Борщичок• 22 декабря 2023
Достали суши-пиццы) решила старую-добрую вкусняшку сделать)
Сделала горячие бутерброды с фаршем. А что вы простое и вкусное любите?
Сумка з негодою• 22 декабря 2023
Пончики з сиром зробила.Останній раз робила років 10 тому.А це побачила у Клопотенка,так захотілось! І менший син ще ні разу не пробував таку смакоту.
Я такая - жду трамвая• 22 декабря 2023
Суши бы ела каждый день, на все другое пофиг. Денег только немного не хватает,чтоб каждый день....
Тільки не про гроші• 22 декабря 2023
Я на обід підсмажила овочі і м´ясо в азіатському стилі - для мене це просто і смачно.
Единая страна!• 22 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
Нещодавно згадала бутерброди, які подружка колись в школі приготувала.
На хліб/батон - розім‘яту консервовану сардину чи скумбрію, в духовку і потім зверху потертим сиром теж в духовку до розплавлення.
Всім сподобалося.
Подруга ще трохи мастила майонезом батон, я забула, то і без нього смачно було.
Всім сподобалося.
О, от цей рецепт якраз і є з 90-х. Принаймні саме тоді такі бутери були модними)
Единая страна!• 22 декабря 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Бублики с фаршем иногда готовлю для разнообразия.
Оооо, нагадали)
Теж з 90-х страва.
Треба буде зробити, вже й забула про них.
Теж з 90-х страва.
Жінка з перцем• 22 декабря 2023
Сирки плавлені на крупну терку-2шт,1 сире яйце,половинку ріпчастої середньої цибулини мілко покришити,змішати.Цю масу викласти на батон,обсмажити на сковороді, на олії.Часто до супчиків роблю такі бутерброди.
Вимагаю спілкування• 22 декабря 2023
Ещё вспомнила бутерброды с сыром и колбасой в духовке, аля пицца.
спальное место• 22 декабря 2023
я в миске мешаю колбасу или ветчину, сыр, соленый огурец, хлеб немного мажу кетчупом, сверху эту начинку и в духовку
такое как у автора вижу впервые
Нетутешня• 22 декабря 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Горячие бутеры, вкусно. Теперь делаю примерно тоже, но в сэндвичнице. Один кусок тостерного хлеба майонезом, второй кетчупом, колбаса вареная, сыр - 7 минут и готово.
Я погнала• 22 декабря 2023
Просте і смачне обожнюю смажені кабачки в клярі, але зараз дорогувато.