Поддакиваю иногДА• 21 декабря 2023
Прищі у дитини
Сьогодні його обсипало маленькими прищиками, температури немає , що це може бути ?
Не виправдовуюсь• 21 декабря 2023
Ковід . Зараз такий тип вірусу ходить, що у дітей проявляється висипом на початку.
Поддакиваю иногДА
• 21 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я читала про це , але там не такий висип
Не виправдовуюсь• 21 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У нас починалося так як і у вас, потім було ось так. Педіатр підтвердив ковід.
Поддакиваю иногДА
• 21 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ох , Боже ((( і як протікала хвороба ? На що звернути увагу ? Робили тест ?
Не виправдовуюсь• 21 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не переживайте. У нас потім була невисока температура десь на день 3-4, сип зникла, соплі, і сухий кашель. Трохи дало обструкцію. Тому робимо інгаляції. Ще доліковуємось. Усіх дорослих теж зачепило: слабкість, тошнота, у чоловіка в старшого сина кашель сухий, у середнього тільки сильний нежить.
Не виправдовуюсь• 21 декабря 2023
У дорослих доречі ні в кого висипу не було. Тому спочатку думали на алергію. Але алергія чешеться, а цей висип ні
Поддакиваю иногДА
• 21 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
А йому чешеться ((( ми просто за кордоном , до лікаря тільки завтра і то якщо пощастить (((
Не виправдовуюсь• 22 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Раз чешешься, то може бути алергія або вітрянка