все по ГОСТу!• 20 декабря 2023

Не моє діло, але не можу не змовчати. Подруга ..

Тема більше щоб поговорити, але якщо хтось підкаже щось дієве-буду вдячна
Подруга хоче брати авто в кредит за 30К, при доході 1К в місяць.
Кажу, що це дуже сильно потрібно прорахувати і не тільки 800дол витрати, ще жити треба на щось, плюс обслуговування, плюс повне каско…
…. Бляха двоє дітей…
Кажу дуже делікатно, думай головою.
Блін ніяк, хоче машину і все…
Ще раз. Знаю не моє діло.знаю що я поганий приклад для неї, бо я завжди кредит маю, але у мене пасивний дохід плюс з-та у тричі більша.
Пробачте чим достукатися до подруги?
Будь ласка без лайна
автор все по ГОСТу! • 20 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
Правильно говорите. И вообще вы не лезет в ее дела, а просто взгляд со стороны человека, у которого кредиты.
ЗЫ: тут же все порядочные куда там. Все в тряпочки молчат и с подругами их дела не обсуждают и советы не дают, ага.
Дякую
наКоблучках• 20 декабря 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор, так может помогите деньгами тогда, раз подруга и у Вас в разы больше доход))
Так а может автор как раз против, не? Ну чтоб потом не одалживать, если подруге платить будет нечем.
Диверсификация• 20 декабря 2023
Ответ дляВічний двигун
Автор, всі брешуть. Ви чогось не знаєте.
Просто не лізьте.
Плюсую. Мы купили авто за имеющиеся у нас деньги, а друзьям сказали, что кредит взяли. Сначала мужу так авто купили, потом мне.
автор все по ГОСТу! • 20 декабря 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну, автор, скажу так. Не факт що їй дадуть авто при такому доході. Він має бути офіційний, а це малий для тієї розстрочки чи кретитування, враховуючи вартість машини. Там ще купа всього є + війна. Та й взагалі, воно вам треба? Сказали свою думку і все. Наперед попередьте, що не займете гроші (гарний був коментар) і забудьте. Можливо вона все життя мріяла сама купити машину і тут на порозі мрії. А ви її зібʼєте і будете винною.
Каже що Приват дає 220 гривень. Плюс моно 300, третю частину має і ще ощад пообіцяв під зав піц квартири
ПультОт_БМВ• 20 декабря 2023
Вона вам просто не озвучує весь її дохід.
220В• 20 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую вам велике.
Так если у неё такой доход ей никто кредит не даст)
ПампушОК• 20 декабря 2023
Ответ длязабиякина
Так она ж не 30000 будет в кредит брать. Будет первоначальный взнос ещё. Она не говорила какой?
Який би не був, для її доходу вартість не логічна. Але як варік в неї є трахаль, яркий буде платить, Або з.п. не 1000.
автор все по ГОСТу! • 20 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Дуже надіюсь🙏
ПампушОК• 20 декабря 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Дадуть без проблем і навіть при неоф доході.
Мишка-шалунишка• 20 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не все так просто. Її банк теж моніторить, автосалон теж свою частку робить.
Як буде питати, то скажете що виїжджаючи з салона, машина -20% падає в ціні. Вона готова буде бути боржником всім? Про це вона знає?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 декабря 2023
вы ей мать что ли. пусть получит свои уроки математики от банка.
Пез Году Неделя• 20 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Під заставу квартири, у неї немає чоловіка, є діти - навряд чи дадуть.

Я була одна, мала зарплату 150 доларів, на руках було 11 тисяч, хотіла купити квартиру за 18 під заставу тої ж квартири (тоді 11% річних була ставка), на 20 років.
Не дали і навіть документи на перевірку не взяли.
Карпатський грибар• 20 декабря 2023
- Ваш банк дает кредиты под честное слово?
- Без проблем.
- А если не верну?
- Вам стыдно будет перед Всевышним, когда предстанете.
- Так это когда еще будет.
- Вот если седьмого не вернете, то восьмого и предстанете.
Мишка-шалунишка• 20 декабря 2023
Ответ дляПампушОК
Не знаю хто там дає, але мені ще перед війною (19 рік) не дали при оф доході на той момент в 60 тисяч і чоловік є з офігенним доходом (тобто не одна як автор), і 50% на той час мали. Не роздають на право і на ліво.
Ось подруга купила Прадо в салоні з Трейдину, заплатили майже 30 тисяч тільки за страховку і всі документи. Це зверху вартість до вартості машини. А у випадку подруги автора, там теж має бути Каско весь час. Це значна вартість теж.
Я только за!• 20 декабря 2023
Главное что бы она потом не прибежала к вам не просила денег(
Гжегож Бженчишчикевич• 20 декабря 2023
У вас у три рази більший доход і завжди кредит?)))) Ну так собі вкинули)
Аноним_1857• 20 декабря 2023
Может найти что-то бюджетней.
Стебель березы• 20 декабря 2023
Понты дороже денег.
Стебель березы• 20 декабря 2023
Ответ дляДиверсификация
Вот это по нашему 😄
автор все по ГОСТу! • 20 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У мене інвестиційна компанія. Давайте я зараз не буду лікбез проводити…
ПампушОК• 20 декабря 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Не знаєте, не пишіть. Лізингова дасть. І яка причина відмови у вас? Мені аж цікаво стало.
Лукава_Кiшка• 20 декабря 2023
Она вам просто всю математику не раскидывает, и правильно делает
автор все по ГОСТу! • 20 декабря 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ок)
Мишка-шалунишка• 20 декабря 2023
Ответ дляПампушОК
Кажу як я пройшла процедуру у декількох салонах. Але ми розглядали коротку розстрочку, можливо у подруги автора щось інше. Сказали, що нема кредитних історій. Я дійсно ніколи не брала кредити, тому не мала ніяких історій в банках. Та й добре, що не взяли те нове авто. Потім купили дешевше і краще.
Коли мовчу- приємна жінка• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ только за!
Я тоже об этом подумала
ПампушОК• 20 декабря 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
То у вас так мало бути мабуть. Чи ще є якісь нюанси. В мене теж не має кредитної історії до речі. Лізинг би дали при таких даних, але мінімум один рік. Вам мабуть таке не підійшло б.
Мишка-шалунишка• 20 декабря 2023
Ответ дляПампушОК
Напевно я не переконлива була)). Але я тоді трохи засмутилася. Типу все є, а тут такий облом.
Ми саме хотіли в розстрочку «від салону». Вони страхуються через банк, на скільки я пам’ятаю. Тоді ще нова форма розстрочки у них була на рік. Безвідсоткова типу і ціна Каско якась нереально велика. Можливо туди закладали відсотки, не знаю.
Файно Замало• 20 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да, будет 30%
Як же ваша бідна подружка з двома дітьми і без чоловіка назбирала 10к?
Яжемать Мне можно• 20 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
она не может на одну и ту же машину оформить залог два раза).
машина будет собственностью банка.и первый техпаспорт будет на банк. она ничего с этим не сделает.
Яжемать Мне можно• 20 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дуже надіюсь🙏
вам должно быть пофиг.
но на вашем месте я бы
1) первой сказала,что вы имеете потребность в деньгах и не сможете ее подстраховать если что. и чтобы она планировала худший вариант развития событий с учетом этого факта
четко. внятно. не шепелявя и не жуя сопли. без никому не нужной деликатности.

2) категорически не занимать. ни на перввй взнос, ни потом.