И рядом с этим новое заявление Минобороны «воевать будут те, кому выпала такая судьба»
Тоесть кого успели выловить? Мне после этих заявлений страшно становится, женский учёт видимо уже решенный вопрос
Ответ дляalex-3f3c
100% жінки вони більш яйценосні ніж чоловіки, взяти наприклад прем´єрку Італії - всі жували соплі, а вона видала базу на рахунок мусульман і нахрен с пляжа, чи наприклад Маргарет Тетчер - яка вона люта була
Нє ну язиком ляпать - не сіно ворочати. Зрівняли : війна , смерть, каліцтво - і з трибуни щось ляпать язиком
Coffee is Love• 19 декабря 2023
Зараз чоловіки мабуть покірно миють посуд та підлогу, доводячи що вони гендерно рівні з жінками)
english book• 19 декабря 2023
Мобілізація погано, а як обійтися без неї і відстояти кордони та нещалежність, може хтось дати відповідь?
Путін каже - цілі будуть досягнуті. Його оточення твердить що українці не бажають захищати Україну, бо це штучне недієздатне утворення-осередок російської імперії. Треба відновити історичну справедливість, і повернути ці землі до росії.
Тобто знову в те болото.
Джулияробертс• 19 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Та вже думаєш, може краще б вона була президентом. Може б і війни не було б.
А так би і було. Якби ще в 2010 вибір зробили інший. І майдану не було б.
Ответ дляВенздей Адамс
Буде массова вагітність, навіть у тих, в кого вже клімакс почався
Такими темпами скоро не буде від кого вагітніти
Джулияробертс• 19 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Якраз вона з путіним хіхікала, так шо була б при владі, було б все зашибісь, його влаштувала б така влада в Україні.
Ну і країна була б ціла, і люди. Юля хитра і розумна, щось би придумала, викрутилася.
Bransoletka• 19 декабря 2023
☄️Я не вважаю, що ми програємо – центральні регіони нашої країни, об´єкти інфраструктури, дороги, залізниця, економіка – ми були у повній блокаді минулої зими, зараз ситуація навіть близько не така – Зеленський
@smolii_ukraine
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Короче , надо готовиться всем, особенно у кого добрачное имущество и повторные браки , и совместно нажитое , у
кого есть недвижимое и движимое имущество , счета в банке , рекомендую заранее до мобилизации , написать завещания ( дай Бог вы будете жить 100 лет, но все же ) , что бы проблем потом не было, особенно у кого дети, помните , что если один из супругов умирает , его 1/2 долю наследуют жена/ дети/ пенсионеры или инвалиды родители . У кого дети, пишите завещание именно на детей ( если род пенсионеры , они без завещания все равно имеют долю, но чаще отказываются ) , исключая именно часть супруга из завещания, так как мужчины очень быстро женятся опять , рожают новых детей ( которые тоже потом наследуют часть папы в квартире бывшей семьи) приводят новых дам . Короче позаботьтесь заранее .
Я все на маму оформила в свое время. Оказалось плохой идеей.
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Беременные пойдут в госпитали санитарками ((((((((
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Тобто знову в те болото.
Вам никто не ответит на этот вопрос. Тем более, не ответит по сути.
Вкусныйпончик• 19 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Воно то так, але народ хотів крові. Що порозу робили, за крим без єдиного вистрілу. Тепер зрозуміли, чому турчинов так вчинив...
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Завещание, я имела ввиду , а не оформление ,
Завещание тоже может оказаться плохой идеей.
Bransoletka• 19 декабря 2023
До речі, а у людей чому не питають, чи хочуть вони воювати, чи хочуть вони діючи владу???
Джулияробертс• 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
І хто ще в нього вірить???
Опитування показують, що йому і Притулі вірять!
lady.dziu2011• 19 декабря 2023
Ответ дляkris_lynx
Мы уже собственность государства, бесправные рабы?
Схоже на це або так і є
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
А в какую войну людей спрашивали?
Джулияробертс• 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
До речі, так....Я б хотіла вибори. Інша справа, як же організувати...
Ответ дляenglish book
Тобто знову в те болото.
Когда я была маленькая, а это было ещё в СССР, то там часто звучала патриотическая песня : Смело мы в бой пойдём - за власть советов и как один умрём - за дело это.Так я ещё тогда думала, а кому достанется это дело, если все умрут? Вот у меня дежавю.
english book• 19 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
От я і не розумію купи цих тем, де переливають з пустого в порожнє,а конкретних кроків без мобілізації ніхто не пропонує.
Джулияробертс• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Майдан - рокова помилка, але люди вірили в краще, життя віддавали своє дорогоцінне , так , І не правильний вибір 2010
Так не обрали б Януковича не було б і Майдану...
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Почему ? Вы мужчина , и вам мой ессно не понравился 😆
Бывает, что доверяешь человеку, а потом все меняется. Например, моя квартира была оформлена на маму, а когда надо было быстро ее продать, мама слишком долго расскачивалась.
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Мобілізація нічого не дасть без зброї....тільки сотні тисяч смертей
Vitamina1407• 19 декабря 2023
Нахрена мені така честь. Сидять там закони приймають,а люди повинні честь якусь віддавати хз за що. Нема в мене честі ☺️
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Я женщина. Никнейм - откровенный стёб.