Чемна панночка• 19 декабря 2023
Зубная паста Хули Вайт реально классная?
С айхерба которая.
СережкинаЯ• 19 декабря 2023
назва Агонь!!! зразу згадала випадок коли одна старша жіночка з села приїхавши в місто питала в магазині чи є зубна паста СОЛДАТ. А це всього навсього Colgаte.
Чудовий каламбур• 19 декабря 2023
хорошая, расход маленький. мне на месяцев 6 хватает. покупаю не один раз уже
Стефанія• 19 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Я щас уписяюсь..спасибо
СережкинаЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляСтефанія
Я щас уписяюсь..спасибо
я за нею в черзі стояла і коли почула - чуть сама не впісялась. життєвий анекдот