И рядом с этим новое заявление Минобороны «воевать будут те, кому выпала такая судьба»
Тоесть кого успели выловить? Мне после этих заявлений страшно становится, женский учёт видимо уже решенный вопрос
Венздей Адамс• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Такими темпами скоро не буде від кого вагітніти
Не скажіть. На вулиці повно чоловіків
Bransoletka• 19 декабря 2023
☄️Коли буде готовий документ по нашій формулі миру, тільки тоді він може бути переданий Кремлю, але на сьогодні питання стосовно перемовин не стоїть, я не бачу там таких намірів – Зеленський.
@smolii_ukraine
lady.dziu2011• 19 декабря 2023
Треба ставити питання владі. Де зброя? Екіпіровка? Чим воювати? Бл&, достали просто
Джулияробертс• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Можливо , але шуллєри поставлять знову від олігархів людину .
Ну я не думаю. Народ вже зрозумів, як його розвели. Але якщо буде Притула, я вийду сама на Майдан. Жартую, звичайно.
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Так я же о завещании пишу , а не о оформлении , это разные вещи
Ну так вы будете надеяться, что по завещанию честно все сделают, а что-то пойдет не так...
нинель 1919• 19 декабря 2023
Ответ дляMaBka
Я не піду, я до військомату навіть не дойду
та если до них дойдет отряд климактеричек,то они сами не рады будут т.к их там с овном смешают то тцк
kryasanchik• 19 декабря 2023
*’Війна буде тривати рівно до тих пір, поки ми будемо здатні вести спротив’, - командир ’Азова’ Денис Прокопенко*
На своїй сторінці у Фейсбуці він зазначив, що росія ніколи не відмовиться від своїх геополітичних цілей та не відпустить Україну зі своєї сфери впливу.
’Будь-які ’перемир´я’ або ’домовленості’ будуть черговим тайм-аутом для ворога, з метою накопичити ресурси для подальшого наступу.
Чимало людей в Україні та за кордоном досі відмовляються сприймати безжальну реальність такою, якою вона є’.
Прокопенко наголосив, що зараз вкрай важливо активно залучатися в історичні процеси, які відбуваються тут і зараз.
’Ті, хто досі не залучені до служби в Силах оборони України, мають зробити свідомий вибір: взяти до рук зброю, поповнивши ряди військових, або стати для армії надійним тилом, який працює на підтримку обороноздатності країни’.
Ответ дляenglish book
Мобілізація погано, а як обійтися без неї і відстояти кордони та нещалежність, може хтось дати відповідь?
Путін каже - цілі будуть досягнуті. Його оточення твердить що українці не бажають захищати Україну, бо це штучне недієздатне утворення-осередок російської імперії. Треба відновити історичну справедливість, і повернути ці землі до росії.
Тобто знову в те болото.
Пусть отстаивают границы те, кому они важны и нужны
Пусть дадут людям выбор. У нас же демократия
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляАнна-3f64
Зважаючи на опитування безумної, хай з жіночою мобілізацією зразу прописують процедуру відмови від громадянства, відповідно до результатів голосування
При одном условии - лишить гражданства, а из страны не выпустить. Полное лишение всех прав по сути.
Lena-Lena12• 19 декабря 2023
Ответ дляПоля Дяченко
У них футболки были белые, а не рубашки)))
Я маленька була, щось і наплутати можу, але команда була цікава, шуму на раші наробили, коли там вигравали.
Ответ дляBransoletka
@smolii_ukraine
Звичайно. Хтось має піти або відкинути копита. Хтось з двох....інакше нічого не підпишеться.
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Скоріше ми копита відкинемо
Ответ дляenglish book
Тобто знову в те болото.
Уже в якому болоті Україна сидить 10 років, яке мародерство та зневага і плювання в обличчя людям - то під великим сумнівом, ХТО сидить в болоті
Ответ дляПолковой раввин Изя
Все равно. Не граждане Украины не обязаны воевать. Так даже лучше. А из лишенных прав - не смогут голосовать и работать в госструктурах. Ото печаль прям
Ответ дляMary-7b23
Ну не будьте такі наївні 🤦♀️, Захід вже з Америкою нас кинули , їм пох, чого ви думаєте , хтось приїде і все порішає?🤦♀️
Де я написала порішає? Я написала ’клали кошти’ і ’поставити свою людину’, як ото у всіх наглядових радах. Бо єдине що їм він нас потрібно - це ресурси.
lady.dziu2011• 19 декабря 2023
Ответ дляkryasanchik
Тобто якщо коротко то до останнього українця і нажаль це реальність. Війна може тривати десятки років, ми не вічні і не безсмертні, закінчимось ми , візьмуться за наших дітей
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Или в концлагеря. Как граждан США японского происхождения во время второй мировой войны.
олена олена• 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
До речі, а у людей чому не питають, чи хочуть вони воювати, чи хочуть вони діючи владу???
А яка альтернатива - не воювати і скинути владу?
Nathalie27• 19 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
А які права зараз є у громадян України?
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А які права зараз є у громадян України?
Вы их не замечаете, пока не потеряете.
kryasanchik• 19 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
З кожним днем офігіваю куди ми котимося і що з цього всього буде
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
В какие концлагеря? Мы в какой стране живем? Свободной? Или украинская свобода и русский мир - это одно и то же?
Зараз жіночу мобілізацію оголосять - і ми Росію переплюнемо