Борщичок• 22 декабря 2023
Достали суши-пиццы) решила старую-добрую вкусняшку сделать)
Сделала горячие бутерброды с фаршем. А что вы простое и вкусное любите?
ША! я прийшла!• 22 декабря 2023
Это просто хлеб с мясом? Впервые такое вижу.
А помидорчик? А сыр?....
Борщичок
• 22 декабря 2023
Ответ длямаска Ілона
А як робили ?
Да просто фарш с зеленью и специями обжарить на хлебе на сковороде
А ось і я• 22 декабря 2023
Мені суші смачніше ніж те, що у вас на фото. Піца так, вже набридла
Ольчик1998• 22 декабря 2023
Я люблю гренки, яйце/сир/майонез.
А ще, міні піци-хліб, ковбаса/огірок/перчик/сир/майонез, перемішати і в духовку
Крапипопка• 22 декабря 2023
Картоплю смажену з кефіром люблю іноді.
Але мене суші і піцца не дістали, можна ж і чередувати.
Столічна штучка• 22 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
Лучше все тоже, но запечь в духовке.
Ольчик1998• 22 декабря 2023
Ответ дляКрапипопка
Картоплю смажену з кефіром люблю іноді.
Піца і суші то любов. Суші є різні, ніколи не дістануть
Моська-слон• 22 декабря 2023
Ответ дляКрапипопка
Картоплю смажену з кефіром люблю іноді.
Я шалунья• 22 декабря 2023
Суши не ем, не мое. А пицу редко ем, делаю сама. Но у меня это скорее открытый пирог)) Люблю много начинки)
Единая страна!• 22 декабря 2023
Роли ніколи не набридають, до піци байдужа.
Коли хочеться чогось автентичного та простого, дістаю з холодильника солоне сальце власного приготування - з часничком, перцем, копченою паприкою, і їм його з чорним хлібом та цибулькою)
Моська-слон• 22 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Пельмени
15 минут и горячее и плотное
Обожаю
Если б было условие - выбрать одно блюдо на всю жизнь, то это были бы пельмени со сметаной.
Единая страна!• 22 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
Это советская пицца🤣
Радянська, то коли на шматок хліба клали терту картоплю, змазували яйцем і томатною пастою і під кришкою смажили)) Якось в дитинстві разок пригостили таким, враження на все життя))
Допоможіть знайти• 22 декабря 2023
жареная картошка или деруны, бутерброд с маслом и докторской колбасой и стакан томатного сока))
Брюльтик• 22 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
То у вас пицца из 90-х, там и картошка была в радость.
Единая страна!• 22 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
Ні, моє дитинство було в 80-х, тоді і спробувала дома в однокласниці цей кулінарний ’шедевр’. 2 чи 3 клас, 84-85 роки.
Дівка в намисті• 22 декабря 2023
Нещодавно згадала бутерброди, які подружка колись в школі приготувала.
На хліб/батон - розім‘яту консервовану сардину чи скумбрію, в духовку і потім зверху потертим сиром теж в духовку до розплавлення.
Всім сподобалося.
Подруга ще трохи мастила майонезом батон, я забула, то і без нього смачно було.
Всім сподобалося.
Брюльтик• 22 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Какое разное детство у людей было в 80-х(