Краля-Галя• 20 декабря 2023
Samsung пральна машина - не крутиться барабан. Яка може бути причина
І помилку не видає
Вишня на торті• 20 декабря 2023
А що там? Якщо щось з наповнювачем, що набрало багато води, то потужності може не вистачити
Краля-Галя
• 20 декабря 2023
Воду заливає
Воду зливає
Коли треба крутити - ривками намагається прокрутити а не може
Ось так 6 разів потужилось і все.. зупинилось і помилку не видало
Просто включилось на призупинку
Воду зливає
Просто включилось на призупинку
Блакитна устриця• 20 декабря 2023
Ответ дляКраля-Галя
Воду заливає
Воду зливає
Просто включилось на призупинку
Воду зливає
Просто включилось на призупинку
Если пр отжиме не хочет, то фильтр прочистить нужно
Вумна вутка• 20 декабря 2023
Ответ дляКраля-Галя
Воду заливає
Воду зливає
Просто включилось на призупинку
Воду зливає
Просто включилось на призупинку
Ремень лопнул
Чу Ча• 20 декабря 2023
Якщо рукою спробувати покрутити барабан -крутиться? Якщо ні, погане діло,заклинило підшипники. Якщо прокручується - саме просте злетів ремінь, або тріснув, щітки ( кріпляться біля мотора) стерлись. Ну і найгірший варіант - щось з платою управління,але це лише після того,як перевірити попередні версії.
Оченьценная• 20 декабря 2023
Позвоните в их сервис, это будет дешевле любого мастера. Она на гарантии?