Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.
❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації
Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.
Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими
Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.
Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)
Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Просыпайтесь!!!!!
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
Жінки:
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Ответ дляJenyaFlower
Пусть живут за свой счёт. Речь не шла о том чтоб их выписать из ЕС, если они уже там давно живут
Я не знаю, как распределяются выплаты и пр. беженцам. Да, с точки зрения государства - вроде бы правильно, чтобы прибывшие были на самообеспечении. И это рабочие руки.
Но - раз льготы/выплаты решили распределять всем беженцам, то логично давать их без гендерной привязки.
Да и в том, что беженцы - потребители, для государства некоторая польза )
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А скільки з Польщі в Ірландію заїхало? Теж вперше чуєте? Скільки канадські візи отримало людей.
Кто там выехал как именно я не очень в курсе. Какая виза между ЕС вы о чем?
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Великобританія не входить в ЄС. Просвітіться
Я знаю. Временную защиту она давала на общих условиях
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
На яких общіх условіях
туди треба було візу відкрити спеціальну. Біженську. Отримати листа, з ним заїхати, а потім брп
Я говорю о том что статус временной защиты давался во всех странах Европы после въезда от 24.02.
Не просветились?)
Ответ дляJenyaFlower
Не просветились?)
Так,але щоб заїхати в Шотландію і отримати цей статус, треба було спершу лист запрошення отримати, по факту візу за спрощеною процедурою
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
То что, там было не как у всех и давали статус всем подряд , тем кто не жил в Украине до начала войны?🤦
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
В Шотландію по факту не треба було підтвердження перебування в Україні на момент початку війни. Там був проходний двір
Странно. Может разве что в самом начале
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
В Шотландію в готелі пускали навіть тих хто приїхав по спонсорській візі в Англію. В Англії трохи інша схема була. Шотландці взагалі л*ханулися з тим усім
Я думаю, они быстро разобрались потом и стало всё как у всех
Mikulishna• 17 декабря 2023
Ответ дляKate888
Ещё кое-что по поводу отсрочки беременным, внимание!
Сегодня отсрочка, а завтра нет, форма шьётся
из интернета
’Идея производства женской военной формы появилась после многочисленных запросов от женщин...
Как и на любой другой работе, женщины сначала продолжают служить в армии во время беременности, впоследствии уходят в декретный отпуск. Также беременность является основанием для увольнения со службы по собственному желанию.
Первую военную форму для беременной в Украине сшили волонтеры ОО «Землячки» для снайперши и офицера ВСУ Евгении Эмеральд.’
вторая ссылка с вашего скрина рашкинская
Ответ дляlilu1990
У Великобританії з ЄС немає спільної бази
Виза, которая на 2 года вы писали в Польше, в паспорт же клеится? Все визы вроде в паспорт клеят. Ну так как дадут если у человека виза Польши действующая видна в паспорте? Может где-то в конкретном месте это провтвкали, но это не массовое явление.
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не знаю,я досі в групі нашого готелю, то нікого не вигнали і не вернули назад
Ещё страннее. Обычно эти беженцы постоянно переезжают сюда туда по разным причинам, ни разу не слышала чтоб кто то два года на одном месте торчал, за исключением работающих, которым жилье предоставляет место работы
Ответ дляЛемуровна
Тому що віза оформлювалася віддалено онлайн, а не на стійці у міграційного офіцера, а при оформленні візи пункт про надання доказів про перебування в Україні можна було обійти або змахлювати. І коли ти приїжджав в Шотландію уже з листом запрошенням пофіг вже було де ти був до цього, ніхто не перевіряв і не дивився сроки віз. Бо у тебе був лист запрошення, значить ти відповідаєш їх критеріям
Ответ дляJenyaFlower
Так, людей розселяють, перекидають, вони попереїжджали, але групу готелю в тг ніхто не покидав. Люди відписуються інколи де і що вони, як хто влаштувався
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Кстати, мне надо отписаться от своих групп))) так и руки не дошли до сих пор
Ответ дляlilu1990
Ага, понятно. Возвращаемся к истокам обсуждения?
После описанных вами ситуаций вы считаете корректными вопросы Себастьяна лично к вам про выехавших мужиков? Что они тут делают? Ездят на шотландцах верхом. Ну а в Польше не знаю как бы это удалось, откуда-то из ес приехать беженцем к ним, они придирчивые, да и пособий там вроде не было, какой смысл
Ответ дляЛемуровна
Так, я вважаю такі питання себастьянів доречними. Тому що ті люди приїхавши в Шотландію змахлювали. Вони не від війни тікали і той захист їх ніяк не стосувався
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Себастьяны сами виноваты. Так что претензии не совсем уместны
Ответ дляЛемуровна
У Польщі просто питали чому чоловіки у них досі сидять на роботах а не воюють.