Sanechko• 20 декабря 2023

Якби Польша не відкрила кордони в лютому 22

Коли весь світ " думав".
Що було б з нами?
автор Sanechko • 20 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Що значить не відкрила кордон?)Якби не пропускала без паспортів,то виїхали б в інші країни
В які?
Басина• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ви просто не відчули всю біль того часу.
Тому- пишете зараз подібне
Туди виїхали і ті, хто той біль і не відчув...
автор Sanechko • 20 декабря 2023
Ответ дляLotusA
Багато хто до Німеччини, Франції, Чехії...
Через Польщу?
katenka_• 20 декабря 2023
Ответ для olya30
Вам вже написали, що відкрили всі країни, що межують
Видимо, границы Украины должны были раздвинуться
Inno4ka-ya• 20 декабря 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Їх наші біженці ’європейці’ лохами вважають.
Що за дурню ви верзете?
Riesling• 20 декабря 2023
Ответ дляБасина
до речі, вони найперші
Kot_v_meshke• 20 декабря 2023
В чем смысл темы? Польша прям Мессия. Многие вообще не выезжали и живы пока.
К чему вообще эта тема? Произошло так, как произошло, зачем думать, что было бы, если бы…?
Allbina• 20 декабря 2023
я виїздила на кілька місяців.
У Польщі багато плакала, настільки щиро люди допомагали. Розговорилась з одним поляком, він кожен день після роботи одягав костюм аніматора, купував цукерки і ходив у Кракові на вокзалі і роздавав дітям і веселив їх. І це було так необхідно, діти дуже ожили і добре перенесли подорож, завдяки гарній організації і увазі їм це стало маленькою пригодою. Я їм дуже вдячна, як і нашим людям у Львові, що теж і в ночі підтримували ті палатки з обігрівом, чайок і бутерброди носили, прийняти нас безкоштовно пожити.
автор Sanechko • 20 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Вот тут описание https://euaa.europa.eu/asylum-report-2020/21-commo...
Я то прочитала.
Але опишіть українською- такі правила форуму
Spicy -02f0• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Після Польщі?
Так то, та же Германия не должна была, по соглашению модно убежище просить в первой стране, с которой пересёк границу.
Но это решили упразднить в случае Украинцев, чтобы все в Польше не оказались
Bambi-kids• 20 декабря 2023
Ответ дляRiesling
я в курсі
а чим спортзали польщі і німеччини відрізняються від наших?
чи там відразу всім апартаменти дали?

та і пів західної завжди на заробітках було
А пів-сходу ні?
автор Sanechko • 20 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Ви- біженка лютого 22?
Nathalie27• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Повторю, я в Україні.
Йдіть, будь ласка, в іншу тему
Для чого Ви створили тему? Яке у Вас питання?
Spicy -02f0• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Я то прочитала.
Вы не прочитали. Это правила для создания тем, я вам ссылку скинула по запросу с описанием соглашения стран ЕС по беженцам.
Inno4ka-ya• 20 декабря 2023
Ответ дляMandarinaS
Это вы бред пишите. И прекрасно знаете, почему: как не впустить женщин, детей, инвалидов, стариков, детские дома и т.д. и т.п. со страны, которую бомбят со всех сторон?
Абы тучи посгущать.
Мужики вмегда второй сорт? Везде тулите это женщин, детей, стариков. Мужчин тоже надо выпускать. Всех, кто хочет
Spicy -02f0• 20 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Мужчин тоже впускали
da1i• 20 декабря 2023
До чого тема?
Kira2022• 20 декабря 2023
Война бы закончилась быстро.
Witty• 20 декабря 2023
Ответ дляКонфет04ка
першими? со львова что ли топали?
Навіть якщо першими...
Моя мама в Трускавці з тривожним чумуданчиком чекала початку. І відразу побігла в Фінляндію за тимчасовим притулком. Бо фіни не знали, що тільки Польща приймає 🤣🤣🤣
Конфет04ка• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Повторю, я в Україні.
Йдіть, будь ласка, в іншу тему
как погостили? :)
MandarinaS• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
З України?
Після 22 лютого 22?
Я щось провтикала?
Читайте пост 87, вам выше уже все написали когда и как.
автор Sanechko • 20 декабря 2023
Спробую пояснити.
Польща- перша країна ЄС, яка відкрила кордони для нас, українців.
Коли світ ще вирішував, на чий бій перейти: рашки чи україни.
З маленької пишу спеуіально- бо так ми значними для політики
Spicy -02f0• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Спробую пояснити.
С первого дня открыли все страны ЕС. Вы также могли выехать в Румынию.
paradise@email.ua• 20 декабря 2023
коли це думав???.. моя подруга 4го березня була вже у Франції
MandarinaS• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Через Польщу?
Не только через Польшу, через Молдову, Румынию, Венгрию.
автор Sanechko • 20 декабря 2023
Ответ дляWitty
Навіть якщо першими...
Без закордонного паспорту?
Piracanta• 20 декабря 2023
Кто нибудь понял, прочитав все четыре страницы, чего хочет автор? Никак не врубаюсь
Spicy -02f0• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Без закордонного паспорту?
Да, можно было это сделать без заграна
Bambi-kids• 20 декабря 2023
Ответ дляda1i
До чого тема?
До срачу...(((
Nathalie27• 20 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Лиш би вона сама зрозуміла, чого хоче