Alice_Sherman• 19 декабря 2023

С Борисполя вылетел Боинг 777?

https://www.google.com/search?client=ms-android-op...
19 грудня 2023 року, близько 9 ранку, з Міжнародного аеропорту ’Бориспіль’ був виконаний технічний перегін Boeing 777-300.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці аеропорту в фейсбук.

Зазначається, що рейс був виконаний за запитом Skyline Express - здійснювався технічний перегін повітряного судна Boeing 777-300.

Вот ещё: За даними компанії, це був технічний перегін судна до аеропорту в Європі.

Пасажирів та вантажу на літаку не було. Рейс дотримувався вимог авіаційної безпеки, відповідно до директив, які діють на час воєнного стану, повідомили у пресслужбі.
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Ну так і я чула. Навіть читала, що 20.12 відкриття аеропорту. Чоловік вирішив навіть не коментувати таке
Ну то ж іпсо було, прикрити роботи по підготовці до вильоту
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Я фізично чула роботу двигуна і техніки на стоянці, бо працювала в себе
nahaka• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Ок, я ж не категорично спорю 😉
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Я так понимаю, что конечный пункт назначения это Тампа Маями. С марта 24 года Зеленскому дают защиту и круглосуточную охрану в Штатах.
Звідки інформація така про захист?
Naddejda• 19 декабря 2023
Не розумію чого розвели такий крик?Роком раніше Turkish та Віндроуз забрали свої борти і ніхто і не мимигнув.Це норма.Борт стояв на час початку повномасштабної війни і ось він нарешті зміг полетіти.В чому проблема?
ok1904• 19 декабря 2023
Ответ дляNaddejda
Комусь завидно.
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Сядет где надо тот Боинг с деньгами. Будут вылеты ещё и ещё. Не переживайте. Одним боингом весь свой скарб не увезут.
Ми можемо якось на це вплинути?
4мама• 19 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Тестируют нам вешать лапшу на уши.
Там вже спагеті давно висять. І що?
Дева Мария• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Новою поштою??
На танку
автор Alice_Sherman • 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
А як заправили цей боінг? Він дальнемагістральний, точно?
Как видите, дальнемагистральный :

Особливістю авіалайнера стала його місткість – він міг перевозити 531 пасажира, що є рекордним показником для авіації України.

До російського вторгнення в Україну авіалайнер під позивними Azur Air Ukraine перевозив туристів афілійованого туроператора Anex Tour на курорти Карибського басейну — Домінікану і мексиканський Канкун.