Kitty75i• 19 декабря 2023

Военные попросили мобилизовать еще 500000. Зеленский

И рядом с этим новое заявление Минобороны «воевать будут те, кому выпала такая судьба»
Тоесть кого успели выловить? Мне после этих заявлений страшно становится, женский учёт видимо уже решенный вопрос
SolgAvA• 19 декабря 2023
цікаво, а в Криму ...ну після всіх перемог і так далі, чий морський флот розміщуватися буде?
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляCarin
Удалено администрацией...
Прошу не підривати суверенітет з середини країни. Нам зовнішнього ворога вистачає.
автор Krasivaja_ja • 19 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Омерика ж
Md.Inna• 19 декабря 2023
Ответ дляВаша величність
ну да, все схаваєм
як влада каже, то і будемо робити, аби тільки битись, логіку ж включати навіщо !?
Carin• 19 декабря 2023
Ответ дляВаша величність
Ну если вам наша власть с ее придурошными депутатами типа Марьяшки - друзья...
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляMd.Inna
ну да, все схаваєм
Потрібно було думати, коли владу обирали.
Але і зараз маємо прораховувати кроки, щоб не накоїти лиха ще більще.
автор Krasivaja_ja • 19 декабря 2023
Такое мнение еще
Md.Inna• 19 декабря 2023
Не знаю що там, але ’1984’ оруєлла саме у нас в країні
2 роки не бачимо нічого, трусимось від ракет, ціни до небес, життя повністю відкладене, а в голові у президента тільки перемога, причому хоч всю країну покласти, нехай
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляMd.Inna
Та ні. Ви не читали ’1984’. То на рашці.
Md.Inna• 19 декабря 2023
Якщо чесно не бачу бажаючих мати честь йти на фронт
щось може не так, що люди не хочуть з такими умовами і за нашу владу воювати?
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляMd.Inna
Не маніпулюйте.
Воюють НЕ за владу.
Md.Inna• 19 декабря 2023
Ответ дляВаша величність
Все читала і скотний двір також
То там люди вільно хоча б виїжджають, а то у нас прийнято казати, що там туалети на вулиці, грошей немає, а у нас же всі багатії та ще і патріоти з бажанням бігти на фронт
екатериналуиза• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
це не гражданська війна а переворот.
автор Krasivaja_ja • 19 декабря 2023
Ответ дляВаша величність
Не маніпулюйте.
Воюють НЕ за владу.
Удалено администрацией...
екатериналуиза• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Так я же о завещании пишу , а не о оформлении , это разные вещи
ну так муж все равно будет иметь свою часть и без завещания.
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Плюсуюся
Md.Inna• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
taka• 19 декабря 2023
Ответ дляVika-N
Дивлячись на деяких чоловіків, які пісяються від страху від перспективи служить, можу сказати, що так, жінки, мабуть, сміливіші
Так они писяют, потому как угроза страшной смерти/плена/увечий как никогда реальна, а не как у вас - за ноутом сидите подбадриваете. Вы б на их месте какали.
Md.Inna• 19 декабря 2023
Ответ для taka
отож
нікого не хочеться образити
але люди які боялися і були обережні у всьому то і продовжили свій рід, тому це нормальна адекватна реакція, не бажання померти в першу чергу
SolgAvA• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Омерика ж
трохи не вгадали
SolgAvA• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Такое мнение еще
згодна. Він актор, брехло вслененського масштабу.
Соната любви• 19 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
британия хочет флот в крыму.
татары хотят править в крыму.
Falcon82• 19 декабря 2023
Ответ дляalex-3f3c
А цікаво як в Конституції прописано що в 26 років не можна мобілізувати а в 36 можна
Ви читали в Конституції про мобілізацію? Поділіться
julil• 19 декабря 2023
Ответ дляalex-3f3c
По Конституции все равны. И многодетные, и мужчины и женщины)
SolgAvA• 19 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
британия хочет флот в крыму.
татары хотят править в крыму.
егеж....мы- исключительно материал, которій можно пустить в расход под лозунгами защиты территорий от злейшего врага.
Чхать на нас они все хотели, вклюбчая банду Зе.
Он уже свои гарантии получил. Бояться ему нечего.
Falcon82• 19 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
навіщо всіх країн? в Ізраілі зразу самі пішли .без примусу.
А в нас не йшли без примусу? Черг не було до військоматів?
liss• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Вже кажуть на телеканалах , що гендерна рівність у нас, що жінки ,навіть , більш сміливі ніж чоловіки 😳🤦‍♀️ , всі підуть захищати , і різниці нема, жінка ти , чи чоловік, Батьківщина одна для всіх
Одна для всех .. но дает она всем по разному ))) вот кому дает те и отрабатывают, мне не за что отрабатывать ей . Первые лица ждём в добровольцах на фронте .
Falcon82• 19 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Точно не український(
SolgAvA• 19 декабря 2023
Финасоваый краник друзяки перекрыли, в стране жопа. Друзяки сказали, че воевать не хотите? Мы в вас вливаем, а вы.... мобилизируйтесь, кто ходить научился может уже быть полезным.
екатериналуиза• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
я написала про бувших мажновладців Ізраїлю.