Я_и_моя_собака• 16 декабря 2023
Суть питання в краткій формі не вийде) ПІДЛІТОК
Дівчата треба колективний рАзум.Я все своє життя вважала ,що я розумію підлітків,скількох подруг я підтримала,допомогла,я настільки толерантна до всього,що абсолютно ніколи не засуджую підлітків,а тим більше батьків.Себе вважала нормальною адекватною мамою.І ось моя принцеса напилася,привели друзі.В мене таке відчуття що це найбільше потрясіння мого життя,не можу прийти до тями.Дівчата потрібна підтримка!!!тих хто в білому пальто прошу утриматись від коментарів.Розкажіть ваші історії,рада буду всім,бо сидітиму стерегтиму з тазком.
Просто болталка• 17 декабря 2023
Автор, взрослеет дочь!
Неприятно, конечно, но пусть это будет ваше самое большое разочарование в жизни.
Хорошо, что у неё есть подружки, которые не бросили и привели.
Хорошо , что вы дома и встретили вашу дочь.
Утром, когда проснётся, разговаривать бесполезно будет. Алкоголь ещё в крови будет. Дождитесь завтрашнего вечера или проявите выдержку и подождите пока сама на разговор выйдет.
У вас все будет хорошо! И дочь повзрослеет и будет иметь ваши ценности, на которых она выросла.
А вообще такие темы меня возвращают в довоенное время. Тогда такие ситуации казались катастрофой. Но теперь мы с вами точно знаем, что это житейские мелочи
Морожена_курка• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну,дійсно невже я думала,що таке станеться з усіма крім моєї
’моя Люда не курить і не п’є.’
а Люда не те що курить і п’є, а вже встигла і аборт зробити втіхаря.
це випадок із однокласницею.
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та тю.не истерите!
Главное спокойствие и адекватность!
Миска.полотенце рядом.
Никаких оров и криков
Проснется.предложите коньячка полечиться (без шуток). Участливо.посмотрите.её саму отвернёт
И разговаривайте на трезвянку.без моралей и хватаний за волосы ’шо люди скажут’
Главное спокойствие и адекватность!
Миска.полотенце рядом.
Никаких оров и криков
Та люди,пофіг,я стількох вже спасала.
Я думаю вона буде в шоці,я за це боюсь
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
’моя Люда не курить і не п’є.’
це випадок із однокласницею.
Да,да
Так воно і є,в тихому омуті
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Та люди,пофіг,я стількох вже спасала.
Я думаю вона буде в шоці,я за це боюсь
Чо вона буде в шоці?
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Вспомнилось из юности
Знакомая домой пришла и почти уснула прям в прихожей
Мама вышла и каже ’роздягайся скотиняка та йди спати лягай’
Знакомая начала раздеваться и чуть не охренела. Не может найти молнию на сапогах)))
Оказалось она перепутала сапоги правый и левый и не ясно как дошла.не поломав ноги на каблуках))))
Молнии были снаружи ))))))
Думала допилась)
Молнии были снаружи ))))))
Думала допилась)
постою_послушаю• 17 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Кстати, врачи против такого способа
Серьёзно? А почему? Это же промывание желудка, по-моему только на пользу
Цвірінь• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
16,та звичайно добре,я їх зараз більше поважаю ніж свою красотку
Моя первый раз напилась в 14,5 лет.Умница,отличница,победительница олимпиад
ЛюбимаЯНЬ• 17 декабря 2023
Автор, я спокійна дитина, відмінниця, слухняна - і то таке було. Друзі, компанія. Випила трохи, а розвезло добряче.
Мама молодець. Не кричала, допомогла зранку очухатись. А потім через день просто спитала чи мені сподобалось, як себе почуваю, і чи варто воно того було, в тому числі маминих нервів. І чи могла б отримати задоволення від гулянки без алкоголю.
Подумала і вирішила, що не варто. Не п´ю.
Так само я зі старшим сином вчинила. Йому 20 і він теж для себе вирішив, що воно того не варте.
З молодшою побачимо - ще рано, їй 9
Птица Говоруша• 17 декабря 2023
Ой, я свої 17 років пам´ятаю до сих пір. Мене привели додому, я му сказати не могла, а вдома гості зібрались, мені всю ніч було погано, я з мискою сиділа. А зранку мама відправила у школу. Я прийшла одна із моїх однокласників, що мій день народження зі мною відмічали. Декому швидку викликали.. ото понапивалися, геть не розміли скільки треба пити і як це робити. Зате з того часу я не п´ю майже, трохи більше вип´ю і мені погано зразу, нема ніякого сенсу пити, бо тошнить. Одного разу хватило на все життя.
годовасик• 17 декабря 2023
Ответ дляЦвірінь
У нас таких целый класс был. Лицейский класс, 98год. Пили каждую субботу на дискотеку, бывало до рыгачки, бывало до реанимации (подружка, мама которой работала в больнице). Каждую божую субботу. Где-то с 9 класса и до лет 24 у меня лично.
Никто не спился, все нормальные женщины, семейные, порядочные. У самой сын растёт хз как это выдержать будет
Укр_жіночка• 17 декабря 2023
У подруги донька напилася у подружок вдома. Дівчатка лишилися вдома,а вона на автопілоті чогось пішла додому. Зустріла однокласника і він її став вести додому,знав де живе,набрав з її телефона маму. Дівчинка була в неадекватному стані,однокласник її побачив,як вона падала об лавку і тд. Розбила лоба і зчесала щоку.
Родина дуже пристойна,шок батьків. Пощастило,що її зустрів однокласник,міг хтось інший перехопити.
Знаю,шо мама вела розмову в ключі про безпеку в першу чергу. Шо з беззахисною п´яною може трапитися що завгодно,шо зараз плюс є люди,які знімають відео і тд. Дівчині зараз 20+ ,не п´є.
Багиня• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Біда,але точно знаю що все може змінитися,бо то в 30 років вже не лікується,а от в юному віці все динамічно.
Дуже сподіваюсь.
миссДавеча• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А ее не уважаете? Неправильная позиция. Надо любить и уважать.
Аленький носочек• 17 декабря 2023
Ответ дляЦвірінь
Это про меня🤭
Пробы пера, так сказать 😂
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ длямиссДавеча
Сподіваюсь до ранку полюблю,гадость малолітня
миссДавеча• 17 декабря 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Поэтому завтра вы не орете, не угрожаете, не косите лицо, а приносите таблеточку, супчик и спрашиваете - где ты, зараза, вчера напилась и почему, рассказывай!
Не надо приносить таблеточку и супчик.
Пусть вкусит последствия полностью- это очень терапевтично.
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Так,добре що є такі ще діти,їм насправді дуже пощастило,в мене знайома замерзла ,бо ніхто не зупинився по дорозі,хоча всі бачили,що йде дівчина роздягнута взимку вздовж дороги
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ длягодовасик
Я з 98) майже всі нормальні,справді .Відгуляли своє і за розум взялись
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляЦвірінь
Розумничка,то дрібниці,як сама реагувала на ранок?
Швидкоруч• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Напишіть будь ласка завтра,яка буде реакція на цей вчинок у неї
Накладні мюслі• 17 декабря 2023
Ответ длямиссДавеча
Не надо приносить таблеточку и супчик.
Если у вас будет когда-то похмелье, то, надеюсь, ваш муж также поступит
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляШвидкоруч
Шок в шоці
Ясно що сором страшенний,пила горілку( від цього в шоці я)
Дона Ко Ко• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
моя в 14 такое учудила, еще и руку сломала, на последний звонок, сейчас 16 вобще не пьет ничего
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Хватило видно досвіду,щоб відвернуло
Дона Ко Ко• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Хватило видно досвіду,щоб відвернуло
рыдала, плакала, простите меня, я не знала, что так выйдет, ой там ночка тяжелая была, пришлось до утра ждать не повезешь же пьяную в травмпункт. критичного ничего не было, трещина. Еще и муж пришел тоже выпивший, с корпоратива. куда мне с ними ехать
короче суть в том, что когда это первый раз, они не понимают реально какие будут ощущения, им кажется, что выпью и что, я ж такая крутая я могу себя контролировать.ну по крайней мере моя сказал, что не понимала реально, какое у нее будет состояние.Падала там, блевала в кустах
на пару с подругой.
конечно я потом промыла мозги аккуратно что хорошо, что хорошо закончилось, что ты не голову разбила, что вас никто не потащил никуда в парке том, что не сняли на видео и в городскую группу не выложили и т.д что не было острого алко отравления от которого можно умереть.
Швидкоруч• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Шок в шоці
Та да. Моя в 15 перший раз (і єдиний про який я знаю) випила і покурила, коли була в літньому таборі. А зараз підозрюю, що вже й цнотливість втратила. Я не встигаю підлаштовуватися до цих етапів дорослішання, бо ще вчора наче ще була на ГВ
Дона Ко Ко• 17 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Шок в шоці
моя водку и пивом запивала
может и лучше, что не с пивасиков начала, а то бы втянулась
Дона Ко Ко• 17 декабря 2023
Ответ длягодовасик
мы 10-11 класс каждую субботу перед дискотекой, пили водку, запивали газировкой, шли танцевали, потом рыгали за ДК и ехали домой
95-96 гг
Я_и_моя_собака
• 17 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
95-96 гг
в ті роки йти не під шафе на ДК,то можна з тоски померти,але водка нам була недоступна,самогон на точці.
Ходили до однієї бабці,брали чекушечку,могла ще й карамельку дати нам в нагрузку.
Через 8 років я стала її сусідкою,отакі повороти долі