СкокоМнеДадите• 23 декабря 2023
Чим би ви займалися, маючи вільний простір, купу часу, трохи заощаджень?
Але без досвіду, помічників, сторінок в соціальних мережах .
Летюча помилка• 23 декабря 2023
Вільний простір - це що, комерційне приміщення? Здавала би, валялась би у ліжку і їла єклери. Як вам бізнес план?
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Маю великий приватний будинок. Весь другий поверх вільний, не використовується. З варіантів - розводити рослини або декоративних пташок, (трохи є досвід), обо робити присади та іграшки для пташок з дерева та підручних матеріалів ( поруч ліс), або плести гамаки та підвісні крісла. Які ще ідеї в кого? Буду вдячна за підказки.
Магиня• 23 декабря 2023
Лежала б на дивані і дивилась фільми. Ходила б пити каву в парк. Можливо, пішла б в спортзал на шось ненапряжне.
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Я маю приміщення під аренду. А це інша ситуація. Я живу в цьому приміщенні, і хочу щось власноруч спробувати.
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляМагиня
Так на каву й спорт треба заробити) , питання не в тому як проводити вільний час а як використати вільну площу з вигодою.
побольшомусекретику• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я б собі залу для танців облаштувала
Санька-4b93• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Микрогрин выращивать. Только рынок сбыта надо найти
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Екзотичні рослини.
Дякую. Поки найкращій варіант. Треба вивчати ринок збуту. В мене дуже добре рослини ростуть.
ОхиИВздохи• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я колись цим займалась.
побольшомусекретику• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
І як тут без сторінки в соцмережах?
За ким я буду?• 23 декабря 2023
если - трохи заощаджень - работала бы дальше
если бы денег было много - путешествовала бы
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я б собі залу для танців облаштувала
Для танців ще перший поверх є) Також фортепіано в одній з кімнат. Я більше цікавлюся корисним використання вільної площі.
За ким я буду?• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
и дальше что?
как без соцсетей вы собираетесь это все сбывать?
или так - для себя?
и много вам гамаков и кресел для себя нужно?
или так - для себя?
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Зараз любий в себе на підвіконні може виростити мікрогрін. Збувати треба буде швидко, я самостійно не зможу, а помічників поки не маю.
ХвилювАллочка• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мікрозелень
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ще піанино б поставила. І, може, барабан)))
Вже є фортепіано, на першому поверсі))) Мене зараз цікавить можливість хоббі як заробітка.
Свас в шоке• 23 декабря 2023
Ответ дляМагиня
А коли закінчаться гроші
Я так зрозуміла, що автор хоче почути ідею для заробітку
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я колись цим займалась.
А чому залишили? Прибуток був? Якими квітами займалися? Зараз везуть з Голландії що завгодно, але на красиву рослинку завжди попит високий. Я ще думаю висаджувати типу флораріумів, або влітку виробляти власні кашпо з цементу або глини.
ОхиИВздохи• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я вирощувала сама. Почала займатись іншою справою.
побольшомусекретику• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну я б сама займалась, а потім орендувала в іншому місті зал для групових занять. Тоді це було б корисне використання площі. Але треба мати вже трохи опиту, або вложити багато часу.
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
и дальше что?
или так - для себя?
Не для себя. Придётся покорять соцсети или же дополнительные расходы на рекламу и сбыт. Мне гамак не нужны, но я в коттеджи посёлке, где у каждого терраса и дома позволяют. Думаю спрос был бы.
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
А коли закінчаться гроші
Так. Хочу займатися справочник, що була би приємна та приносила хоч якійсь дохід.
Свас в шоке• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не знаю які екзоти мали на увазі
Я дивлюсь по фейсбуку, є групи любителів певних рослин: гіпи, фіалки, стрептокарпуси
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Дякую за Вашу пораду. Бажаю вам власну танцювальну студію в найближчому майбутньому!
Разгуляшка• 23 декабря 2023
Робіть гамаки, якщо є попит. Можна на замовлення робити, якщо то ваші сусіди, запропонуйте. З цього і почнете
СкокоМнеДадите
• 23 декабря 2023
Ответ дляРазгуляшка
Дякую. Знайшла хороший майстер клас на гамак. Але, нажаль, не з України. Тому купувати принципово не можу.
Спробую самостійно. Зараз є попит на плетіння різних сумок, пано настінних, торшерів, кашпо для квітів. Можна почати з малого інвестування.
Хотілося би ще якісь ідеї, крім моїх задумок.
Шкварочка• 23 декабря 2023
У нас тоже частный дом. Есть идея, но делится не буду. Конкуренты не нужны)
Шкварочка• 23 декабря 2023
Много растений=много влаги. Нужно будет ставить осушитель. Иначе будет плесень и конденсат.