Alice_Sherman• 19 декабря 2023

С Борисполя вылетел Боинг 777?

https://www.google.com/search?client=ms-android-op...
19 грудня 2023 року, близько 9 ранку, з Міжнародного аеропорту ’Бориспіль’ був виконаний технічний перегін Boeing 777-300.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці аеропорту в фейсбук.

Зазначається, що рейс був виконаний за запитом Skyline Express - здійснювався технічний перегін повітряного судна Boeing 777-300.

Вот ещё: За даними компанії, це був технічний перегін судна до аеропорту в Європі.

Пасажирів та вантажу на літаку не було. Рейс дотримувався вимог авіаційної безпеки, відповідно до директив, які діють на час воєнного стану, повідомили у пресслужбі.
liss• 19 декабря 2023
Ответ дляIsidda
это 4 самолет уже вылетел.он чужой.просто застрял перед войной.приземлился во франции.удачно.анонсируют скоро открытие аэропорта.ни бабок,ни медведей,ни оружия,ни сладостей рошен там не было.не фантазируйте.новости отличные.ждем открытия авиа
Открытие границ для мужиков которые захотят гражданство снять ))) ждем очередей )))
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Кстати с Мрией вообще не понятно. Разведка знала дату вторжения и направления и при этом оставили её просто в ангаре... Чонгар-2)
В нас таких ’Чонгарів’ десятки, нажаль. Як не сотні.
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Так все дуже дорого це. Моя знайома 5 років стюардесою відлітала. Каже якщо літак вийшов на смугу і щось пішло не так і він вернувся, то це вже 30 тис дол убитку
Ну а тут треба було вкласти 150-200тис для підготовки вильоту по тех параметрам. А вартість +/-60млн.
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
Перегоняют самолеты . Ждём атаки на борисполь . А вообще за все договариваются .
Що дасть атака на Бориспіль?
marata• 19 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А іншими шляхами чому не можна вивезти?
Потягом чи фурою?)
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
Там не так вже і багато переганяти. Маувські стоятимуть... Були ж атаки недавно ,відбиваємося справно
liss• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Да Мрию жалко.
Гордость наша была. Чего не вывезли, если все знали?
Та тож украинский самолет был .. не частный понимаете
Дева Мария• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Не наші переганяємо . Для мене це поганий знак
РойЛеля• 19 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Да, тут треба кримінальну справу пришить за ту Мрію. Такий пройоб
Nataliiazp• 19 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Чей именно тогда, если чужой?
Piracanta• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Більше немає чим возити з Києва зраду, товарний поїзд перевозить більше тонажу, чого треба було так ризикувати з боінгом все ж набагато аростіше
Ага, а якщо впаде? Всё нажитое непосильным трудом...
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Да Мрию жалко.
Спитайте в пуцика за Мрію...
Дева Мария• 19 декабря 2023
Ответ для4мама
Що дасть атака на Бориспіль?
А що дає атака на бортничі ?
КокоСина• 19 декабря 2023
Ответ дляNataliiazp
Чей именно тогда, если чужой?
Азур же
Соната любви• 19 декабря 2023
Ответ дляНе ангелы
И його не розмитнюють,не оглядають? Скільки Вам років?
а когда перед началом войны миллионы вывозили из страны и прочее добро.
много кто кого растамаживал, осматривал и вернул в страну

когда большие люди и приближенные к ним вывозят определенные суммы и прочее, все делается по согласованию.
nata.ant• 19 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
а каким образом самолет смог вылететь в воющей стране?
а как же ракеты, обстрелы?
а все очень просто, договорняк.
У вас мислення взгалі немає,а як їздять потяги,автобуси і так далі.Чи ви думаєте відразу цей літак би збивали,чи над Києвом ракети 24 годин на добу літають
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ для4мама
Що дасть атака на Бориспіль?
Це так аби поляпать. Просто збиті ракети і Шахеди будуть
автор Alice_Sherman • 19 декабря 2023
Ответ для4мама
По ТБ показували ще вранці. Ото переполохані тут.
Авторе, бабки давно вивезли, не переймайтесь.
Девочки при пересечении границы как они эти деньги декларировать должны были ?
Вы думаете поляки или венгры открыв кузов фуры с бабками, антиквариатом или золотом, сказали : хорошего пути ?

Как вы себе представляете вывезти наземным путем столько награбленного через границу?
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
А що дає атака на бортничі ?
Ну так чим заважають літаки які там є? Як треба атакувати то атакуватимуть.
автор Alice_Sherman • 19 декабря 2023
Ответ дляНе ангелы
Так а куда вилізла? І навіщо вивозити зараз?
А это вот интересный вопрос вы задали.
Дева Мария• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Заздрю вашій наявності ) від всього сердця
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
А які літаки є наші. Всі літаки в світі належать лізінгодавцям, саме на випадок війни, відізвати можна дороговартісне техніку. Літак будується не за рік ...
Nataliiazp• 19 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Азур же
Их 3: раша и 2 дочки в Украине и Германии.
Если пишет, что чужой, то какой из 3х тогда?
Соната любви• 19 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
дивина, ні, чудо і ні тобі кинджала, ни шахеда.... ляпота)))) прям, як в приїзд кудись Президента
так я о чем и говорю
и многие люди удивлены, те кто привык думать.
страна в войне и тут спокойно себе летает самолет.
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Азур же
Він в Азуру в лізингу
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Ніби їх зараз нема. По всім аеропортам та аеродромам.
Дева Мария• 19 декабря 2023
Ответ для4мама
Вони не заважають , іноземні компанії не хочуть мабуть щоб страждали їх літаки
Kalinaira• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Антиквариат, картины, золото.

В одних трусах, как Янукович, не побегут.
Янукович вывез.
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman

Ви надто ідеалізуєте поляків та мадяр. По перше
По друге є дипломатична смуга. Там особливі розклади.
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman

А в літаку в відсіку для пального ховати? Чи де? Чи злітки є секретні а ЄС?