вас,прям я вчорашня,дякую вам тепер точно знаю що мої слова подругам допомогли)
Я не очікувала,чоловік спокійно спить,а в мене істерика
Якшо ви ніколи не напивались в житті, то вам може і правда це здаватись страшним.
Але насправді не все так погано. Звісно зовсім не реагувати не можна, дитина хоч і не мала вже, але все одно має почути від батьків дорослу точку зору.
Але тут ніяких гарантій як то кажуть, це може не повторитись ніколи, а можливо навпаки.
Ну і врешті треба прийняти той факт, що доня все ж дорослішає…
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляАнонім-ка
Та напивалась звичайно, я від себе в шоці,йя такої реакції від себе не очікувала,я думала вбью її
Накладні мюслі• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Рео буде завтра
И таблетка от головной боли. Ну, вы же опытная женщина, наверняка, не мучайте ребенка)))
Смайликівна• 16 декабря 2023
В каком возрасте вам было бы легче чтобы она напилась?

Спасибо подругам, что не бросили, а то все могло бы произойти.
И не нервуйте, это не в последний раз в жизни.
Ребенок ваш ещё не знает свою норму)))
Ну що ви, мамо!• 16 декабря 2023
Мой ужрался с другом. Обоих вывезли по разным странам и тут они встретились. Мой потом рассказал, что всю ночь рыгал, утром голова разваливалась, кружилась. Короче, сказал что бухать это не его хобби. Еще и мыть это все было грустно. В следующий приезд друга я внутренне напряглась. Но слали мне видосы трезвые как стеклышки. Не бухали вообще.
Дайте ей прожить все последствия отходняка, чтоб закрепилось 😉
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви ще в школі,чи студенти?
От чоловік тільки що мені виказав таку гіпотезу,ти її вважаєш маленькою,від всього її відгорождуєш,робить нічого не змушуєш.
А я не вмію змушувати,і терпіти не можу коли мене змушують.
Дама с собачкой• 16 декабря 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Извините, но нет 🤷🏻‍♀️
Как можно стать что такое делали все?
Блин неужели это считается негласной нормой, адекватностью, что люди реально думают, что так делают все?
Ни у меня, ни у дочки такого не было
У близких подруг тоже, и я точно знаю, что реально не было такого
Зависит все от человека
Если он не хочет этого делать, он не будет этого делать
Вот и всё
Потом уже воспитание и окружение
Ваш коментар скоріше виключення. При чому дуже рідкісне
Анонім-ка• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А ну це нормально)) це ж перша майже рефлекторна реакція) то все від любові до них же! Ці діти нам не дають заскучати ні коли малі, ні коли стають старші))
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна

Ребенок ваш ещё не знает свою норму)))
Та звіздецт,ні в якому,як виявилось.
Оце так цабе• 16 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Розказую... поїхали в березні 2022 вивозити маму з моєю молодшою донькою на дачу. Син (18 років) залишився вдома. Ми сказали, що приїдемо завтра (бо дача не підготовлена, придбали, нічого там не робили, ні ліжок, ні дров, таке). Але ми ще не доїхали до дачі як об´явили, що Київ закривається на 3 дні на комендантку. Ну ми їх вигрузили, бігом, що змогли зробили і назад. Дзвоню малому, не відповідає. Трохи не посивіла поки доїхали (бо березень 2022 нічого доброго віщувати без зв´язку не міг).
Заходимо додому. І ... абзац. У нас в кімнаті трохи недопита пляшка бренді. Розбитий стакан. І малий у себе в кімнаті, тазик повний поруч.... картина олією))) тобто він просто сам вдома, біля компа ’нажрався’. Вперше у житті. Не сварила, але зранку в спокійному тоні спитала що то було і навіщо. Пояснити не зміг. Більше не пив.
В те дни грех было не нажраться)
Смайликівна• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Та звіздецт,ні в якому,як виявилось.
Видихайте)
А вона у вас ще цнотлива, хлопець є?
Мизимец• 16 декабря 2023
была такая тема один в один,
недавно
Накладні мюслі• 16 декабря 2023
Ответ дляМизимец
была такая тема один в один,
недавно
Подростки, алкоголь, родители - эти темы будут актуальны всегда
Я на хвилинку• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дякую,воно таке здихоття,мені навіть цікаво скільки випито до такого стану
от завтра і поспитаєте,а ще як пили чи закусували?та розкажіть що треба пити,де,з ким і як....на майбутнє ...
Я на хвилинку• 16 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Кстати, врачи против такого способа
чому?
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Я превентивно розказувала,всі печальні історії свого життя,готувала її як могла
Сама тільки не приготувалась,бляха муха
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляМизимец
была такая тема один в один,
недавно
Ви знаєте,я пам´ятаю,але знайти не можу
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Блін,але ж я така сучасна мама,а повела себе як істерика.
Ніколи не кажи ніколи
Накладні мюслі• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ніколи не кажи ніколи
Та забейте, я такая ’умная’, потому что моему ещё только 13 и он дитё дитём😂 А потом буду тоже ’негодовать’
автор Я_и_моя_собака • 16 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Видихайте)
А вона у вас ще цнотлива, хлопець є?
Не додавайте мені фобій,нема хлопця,я сподіваюсь що цнотлива,але ось сьогодні чогось думаю хто зна
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Така ми ж також косим під сучасних батьків,а вона завжди фу,та фу - як ви ото п´єте.Вашій скільки було? провчило?
Та тю.не истерите!
Главное спокойствие и адекватность!
Миска.полотенце рядом.
Никаких оров и криков
Проснется.предложите коньячка полечиться (без шуток). Участливо.посмотрите.её саму отвернёт
И разговаривайте на трезвянку.без моралей и хватаний за волосы ’шо люди скажут’
Морожена_курка• 16 декабря 2023
Ответ дляШвидкоруч
Не знаю що порадити. Зараз відкачати, та покласти спати. Завтра розмовляти. Але це настільки важко, як по лезу бритви ходити. Сварити точно не варіант, пробувати м´яко поговорити
не завтра.
вот завтра, разве что к вечеру,как бы не хотелось спешно вылить ведро нравоучениий.