Точная копия плова• 17 декабря 2023

Київ. Де здати аналізи з дитиною?

Доньці 3 рочки, треба здати аналізи. Порадьте з власного досвіду хорошу приватну лабораторію, щоб у дитини не було стресу. Ми на правому березі проживаємо, але якщо треба то і на лівий на таксі поїдемо) Головне щоб акуратно взяли
Пишу, не читаю• 17 декабря 2023
Навіщо ?
Повезіть дитя в Карпати
Навчіть на лижах їздити чи на ковзанах
Більше Пользи
Невгамовна Бу• 17 декабря 2023
Сінево раджу) Там є дитячі медсестри, цукерочку дають. А нещодавно ще і бонуси почали нараховувати
автор Точная копия плова • 17 декабря 2023
Той хто поставив 🤦‍♀️, що я не так спитала?😒
Бла бла бла• 17 декабря 2023
В ділі здавала дитині, все добре, акуратно брали. Стрес все одно буде, автор, це ж не тортик їсти, а аналізи. Але ви можете його зменшити, якщо самі будете спокійні.
Королева спама• 17 декабря 2023
Ответ дляТочная копия плова
Не звертайте уваги, тут більшість ображена по життю 😁
Раджу ділу.
НашлаПерепискуМужа• 17 декабря 2023
Я не з дитиною, а сама здаю в сінево - у мене завжди акуратно брали) А нещодавно здавала, то ще і кешбек нарахувався.
Скорая помощь• 17 декабря 2023
Всегда водила дочку в Исиду на анализы. Да, дорого, но как её там облизывали, такого нигде не видела отношения
Амбасадор щастя• 17 декабря 2023
Ми в сінево робили на Великій Васильківській - біля палацу Україна. Там дитяча медсестра є - нам дуже добре взяли
Цідило правди• 17 декабря 2023
Можна визвати медсестру додому. Дійсно, менше стресу.
А от Сінево я б не рекомендувала. Більшість лікарів не довіряють цій лабораторії. Дуже багато невірних результатів
кураГАЛЯ• 17 декабря 2023
Ответ дляЦідило правди
Лікарі не довіряють, бо сидять на відкатах від інших лабораторій, не підтримуйте корупцію
Удальонка• 17 декабря 2023
Подивіться в сінево на сайті. Там де перелік відділень є примітка де є спеціальна дитяча медсестра