lady.dziu2011• 19 декабря 2023

Сучасні тендери, що коїться в нашій країні?

Тендер на відбудову селищної ради вартістю в 86 мільйонів. Коли наші воїни не мають чим бити ворога , в країні повна … в херсонській області ремонт сільради , а ось і переможець
Елена1265• 19 декабря 2023
В принципе, все то, что и раньше. Ничего нового не происходит. Так что не понимаю, что вас так удивило

karinaanik• 19 декабря 2023
Треба, щоб жителі тієї громади сходили у гості до селищної ради
Басина• 19 декабря 2023
Розумієте, проблема в тому, що за ті гроші, що виділили на ремонти і відновлення, зброю не можна купити... цільове, мать його, призначення...
автор lady.dziu2011 • 19 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
А що то дасть, аж нічого.
автор lady.dziu2011 • 19 декабря 2023
Так гидко від цього, та за ці кошти можна все село відремонтувати
Елена1265• 19 декабря 2023
Prervana• 19 декабря 2023
Ответ дляБасина
Ой да когда кого это целевое назначение останавливало? 😆😆😆 И да, восстановление тоже может быть разным. В Киеве к примеру вон уже год не могут восстановить дом после взрыва газа, жильцы в школе-интернате на Воскресенке живут, и перспектив никаких пока.
автор lady.dziu2011 • 19 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
фото
Ось все і зрозуміло
bespe4na_mavpa• 19 декабря 2023
Я думаю что это все тесно связано и с не желанием сша давать деньги, и с пустыми поездками президента туда

karinaanik• 19 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
А що то дасть, аж нічого.
Чому? У мене знайомі в Тернопільській області вийшли проти ремонту якоїсь непотрібної фігні, вже і не памʼятаю чого саме, і відвоювали цільове направлення коштів з цього на потреби ЗСУ. В селищних громадах більш розвинений принцип комунікації місцевих депутатів с населенням. В великих містах-Київ, Харків, Одеса, кожні вихідні мітинги.
Ольга-f5e3• 19 декабря 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Не желают, но дают
автор lady.dziu2011 • 19 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Дуже сумніваюсь що місцеві там в курсі справи
Басина• 19 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Звичайно, що нікого це не зупинить. Ремонту буде на 20 млн, все інше по кишеням(((
04214• 19 декабря 2023
Ответ дляБасина
на 200тис
karinaanik• 19 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Київ-це, на жаль , показник, у розрізі по країні, як пилять бюджет місцеве самоврядування
karinaanik• 19 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Ну хоч щось, все залежить від людей. Громада якось самоорганізувалась і вийшли зносили місцевого голову, тому що невдоволені використанням коштів. Бо вже деякі індивідууми зовсім загубились у просторі і часі.
В Києві також був мітинг проти всіляких непотрібних речей, на кшталт побудови метро на Виноградар і ремонт парків, але, на жаль, бюджет лиш на 1/10 врахував вимоги протестувальників
Prervana• 19 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
У меня вон под забором живой пример. Хотяновка, село в 15 км от Киева. На моем дворе заканчивалась асфальтированная дорога и дальше шла грунтовка к дачному кооперативу. Просыпаюсь от того, что под воротами какой-то движ. Экскаватор, людишки бегают. Выползаю, чозанах тут в 8 утра творится? А они грунтовку эту мёрзлую ледяную грызут, флажки по будущей обочине ставят. Говорю, мужики, вы что серьезно в снег и сракопад решили тут асфальт ложить? ’Ну да, вам подарок от сильрады’

Под конец года бюджет сам себя не освоит, да!
bespe4na_mavpa• 19 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Не желают, но дают
А над чем вы потешаетесь? Разве они на праздники не ушли, хрен нам отвесив?
karinaanik• 19 декабря 2023
Ответ дляPrervana

У мене дача у Хотянівці, Каскад, я вас розумію і підтримую. Я подивилась ціни на землю/будинки-це космос, а місцеві органи самоврядування на всіх, вибачте, кладуть болт

Prervana• 19 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Про наш мост скоро можно будет повесть временных лет писать 😆
Vitamina1407• 19 декабря 2023
І нащо йти воювати? Чим відбивати ту нечисть-камінням і молитвами? Гроші тратять на себе ,,на своє збагачення,але ви йдіть воювати,до останнього українця,а вже й до останньої українки скоро буде. А хто не воює той хай донатить їм в кишені. Кончена країна,задовбала мене вже.
karinaanik• 19 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Это ужас, Хотяновка-моя личная боль. Сплошное болото. Мост-отдельная тема для разговора. Все через жопу
автор lady.dziu2011 • 19 декабря 2023
Ответ дляVitamina1407
Відчуття ті самі. За що гинуть ті хлопці, дівчата, за тварюк з мандатами, поки ті набивають кишені?
Korsika999• 19 декабря 2023
Так всегда было. Помню мы выиграли тендер на поставку товаров для клиннинга в гор исполком. Так они выбрали все позиции самые дорогие какие были в прайсе. И это до войны. А что сейчас творится страшно подумать.
Irina-5d24• 19 декабря 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
То есть, денег нет на армию, ремонтируем селищні ради? Прикольно
Seehund• 19 декабря 2023
Ответ дляKorsika999
Моя невестка по дурости, ещё в часы Януковича влезла в медицинские закупки при больнице. И выбрала естественно самые дешёвые градусник, так ей потом звонили и смертью угрожали, если она не выберет поставщика с градусниками в 10 раз дороже, чем в аптеке. Короче давно у нас коррупция и ничего с этим не сделать.
Valentina shop2020• 19 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Стало намного хуже,отмывают миллионы себе в карман
автор lady.dziu2011 • 19 декабря 2023
Ответ дляValentina shop2020
Самое страшное что это делают уже в наглую, никого не стесняясь. Людей держат просто за дурачков, теперь у нас коррупция прозоро
dream7• 19 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Так наверное после взрыва газа и не должны восстанавливать. Восстанавливают после прилётетов.
Valentina shop2020• 19 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Киев скоро разрушат,метро стоит,мосты устали,коммунальная сфера лежит