Kate888• 16 декабря 2023

Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації

Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.

❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації

Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.

Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.

Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими

Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.

Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону

Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба

Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)

Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Лемуровна• 17 декабря 2023
Ответ дляMikulishna
из интернета
’Идея производства женской военной формы появилась после многочисленных запросов от женщин...
Как и на любой другой работе, женщины сначала продолжают служить в армии во время беременности, впоследствии уходят в декретный отпуск. Также беременность является основанием для увольнения со службы по собственному желанию.
Первую военную форму для беременной в Украине сшили волонтеры ОО «Землячки» для снайперши и офицера ВСУ Евгении Эмеральд.’

вторая ссылка с вашего скрина рашкинская
Носятся с этой эмеральд... Прям эталон воина женщины Украины чес слово))))
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляЛемуровна
Ага, понятно. Возвращаемся к истокам обсуждения?
После описанных вами ситуаций вы считаете корректными вопросы Себастьяна лично к вам про выехавших мужиков? Что они тут делают? Ездят на шотландцах верхом. Ну а в Польше не знаю как бы это удалось, откуда-то из ес приехать беженцем к ним, они придирчивые, да и пособий там вроде не было, какой смысл
Тем не менее,в Польше больше всего беженцев, по непонятной причине
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Себастьяны сами виноваты. Так что претензии не совсем уместны
Бідні довірливі себастьяни. Понадіялись на нашу чесність
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
🤦🤦
Татьяна-В• 17 декабря 2023
Ответ дляMrsQueen
У женщин нет оружия и не будет такой организации, как в 2004 и 2014.
Митинги и возмущения запрещены законом в военное время
Так они же хотят женщин призвать и оружие у женщин тогда будет)) Только женщины менее предсказуемы, чем мужчины. Представляю, как отряды вооруженных женщин прорываются к границам, чтобы спасти себя и детей. Или на Майдан. Не исключено.
Лемуровна• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так, я вважаю такі питання себастьянів доречними. Тому що ті люди приїхавши в Шотландію змахлювали. Вони не від війни тікали і той захист їх ніяк не стосувався
А почему земляки Себастьяна халатно относились к своей работе? И не проверяли людей? Может он в розыске международном. Эх осечка)
Лемуровна• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А письмо и критерии ?
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляЛемуровна
А нам би тільки обвести когось навколо пальця.
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я всё ж думаю, что хотя если они старых лбов не выпирали из страны по доброте, то новых все же не брали уже вскоре
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляЛемуровна
А письмо и критерии ?
Вони змахлювали при отриманні листа запрошення
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Єдине що я знаю це те що в Шотландії більше не приймають тих хто приїхав в Англію по спонсорській візі і хоче присісти шотландцям на шию в готель з харчуванням

Сказали - приймають тільки тих хто подавався на суперспонсортство Шотландії
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
🤦🤦
А що не так? Це правда
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А що не так? Це правда
Правда конечно. Потому я и в шоке
А что такое эти спонсорства, я абсолютно не в курсе
Лемуровна• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Слушайте у метро регулярно одни и те же просят на хлеб деньги? Вы им верите, даёте? Есть работа, документы, беженцы, за свою работу и контроль документов - тот ли вообще человек приехал или просто паспорт украинский нашел чей-то - надо нести ответственность. Я не поддерживаю этих мужиков, но и работу свою так делать - это дичь.
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляЛемуровна
Мне кажется они поначалу просто толком не знали, в чем заключается их работа
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляЛемуровна
По доброті душевній вирішили не прискіпуватись
Лемуровна• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Такие документы о пребывании одобряются и выдаются/влеиваются полицией по делам иностранцев и министерством по делам иностранцев, миграционной службой и подобными установами
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляЛемуровна
На той час вони склепали онлайн форму для подання на візу нашвидкоруч, яку слід би було допрацювати
Але ж не могли вони затягувати з прийомом біженців. Добрі наївні люди
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Вообщем все это страшно может придется валить опять, но неохота так(( и попробуй жилье приличное найди
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Валіть уже зараз. І не через жіночу мобілізацію. Там закручується навколо південної Кореї. Буде недобре. Дуже недобре
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А Корея тут вообще причем???
Что-то я вообще выпала из жизни не знаю про это вообще
Рая Ивановна• 17 декабря 2023
Ответ дляВезучаяя
Кому потрібна Україна ціною знищення українців?
Наши разворуют все и сдадут Рахе как и было задумано
scsv1347• 17 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
«Дякую» всім виборцям Зеленського і слуг!
Щоб ви не дождали, як моя бабуся казала..
Удалено администрацией...
scsv1347• 17 декабря 2023
Ответ дляТа ту та
Если будет много несогласных, они это не пропихнут - побоятся. Вспомните в прошлом году. Какой женщины подняли гвалт. И отсрочили принятие этого закона.
Так и сейчас. Мы должны бороться за себя. Никто, никто за нас не вступится. А мы ответственны не только за себя, но ещё и за наших детей. Какая судьба их ждёт без нас ? Дети - это будущее нации.
Не давайте стереть украинцев с лица земли.
До лампочки им все протесты. Пропихнут. Война до последнего украинца.
BLUE_SKY• 17 декабря 2023
Ответ дляovita
Что то ни слова про матерей одиночек или у кого муж умер.
звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
scsv1347• 17 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
ПРИ ПОРОХУ ТАКОГО НЕ БУЛО!!!!
С него всё и началось. Утопил Украину в крови.
Mittens• 17 декабря 2023
Тільки вчора казали, що прощупує реакцію, щодо позбавлення громадянства і арешту активів виїхавших і сьогодні будь ласка..
Перетворюємося у в´язницю державного масштабу.. це така демократія і європейські цінності ....
Mittens• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Так это вроде только людям с медобразлованием, выпускникам военных кафедр, и людям работающим на оборонных предприятиях? Таких обычно вообще не выпускают во время войны , Нам повезло еще
Це вчора було, сьогодні вже всім жінкам стати на облік, а завтра всім закрити виїзд,
поступово підводять, щоб звикали з думкою
Mittens• 17 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
Она говорит, что лично она уже воевала, в 2015)
Тоді взагалі чому вона досі не там з бойовим досвідом!!!!??? Всі хто в ато був - вже там давно і багатьох вже немає в живих
Анна_Бель• 17 декабря 2023
Ответ дляТа ту та
Девочки пишите где только можете свое несогласие. В Фейсбуке, Инстаграме президенту, зеленской, залужному, Ермаку, безглуздой.
Закроют в стране и потом не выедешь.

Если мы сейчас за себя не вступимся и не поднимем хай, то наши дети будут сиротами.
Та то нічого не дасть, то треба брати гранати і як той депутат