Завжди недо...• 24 декабря 2023

Як швидко позбутися нежитю?

Евказолін щось взагалі не допомагає
Тримаю свічку• 24 декабря 2023
Він і не длпоможе. Промити хьюмером і нокспрей
Кудесница_с_пургеном• 24 декабря 2023
Никак. Он сам проходит. Промывание нос
Дама-мадама• 24 декабря 2023
Ніяк. Він сам пройде. Головне, промивайте ніс, щоб до жовтих соплів не запустити.
Вельми шановна• 24 декабря 2023
Мне очень помогает Синупрет. Без него я сдохну в простуду.
Гарачий Чокалад• 24 декабря 2023
Физраствором брызгайте несколько раз в день. Можно ингаляцию над картошкой 20 минут и под одеяло. Тогда значительно лучше. Это если температура нормальная
Бюст Березуцкого• 24 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Кстати, синупрет - топ. Я как-то заразу какую-то подцепила, что из-за отека дышать не могла. Очень помог.
Голодаю• 24 декабря 2023
Ответ дляТримаю свічку
Яка глобальна різниця між нокспреєм і евказоліном?
НаливайКа• 24 декабря 2023
Возьмите пакет целлофановый
И ртом вдыхайте и выдыхайтесь в него
2 мин
Через час повторить
И так несколько раз
Тримаю свічку• 24 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Евказолін нікому з членів моєї сім´ї не допомагає(((. Не знаю чи однаковий склад у них. Нокспрей пшикнула і на день чи ніч ніс дихає.
Голодаю• 24 декабря 2023
Вам треба заспокоїти слизову і зняти набряк. Знімає набряк гіпертонічний сольовий розчин, судиннозвужуючі краплі. Зволожує сольовий розчин, можна звичайний фізрозчин. Вологе прохолодне повітря також полегшує носове дихання.
Броніки для Моніки• 24 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Нокспрей не радять лікарі. Дуже погана штука
Файна пані• 24 декабря 2023
Віброцил назальні краплі. Нам допомагає.
из_под_тишка• 24 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Аж ніякої
Манкоголік• 24 декабря 2023
Він сам проходить як скінчиться блродьба з хворобою.

Мені полегшує стан дихання над парою(вода, сода, сіль).
автор Завжди недо... • 24 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
В таблетках?
Вельми шановна• 24 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Мне тоже Виброцил от отека носа хорошо помогает
Вельми шановна• 24 декабря 2023
Ответ дляЗавжди недо...
В таблетках?
Да. Синупрет в таблетках - лучше от насморка я ничего не знаю. И Виброцил на ночь. И я хоть дышать могу.
автор Завжди недо... • 24 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Пила синупрет пару років назад згадала дійсно хороші
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Гарний і дієвий засіб, до того ж доступний по ціні і не треба викидувати , якщо з дня відкриття прошло 28 днів. Гарно знімає набряк і полегшує здорово дихання носом. Діє 8 годин. За 3-5 днів гострого перебегу пшикалка не визиває ніякого привикання.