Не вміють насолоджуватися теперішнім.
Залежать від думки інших
Чашечка кофе• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
На тему підштовхнути слова Холоденко
На думку Холоденко чим треба Насолоджуватися українцям?
Елена - 79• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ні!
Я почула Люди На, яку сказала правду про нас, українців.
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Зуміють планувати свій час, насолоджуватися теперішнім та- чхати на думки інших
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Естественно. Ведь в Польше нет войны.
Чем им ещё заниматься.
Ответ дляSanechko
Я не про це.
Хоч є досвід
А про що ?
До війни я була цілком щасливою людиною і насолоджувалась кожною миттю і все мене влаштовувало,всього мені вистачало
Зараз затяжна сіра депресія
Мені тяжко шукати приводи для радості і обстановці тій,що маємо,а ще більше враховуючи перспективи,які нас чекають
Зараз затяжна сіра депресія
Ответ дляSanechko
Ні!
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Звідки взялася теперішня мода ідеалізувати поляків/німців/інших і принижувати своїх?
Ирина-bbd0• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ні!
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Напомните с какого года поляки с ордой воюют и здорово планируют свий час параллельно?
И шо там у них с насолодой под шахеды и ракеты с окопами?
Ответ дляSanechko
Ні!
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
У них тоже война, повальная мобилизация, облавы ТЦК во всех общественных местах, их тоже заперли в своей стране как в клетке и никуда не выпускают? При этом их власть такая же накуренная как и наша, строчат постоянно д-е законы против своего народа?