Дашуля_Детская обувь• 19 декабря 2023
До якого віку можна не купувати дитині квіток в Жовтневий палац
Дитині 3 роки, все одно нічого з місця бачити не буде.
Можливо не купувати їй квиток у Жовтневий палац на Хрещатику (Київ)?
Дякую
Єдина Країна• 19 декабря 2023
Читайте правила організатора події. Є такі заходи, де і з 2 років треба окремо квиток
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2023
Что значит в Жовтневий? Там же разніе представления и концерты и у каждого свои условия. Ходили на концерт группы Скай на прошлой неделе/ До 12 лет детям вход бесплатный был
Телепузик• 19 декабря 2023
Ответ дляпьЯНА
капець, подумала скільки разів ходила, ніколи квіти не купувала
і я