БезникаяЯ• 19 декабря 2023
Варіанти подарунків підлітку 14 р
Поділіться ідеями, що ви будете дарувати на новий рік підлітку 14 років. Запитала його, каже не знаю... Нічим особливо не захоплюється, мабуть як більшість, ігри приставка
АсобеннАя• 19 декабря 2023
Моя интересуется компьютерными играми и мультсериалами. Но что подарить ей на Новый год, я не знаю
Точу ляси• 19 декабря 2023
Деньги. Слишком большие они уже, чтоб дарить что-то. Там свои уникальные интересы
Покращена• 19 декабря 2023
Це ж які відносини повинні бути щ дитиною, щоб не знати, що йому подарувати.
Ленивица-красавица• 19 декабря 2023
Ответ дляАсобеннАя
Игровой ноут) Но можна и шикарный джойстик
Покращена• 19 декабря 2023
Ответ дляАсобеннАя
Подаруйте річний курс навчання по розробкам компʼютерних ігр.
АсобеннАя• 19 декабря 2023
Ответ дляПокращена
А как можно знать, что подарить, если ребенок сам не знает, чего хочет? Или знает, но маме эта покупка не по карману?
Тундиринда• 19 декабря 2023
Ответ дляТочу ляси
Я своїй теж подарую гроші, хоч невеликі, але вона хоче собі якийся крем купити.
Покращена• 19 декабря 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ну так це твоя дитина.
Як суди люди можуть знати краще, за автора?
АсобеннАя• 19 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Если на Новый год дарить игровой ноут, то что тогда дарить на день рождения?
Не стесняюсь• 19 декабря 2023
Варіанти: ноут, мишка геймерська, килимок під геймерську мишку, флешка
АсобеннАя• 19 декабря 2023
Ответ дляПокращена
Нет, нельзя. У нее и так страдает учеба. Да и хорошего ноута у нас нет
Ленивица-красавица• 19 декабря 2023
Ответ дляАсобеннАя
Я ведь поэтому и улыбочку поставила)) Вон там айфоны на НГ дарят. Я своей наушники позволить не могу (надо, естественно, оригинальные). Смотрю уже бу на ОЛХ и боюсь((
А вот недавно• 19 декабря 2023
Я своей купила 2 сертификата на катание на квадриках по лесу, пойдёт с подругой или мальчиком, но моя немного постарше. 17 почти
Покращена• 19 декабря 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ну то не не знаєте що дарувати, а не хочете тратитись на це
НеВРотик• 19 декабря 2023
Ответ дляПокращена
Відносини можуть бути чудові і в дитини є все та навіть більше. От і питання встає.
МояХатаЗкраю• 19 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну все по разному живут. Одни могут позволить, так что теперь
Покращена• 19 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Тобто тут тьоті чужі знають краще?
Тундиринда• 19 декабря 2023
Вибачте, е що таке новий рік? Що треба дарувати аж якісь супер подарунки. Невже просто якісь солодощі, книжка, та просто яскраві теплі носочки вже ніхто не дарує (хіба тільки я своїм трьом підліткам, вони не ображаються на це).
МояХатаЗкраю• 19 декабря 2023
Ответ дляТундиринда
Для нас свято, для вас незнаємо
Тундиринда• 19 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Моя теж хоче навушники, просто недорогі, на день народження, в січні.
Ленивица-красавица• 19 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вы как-то определитесь) То вы с вызовом о дорогом подарке, то уже ’так что теперь’... Вы собеседник не интересный, безхарактерный))))
МояХатаЗкраю• 19 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Я про то что можем позволить, и смешно про носочки подростку читать
Ленивица-красавица• 19 декабря 2023
Ответ дляТундиринда
Недорогі, якщо айфон, то викинуті кошти(
Тундиринда• 19 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Для нас свято, для вас незнаємо
А без дорогих подарунків для Вас і не свято? А Різдво свято? Вже й не питаю, коли святкуєте. Теж подарунок треба, бо то ж не свято без?
Пасхальний тролік• 19 декабря 2023
Ну вот игру ту что хочет купите. Из шмоток брендовых что-то. Они все любят такое.
АсобеннАя• 19 декабря 2023
Ответ дляПокращена
У моего ребенка действительно страдает учеба. Да и денег у меня особо нет
Викачую яйцями• 19 декабря 2023
Хз,сама в шоці. Айфони і тд не любить. Читати покинув. З інтересів- ігри,тривалі прогулянки пішки з ботанами,розпивання пепсі. Хз. Надивилась навушники безпроводні спортивні, не у вухо вкладається,а позаду вуха до кістки чіпляється.