Міні-бікіні• 19 декабря 2023

Сусід каже "кіс кіс"

У мене з´явився новий сусід. Він мені постійно посміхається, а іноді каже "кіс кіс" і моргає. Що це означає?
автор Міні-бікіні • 19 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
Подъезжает к вам
Не знаю))

автор Міні-бікіні • 19 декабря 2023
Ответ дляЦвірінь
Подойдите, и оглушительно и душераздирающе мяукните ему в лицо. Предварительно можете потренироваться, посмотреть на Ютубе видео кошачьих драк - для боевого настроя и выбора лучшего ’Мееееааааууууу!’, которое вы реалистично воспроизведете.
Затем отскочите назад, зашипите с лютым и полубезумным взглядом боевого кошака, и пару раз взмахните у него перед глазами рукой с растопыренными пальцами,имитируя разъяренный кошачий удар. Закрепите эффект ещё одним победоносным и грозным ’Миииияяяяяууууыы!’ и можно разворачиваться и уходить в закат. Полагаю после подобного перформанса у соседа резко убавится склонность ассоциировать девушек с милыми кошечками
Боюся, що після такого він викличе поліцію)
из_под_тишка• 19 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Це лише жарти) а якщо серйозно.
А якщо серйозно, то Ви своєю темою нагадали мені сусіда моїх батьків))) По війні до такої ж кацапки, присланої вчителькою, пристав в приймаки москаль. Звали її Марія і мали в господарстві козу Машку. Сусід був п’яничка, але завжди в нього було все чітко. Всі сусіди знали, якщо Ванько кричить ’Мар’я, Мар’юшка’ - значить кличе жінку, якщо ’Машка, сука *буча’ - значить коза порвала шнурок і в городі)))
Цвірінь• 19 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Но состава правонарушения тут нет, я уже представляю лица полицейских едущих на вызов ’мужчина сообщил что его атаковала женщина-кошка’
автор Міні-бікіні • 19 декабря 2023
Ответ дляЦвірінь
Мені ще жити в цьому будинку)
автор Міні-бікіні • 19 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Цікаво))
Столічна штучка• 19 декабря 2023
Зараз чоловік дуже мало.Всі при пам´яті або на фронті, або здриснули.І ті хто лишився вважають себе мачо, хоч і ледь дибають.Ось такі і посміхаються і кіс кіс до всіх.
автор Міні-бікіні • 19 декабря 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Шкода, що так(