Чавонадо• 19 декабря 2023

Ваш репетитор теж витрачає 15 хв уроку на писанину формул по геометрії і алгебрі

Беруть нову тему і починають розписувати формули, тест писати
Або малюють фігуру і показують що тут що, яка сторона як називається і тд
3 сторінки тексту без задач вони списують за урок
Питання - так і має бути чи розбирають тільки задачі? Просто не розумію невже не можна це все роздрукувати??? Навіщо ця писанина
автор Чавонадо • 19 декабря 2023
В нас дитина паралельно займається з української мови.. з іншим вчителем
То там упор на диктанти, практичні завдання
Дитина з 4 балів виросла до 9!! За місяць

По математиці якийсь тупняк.. оця писанина.. а на уроці вона не може вирішити сама нічого
Дівка в намисті• 19 декабря 2023
Якщо дитина в новій темі нуль, то репетитор мусить з азів починати
Що ж не зрозуміло?
автор Чавонадо • 19 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
Що ж не зрозуміло?
В нас була репетитор до війни яка давала роздруковувати правила і задачі і на уроці чисто задачі розбирали
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2023
Нам преподаватель рекомендовал даже шпаргалки писать самим. Потому как когда сам пишешь-запоминаешь зрительно тоже.
Дівка в намисті• 19 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
І що? Як це помогло? Якщо знань нуль
Україна наше все• 19 декабря 2023
Ви так гарно розумієте, що до чого, що запросто можете бути репетитором))
Вам не приходило на думку, що коли пишеш, краще запам´ятовуєш?
автор Чавонадо • 19 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Не думала про це
Просто вчитель не дешевий( 450 грн година
Сусідка знизу• 19 декабря 2023
так, син займається з репетитором - то на віртуальній дошці це все прописують ( він собі урок з формулами і поясненнями зберігає), розбирають теорію, потім практика. А коли робить домашку - то спочатку переглядає конспект, і тільки потім робить задачі
Сусідка знизу• 19 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Не думала про це
а який клас? знаю, що можна брати наприклад 2 години одразу і роблять знижку, але це якщо дитина витримає
PANTERA_KET• 19 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Не думала про це
Який клас? Можу вам дешевшого запропонувати онлайн
Дівка в намисті• 19 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Не думала про це
Так все можна самостійно вчити
Безкоштовно
Мільйон уроків на ютуб на всі теми
Чого ж ви платите, плачете і постійно теми однакові клепаєте?
Україна наше все• 19 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У нас в школі був вчитель, який навіть вимагав писати шпаргалки )) Саме - писати. А потім залишати їх вдома.
Эт вернячОк• 19 декабря 2023
Конечно лучше начать с азов, и обьяснить откуда произошла та или иная формула, что толку от распечатки, если ребенок не понимает что в ней. После урока с репетитором лучше выделить еще пол часа - самостоятельно попытаться решить задачи по теме
Мушля з Криму• 19 декабря 2023
Автор, не слушайте никого.
Если Вы пишите, что прошлый репетитор сразу шёл по задачам и ребёнок в результате вырос с 4 до 9 баллов, значит такая методика ему подходит.
Смело меняйте репетитора!
Это ваш ребёнок, и Вы его знаете лучше других, подберите такого с которым у Вас будет результат

ПС: тоже подходит сразу разбирать теорию на реальных задачах (предварительно сбросив ее). Это и скорость и мышление и сообразительность развивается. А заучивание тупо теории не научит видеть решения задач.Но это только мое мнение…
Гірчинка• 19 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Не думала про це
они там могут хоть в крестики нолики играть, главное чтобы ученик вник в суть предмета. мы так систему координат учили играя в морской бой.
другое дело, что вы не доверяете учителю, что не появляется понятия предмета, хотя с понятием это смотря каокй класс, чем старше тем дольше. подготовка к зно наверное если так дорого. в 5-8 классе я бы дала недели две на понять подходит учитель или нет, дальше от месяца.
Лена Кор• 20 декабря 2023
Ответ дляСусідка знизу
Зараз 1,5 години не кожний старшокласник витримає. Тим паче біля екрану.
Сенс не в знижці, а щоб дитина активно працювала на занятті.
Лена Кор• 20 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Який клас у дитини?
Якщо Ваша дитина може самостійно вчити теорію, то репетитор це повинен зрозуміти і на занятті тільки задачі розв´язувати. Але зараз діти навіть підручника не відкривають, не знають де там формули навіть знаходяться.
Missdior_22• 20 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Не думала про це
це нормальна ціна для Києва
Лена Кор• 20 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
це нормальна ціна для Києва
Я б навіть сказала, що для старшокласників це мало. Особливо, якщо математичний клас.