ТочноБудет• 17 декабря 2023
Діти весь вечір і вихідні дзвонять до тата
У них дуже тісні відносини. Ми розлучені вже давно.
І от дзвонять вони бо мама їх образила, бо вони щось хочуть, бо вони хочуть вже до нього і так далі.
З одного боку рада, що не забив на дітей, а з іншого я постійно чую його. І це мене дратує. Таке враження що він живе з нами. Скажіть щось в на користь всього цього бо в мене бажання відправити йому ці телефони новою поштою
ГороховаЯ• 17 декабря 2023
Я думала тато на війні і дзвонять
Серце розболілося
Що за теми зранку ((
Серце розболілося
Що за теми зранку ((
ТочноБудет
• 17 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
А до чого ви тут у стосунках батька зі своїми дітьми?
Ну уявіть що біля вас людина яка весь час комусь дзонить і ви чуєте їх розмови.
Мне без сахара• 17 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Ще раз перечитайте пост мій
Це стосунки батька з дітьми, чи ви все таки за свої почуття переживаєте? Пох на дитячу нервову систему
ТочноБудет
• 17 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
Ще раз перечитайте пост мій
Так татові було пох на диьячу нервову систему коли він біг до коханки і лишав своїх малих дітей. Але справа в тому що так мені важливе моє психологічне здоров´я бо я, бо я сама зі своїми дітьми з того часу як молодшому 1 рік. І якщо у вас є діти , то ви вкурсі що це може бути психологічно тяжко.
І мене це дратує не тому що це їх тато, а тому що ці дзвінки , відбуваються коли ми вечеряєм, відпочіваємо і так далі
Ленне-Рейма• 17 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Стоп. Ви сіли вечеряти і діти дзвонять татові? Для чого вони за стіл беруть телефони? Малому 3 і телефон у нього постійно? Для чого? Ви маєте своїм дітям встановлювати кордони.
ТочноБудет
• 17 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
То відправте жити до тата. Або тиждень через тиждень
Він далеко.
Два-три тижні і фсьо• 17 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Він далеко.
Ну он зимові канікули. То вперед. Два тижні нехай діти з татом побудуть
ТочноБудет
• 17 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Поїдуть, але вони вже як місяць це обговорюють
Два-три тижні і фсьо• 17 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Ну то й добре. У них радість, мама зла, замучена. Тато добрий, рідко бачить
Боневтікла• 17 декабря 2023
Скільки років дітям? Вони ж татові дзвонять,коли він так само їсть,відпочиває. І він бере трубку,спілкується постійно,забирає на канікули. Респект татові,що опікується дітьми. Ви нічого не можете зробити,то ж не заборонити спілкування.
Тато гроші шле,до речі?
Ковбой Хагис• 17 декабря 2023
Дітям не вистачає батька, треба Вам з ним домовитись і намагатися зустрічатися усім разом, як родина. Діти Вас будуть вважати ворогом потім...
Мне без сахара• 17 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Ви самі себе накручуєте та травмуєте дітей. Нічого страшного, коли під час вечері діти поспілкуються
Мне без сахара• 17 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
І це вас дратує
А батько має стільки ж саме прав як і псіхована мама
А таким як ви все не так
Не дзвонив - було б ниття про те, який він поганий - не хоче спілкуватися
А таким як ви все не так
энциклопУдия• 17 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
І це вас дратує
А таким як ви все не так
Коханка у тата, але психована - мама. Головне не переплутати.
Мне без сахара• 17 декабря 2023
Ответ дляэнциклопУдия
А яке вам діло до приватного життя батька спільних з вами дітей?
Ото вас ковбасить )))
энциклопУдия• 17 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
Ото вас ковбасить )))
Ви мене з кимось плутаєте
Мне без сахара• 17 декабря 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ви мене з кимось плутаєте
Шановна, ви про себе занадто високої думки.
Відчепіться від дітей - дайте їм вволю спілкуватися з їх татом.
Чого вас ковбасить так?
Створили тему щоб всі вам поойкали - поспівчували?
Я співчуваю дітям, бо сама зростала з такою маман,яка ставала перешкодою в моєму спілкуванні з батьком.
У вас говорять - вірніше кричать амбіції залишеної жінки.
Чого вас ковбасить так?
энциклопУдия• 17 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
Чого вас ковбасить так?
Яких дітей? Подивіться, хто автор теми. Ліда, Ліда, боже-боже (с)