В шоколаде• 25 декабря 2023

Я не ощущаю, что сегодня Рождество, а вы?

Не могла точно определиться, 25-го отмечать или 7-го. Но вот сегодня нет ощущения, что Рождество. А у вас?
Результат:
вже голосів: 1175
704 (59.91%) Тоже не ощущаю
329 (28%) Ощущаю, что сегодня Рождество
142 (12.09%) Не отмеч. Рождество в принципе
мадамГрицацуева• 25 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
У нас вчора був Святвечір
Святвечір-це як мінімум пісний день,без вживання алкогольних напоїв.Тим паче горілки.
Патріотка з дивану• 25 декабря 2023
Ответ дляШпондєр
Тоді дайте відповідь чому благодатний вогонь на Пасху сходить по Юліанському календарю
Он не сходит, его зажигают от лампадки. Все уже давно развенчали миф про этот огонь.
ElenaMari• 25 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Ого, Біблія видавництва Москва. І вказана 25 грудня Різдво.
2001 год, фейк
мадамГрицацуева• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Як прикро , ну ось будете знати , що в Україні славили народження маленько Ісусика колядками )
Радуся Земле, син Божий народився !
У першу чергу народження Христа має прославлятися у церкві,а потім все інше.
Хочу на Балі• 25 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
У нас вчора був Святвечір
І у нас ) 12 пісних страв !
Сьогодні качка й печеня буде і вареники , де один має сюрприз ( монетку ) на удачу !
Тра Ля Ля• 25 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Як добре, що ми не святкуємо в одній хаті з вами. Ми ще і до церкви не ходимо
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Кому не трудно, расскажите это по какому календарю рождество 25го?
Благодарочка
Уравнобешенная• 25 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Збираюсь на роботу, якби люди відпочивали в цей день, як було колись, то може і відчула свято, а так, яке свято коли ти працюєш з 8:00 до 17:00
Те саме відчуття.
Хочу на Балі• 25 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Отакої , а людям не можна ? Ото у вас скрепи (
Всі прославляють , люди ходять на службу до церкви , а дома співають за вечерею колядки , бо така традиція була з давніх часів
Молодь колядує )
Пацан к успеху шел• 25 декабря 2023
Ми створили атмосферу різдва. Від вас залежить. Постійео казала Різдво Різдво скоро Різдво подарунки від Санти Різдво Різдво Різдво всіх так накрутила що сама накрутилась і вчора класно посиділи сім´єю. Ніхто бігати навколо вас не буде і змушувати вас радіти. Вже ви доросла дівчинка
Хочу на Балі• 25 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Благодарочка
По григорінському календарю , світ на нього перейшов , коли довели похибку юліанського від 45 року до нашої ери
Уравнобешенная• 25 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
А вы разве не в курсе что официальных государственных выходных нет?
Люди як з окопів вилазять, я розумію декрет, не ходять на роботу, але таке враження, що нічим не цікавляться.
Leonka Boo• 25 декабря 2023
Я не религіозна, але в Просторі вібрації дива починаючі з 20 грудня

Гарний час. Користуйтеся моментом!
мадамГрицацуева• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Молодь колядує )
Ви читайте,що написано,а не те,що хочеться.
У Вас навіть немає різниці між язичниками та православними.

І шкода Вас засмучувати,але і кацапи співають колядки.
Біле пальто• 25 декабря 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я тоже не работаю) но знаю что праздников оф нет)
Потому что что не день, то дела нужно всеровно делать)
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Так спешили, так спешили что
Пасху перенести забыли🤣🤣🤣🤣
мадамГрицацуева• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
По новоюліанському
Зоя Жорівна• 25 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
ПЦУшники й його крадуть
а что им остается) Иерусалим их не признает и не приглашает)
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Те кто в новое Рождество кооет ласково матом остальных, кто не бежит его переносить
Вам как, норм что пасха и рождество теперь т вообще не правильно. ?

Главное сегодня всем доказать что они дураки? поупражняться, так сказать, в источении мира
Amalpi• 25 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Оно и есть 25 по Юлианскому календарю, но не сегодня же
Хочу на Балі• 25 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева

В мене є різниця , я багато читала на цю тему .
А кацапи звісно примазуются до українських колядок , бо їм дуже хочется привласнити нашу історію (
мадамГрицацуева• 25 декабря 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Зато Варфоломей красавчик.Герой Украины
Хочу на Балі• 25 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Так спешили, так спешили что
Пасху перенести забыли🤣🤣🤣🤣
Великдень розраховується з дня веснянного рівноденства
Патріотка з дивану• 25 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Благодарочка
.
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Отлично. Почему у католиков раньше если рождество теперь в один день с ними?
Они как-то особенно считают?
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2023
Я вже 2 рік не відчуваю Різдво, війна, яке там святкування, родичі всі розкидані по світі, і дата 25 тут ні до чого.
мадамГрицацуева• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Це для Вас
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
А можно формулу? Чур в гугл не посылать, я отсюдова отлипнуть не могу
Хочу на Балі• 25 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
По новоюліанському
Юліанський календар не співпадає з астрономічним
І хто вигадав вже , що він новоюліанський ? А не просто , як був юліанський
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
По астрономичному и весна 23го приходит