Рахункова палата України завершила аудит діяльності Міністерства культури та інформаційної політики за керівництва міністра Олександра Ткаченка.
Фахівці встановили, що уряд із порушенням законодавства надав понад 743 млн грн фонду боротьби з COVID-19 для МКІП. Мінкульт використало понад 659 млн грн не за призначенням. Матеріали аудити передали до Офісу Генерального прокуратура та Національної поліції України.
Про це йдеться у звіті Рахункової палати.
Не тільки Кравець отримала мзду від кума....
І апетит нівроку
Не мілочаться,мільйонами гребуть.....
І апетит нівроку
Не мілочаться,мільйонами гребуть.....
Результат:
вже голосів:
22 (91.67%)
Ткаченко повинен сидіти в тюрм
2 (8.33%)
Так і має бути
За аудитом майже 663 млн грн виділили без законодавчих підстав узагалі для використання коштів державного бюджету на надання грантів інституційної підтримки. Щойно УКФ перераховував грантоотримувачам кошти із держбюджету, вони втрачали статус бюджетних і виводились із системи казначейського обслуговування та бюджетного контролю.
Молодці ж
Окрім того УКФ не вимагав підтвердження попереднього отримання доходу від діяльності у сфері культури, туризму або креативних індустрій. Відтак аудитори Рахункової палати встановили 99 випадків, коли він уклав договори з грантоотримувачами, які не отримували надходжень у попередньому 2019 році, а 59 з них узагалі не здійснювали в цей період господарської діяльності. За цими договорами перерахували 57,5 млн гривень.
Проголосувала за варіант 1, хоча не вірю в це Був би ’Ткаченка обрали цапом-відбувайлом’- проголосувала за нього б. Впевнена, якби провели перевірку в інших міністерствах, там би і не таке виплило. Всі вони таки за погодженням зверху. І цей був не найгірший, але так, скандалів було чимало А зараз культура взагалі ’загибається’ ( крім Марафону та причетних до 95 кварталу)- бо не на часі
Ответ дляYrusyk
Аудит ще одного міністерства