lilu1990• 17 декабря 2023

Кордони 1991 року і заяви Безуглої

Цікаво, як багато порадниць у зв´язку з останніми заявами Безуглої відмовились від позиції "Війна виключно до кордонів 1991, без варіантів" 😃 коліться. Ті, хто за кордоном, все ще такі непохитні? ))))
Авокада• 17 декабря 2023
Ответ дляStar39
Вот еще один УБДшник:

Экс-футболист «Динамо» Александр Алиев получил статус участника боевых действий. Об этом стало известно вчера, после чего в соцсетях бывшего динамовца захейтили за то, что он получил этот статус, ни дня не проведя на фронте.

В ответ Алиев записал видео, объяснив, что получил статус УБД за то, что остался в Киеве в первые месяцы, когда многие покинули город: https://t.me/stranaua/135448
да. я именно о нем и написала выше.
его так оправдывали,что он прям на боевые задания ходил в Гостомеле,Ирпене и Буче.
автор lilu1990 • 17 декабря 2023
Ответ дляRAVM
Мій брат на окупованій території Херсонської області, разом з ним лежача мати. Допоможете виїхати?
На жаль. Евакуація була тільки з боку України. Знаю, як люди виїжджали в Україну через Росію. Але не знаю як то можливо з лежачою людиною
нинель 1919• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Одеса під кацапами вас влаштує?
хрен.тільки під евреями
Metelitsa• 17 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Чому світ не хоче ввести голубі каски, примусити путіна вийти з України і шляк би їх трафив ту східну москалоту, дати їм ту прокляту мову як другу в тих регіонах. Охороняти тих тварів і їх щелепи законом. Що зробить путін, якщо світ офіційно заявить, що вводять миротворчі війська? Буде і їх стріляти? Думаю не буде. Вони 100% мають важелі, і аргументи, щоб витіснити москалів миротворчими військами. Вони просто не хочуть! Як тоді ми зможемо з тим впоратись?
Рашистів кількість півмільйона. І хбільшити чисельність вони можуть швидко.

Де взяти хоча би мільйон голубих касок?
Миротворчі місії нечисельні, їх немає і півмільйона
Landuchka• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ви зараз продовжуєте допомагати це проштовхувати.Ви так і не відповіли-то про Білорусь не ви були?
Что именно я писала про Белорусь?
Манула• 17 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Да ви что! )?
Хотя... у северной и южной кореи много лет нет договора
У роZZії з Японією здається теж після 2-ї Світової немає мирного договору ...
LudaSHS• 17 декабря 2023
Ответ дляМанула
Точно
Спорные территории.
VA 11• 17 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Нужно было договариваться ещё весной 2022. А лучше, вообще этого не допускать
Конечно нужно было. А так сотни тысяч убитых, столько же покалеченных, ракеты с дронами каждый день. Как жить бедным людям без рук, без ног, слепым, прикованным к постели? Кому они нужны будут? (((
Часто попадается видео про солдата , прикованного к постели, за которым папа ухаживает. Что будет, когда папы не станет? ((( Дом престарелых? И таких людей десятки тысяч.
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляАвокада
да. я именно о нем и написала выше.
Я не стежила,але колись якась інформація десь була,що він в ЗСУ чи ТРО,точно не пам’ятаю.Навіть в мережах фото булоЯ вважала,що він там.А виходить,що ні...
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Что именно я писала про Белорусь?
Прочитати вище не пробували?
RAVM• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
То не треба розписуватись за всіх, хто на окупованих територіях, буцімто вони не хочуть виїхати. Іноді обставини складаються так, що вони не можуть виїхати жодним чином
Landuchka• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Прочитати вище не пробували?
Я писала, что мы - не Беларусь
Аноним Первый• 17 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa

Де взяти хоча би мільйон голубих касок?
Я чесно не знаю кількість миротворчого контингенту. але оон має статут і повинно відстояти кордони суверенної країни , кордони якої визнані всім світом. Але зараз відбувається світовий фарс, масштаби якого не вкладаються в голові. І винні як москалі, так і міжнародне суспільство.
Авокада• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
сам он говорил что в ТРО.
но,похоже, уже на вольном выпасе.
автор lilu1990 • 17 декабря 2023
Ответ дляRAVM
Ок, є й такі
Mira29-c3c3• 17 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Яким чином це можна було зробити ?
Landuchka• 17 декабря 2023
Ответ дляVA 11
Это горькая правда. Люди остались один на один со своим горем
Landuchka• 17 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Яким чином це можна було зробити ?
Держать изначально нейтралитет
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Я писала, что мы - не Беларусь
Важко.
Я вам цитату вашу написала вище
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3451842
от з цієї теми
Карина250• 17 декабря 2023
Война это бизнес... Сейчас помощь, бабло пилить можно....а договорятся потом, когда помощь закончится
VA 11• 17 декабря 2023
Я не знаю, где на это всё брать силы, как пережить? Здоровья у меня уже нет. Ночами не сплю, постоянное головокружение от стресса , панические атаки.
Донатим семьёй, всё, что можем. Были бы моложе с мужем, может бы уехали. А так... Надеюсь детей отправлю учиться за границу.
Аноним Первый• 17 декабря 2023
У світі настала повна міжнародна анархія. Анархія як локальна, так і глобальна. Верховенства права просто не існує. Тому люди роблять що можуть, тепер кожен сам за себе і відстоює свої локальні інтереси. Це прямий наслідок цієї глобальної анархії.
meli5a• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ніхто за лайно сидіти не хоче.Але чим далі,тим більше людей з полвманою нервовою системою з’являються на наших вулицях,то й договоритися її шанси ростуть.Хтось колись не втримається.Але такі особи нездатні своєчасно зупинитися
Я не знаю точно, але напевно ж є, у нас щось, що перебував у стані афекту? То помякшувальний вирок. А взагалі, вона дійсно колись достане людей, що хтось зірветься і йому буде все одно.
Landuchka• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Важко.
Я вам цитату вашу написала вище
от з цієї теми
Я не знаю, что вы там прочитали, но я везде пишу одно и тоже
VA 11• 17 декабря 2023
Почему людям не живётся в мире? Развивайте страны, ищите лекарства от болезней, создавайте блага для людей. 21 век на дворе, как возможна такая жестокость, необразованность?
Rosa Blanca• 17 декабря 2023
Що у нас чи в нас,українцях, такого є, що нас обложили з усих боків і прагнуть добити? Що то таке страшне для всього світу, про що ми не знаємо?
kitty cat• 17 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
Географическое расположение между западом и рашей
meli5a• 17 декабря 2023
Ответ дляАвокада
ее недавно показывали в марахвоне наряду с футболером и
колей-каклета.
все имеют статус УБД.
это вообще как?
Ви про телемарафон? Його ще хтось дивиться? Такі величезні кошти йдуть на утримання цього лайна.
А як, бо вони наближені до всього цього і «порєшалі» 😢
Як вони вже дістали. У ВР багато молоді, як раз таких як ми. 30-40 років, наче повинно було щось змінитися, а стало тільки гірше.
автор lilu1990 • 17 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Держать изначально нейтралитет
Я з вами згодна. Як Портніков казав про нормандську зустріч у яніни соколової:

Сидить баба Меркель, яка як факір того Путіна стримує, заворожує, заламує йому руки, вмовляє.

І сидять дві малолєтки по міркам політики - макрон і Зеленський. Вони як д....рні діти зайшли в клітку з тигром і почали бити його по яйцям

А баба Меркель дивиться на то всьо і у неї на обличчі все написано
VA 11• 17 декабря 2023
Параша такая богатая страна , и так бездумно всё просрать. Конченые ублюдки.