Б´ю байдики• 24 декабря 2023

Чи можна відмовитися від вже оплаченого замовлення в ІМ «Розетка»?

Підкажіть, будь-ласка, чи можна відмовитися від замовлення , яке щойно зробила і проплатила . А кошти використати , замовивши інший товар в «Розетці»?
Бачу , що в замовленні є опція «Відмінити замовлення». Але знаю, що потім досить проблематично видряпати свої кошти в м-ні. Їх можна буде використати на покупку іншого товару ? Хтось стикався з таким ?
Клевотница• 24 декабря 2023
В приложении розетки можно отменить заказ. Но возврата денег будете пару дней ждать.

Алесс• 24 декабря 2023
Не відміняла ніколи, але один раз повертала взуття. Повернули гроші достатньо швидко
galaxy113• 24 декабря 2023
Стільки нексту ні про шо, а ’м-ні’, яке ніхто ніколи не скорочує, написати влом
english book• 24 декабря 2023
Простіше замовити інший товар зараз. А від першого замовлення відмовитись,і чекати на повернення.
Якщо продавець Розетка, то повернення зазвичай швидко відбувається. Якщо хтось інший, то не знаю.
автор Б´ю байдики • 24 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Дякую Вам за пораду ! ❤️
100pudov• 24 декабря 2023
В мене питання : а на що оплачувати вперед ? як що можно розрахуватись в точці видачі ? Подивився товар , як що сподобаввся , то забрав і мороки меньше
Дивне створіння• 24 декабря 2023
Я отменяла, деньги вернулись моментально
Заказала в другом месте потом

english book• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Бувають акції привабливі, або кєшбек. Наприклад в мене був 5-10% в листопаді, то я дещо замовляла сама, і знайомі з моєї картки, щоб теж кешбек отримати. Акція була досить коротка.По деяких товарах ще була і додаткова знижка від Розетки.
От люди і платили наперед, щоб напевно.
Ну і якщо товар не від Розетки, то там часто немає вибору-оплата наперед.
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляenglish book
От люди і платили наперед, щоб напевно.
Зрозуміла , дякую . Але я тільки товар Розетки замовляю , тому мені і не зрозуміло було ) А в інших продавців на Розетці дорожче , чим у них же на Промі ) По гугл-картинці знаходжу , і бачу що цей самий продавець на 500 , а то буває і більше гривен продає дешевше .
english book• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Так, я з медіаприставкою з таким стикнулася. Купила на Розетці батьку, потім захотіла собі.Була назва фірми в гарантійні. За нею і знайшла їх. Собі купувала напряму в них, дешевше.
Але були два випадки коли мені відмовили. Тобто продаж лише через Розетку. Просто офіс. Самі не продають.
автор Б´ю байдики • 24 декабря 2023
Ответ дляКлевотница
Через 40 хвилин після відмови від замовлення повернулися кошти на карту.
«Розетка» приємно здивувала !