Нічна ненажера• 25 декабря 2023
Ненавиджу Різдво
Нехай мене Бог простить, якщо говорити правду це гріх.
Все життя поки ми сідали за стіл ( багатодітна сімʼя) ми перегризалися всі.
Батьки розлучені, ми брати і сестри майже не спілкуємося.
Останні років 10 я святкувала у свекрухи, мій чоловік з бідної сімʼї, але вони дуже дружні завжди, тому саме завдяки цьому я їздила на Різдво до них зі своєю мамою чоловіком, донькою, і постійно заздрила…
Свекрухи не стало рік тому, це перше Різдво без неї.
Ми щ чоловіком і донькою сіли повечеряли вчора.
А моя мама сьогодні дзвонить і плаче, що це перше Різдво і такий гріх що ми не збиралися … кажу ти плач, а мені байдуже
А мене аж трусить, бо знаю що були б сварки і мені від однієї думки що ми зібралися за столом- тошнить…
Невидимка• 25 декабря 2023
Ви якась дивна, при чому тут світле свято до Ваших стосунків і проблем?
Не пью, не курю• 25 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Була мама у родині мого чоловіка, там спокійно вона сиділа за столом
Так а кто тогда ругался в вашей семье?
Не пью, не курю• 25 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Не збиралися _тому і не сварилися
Птица Говоруша• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
В нас століттями була народна традиція святкувати різдво,7 січня,зараз невідомо хто прийшов і сказав що ваша традиція фігня і вам потрібно святкувати тепер 25 грудня і ми як і завжди все схавали.То що б потім не дивувалися,якщо вас хтось буде в Світі вважати за нішо.Попробуй єврею чи чеченцю чи мусульманину,сказати,що його традіція нічого не варта,побачиш що тобі за це буде.А ми як завжди,що сказали,те і виконуєм.І москальский паханат тут не при чому.Ганьба!!!
Поризикуй життям за Україну , подивись власними очима , що творять ’браття’ і послухай , що вони кажуть , та й розвидниться . Зрозумієш тоді , нарешті, що у нас різні шляхи , історія і традиції.
Не пью, не курю• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
А до 1918 року в Україні яка традиція була? Схавали?
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Та в вас шляхи змінюються кожен рік.Какая власть - такая масть.Весілля в малиніці.
Птица Говоруша• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Оооо , троль прямо свіжесенький - Участник проекта с 25.12.23. Ну, ну , жгі іЩо. Ще й тему забацав
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Вже змінила свої традиції своїх пращурів на цукерки?
Все будет, но потом• 25 декабря 2023
А мене трусить від іншого...Маю сьогодні півстоліття по паспорту.Через того орковського @@л...п...ідара’ половина родини військові, блязькі родичі за кордоном і навряд чи коли їх побачу.Ми святкували Різдво 25,об´єднували з днем народження.Сьогодні за звичкою готувала страви на три десятки людей і розумію,як же те падло життя поламало.Господи,в таке свято прошу справедливості на всю голову тіпуна та його посіпак...
Не пью, не курю• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
А сколько поколений своих предков вы знаете?
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Я працюю в архіві,я знаю.
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Хіба християни,можуть проклинати ворогів?
Брехушечка• 25 декабря 2023
Я певною мірою розумію автора. Різдво в родині чоловіка для мене приклад справжнього Різдва, поваги до старших членів родини та один до одного, спокійне застілля, маленькі подарунки-сюрпризи. Тому Різдво ми святкували з ними.
У мої же родині були сварки та суперечки. І досі є. І я хочу зробити приємне батькам, приїхавши зі своєю сім´єю в гості, та зовсім не хочу везти туди дітей(( тим паче діти вже немалі, і все розуміють.
Не пью, не курю• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Я працюю в архіві,я знаю.
Так в какую дату в Украине отмечали Рождество до 1918 года?
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Питання в тому,чому цей народ постійно міняє те що в нього мало бути традиціями чому в цього народа нічого немає свого?Хто прийшов,хто що сказав,вже так і роблять.Що ж ви хочете?
Все будет, но потом• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
З цим гріхом я змирюся.Аби справедливість впала на винуватців.
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Нема правди в Світі.
Все будет, но потом• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Нема правди в Світі.
Є.Але в кожного своя віра
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Є.Але в кожного своя віра
В кожного своя правда?Ви хотіли сказати?
Птица Говоруша• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
То ти ніяк не визначишся чиїх будеш - или крестик снимите, или трусы наденьте . А наші традиції незмінні , ага.
Все будет, но потом• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Ні.В кожного своя віра.І де ви бачили прокьон?Я прошу Бога про справедливість.Чи ви проти?
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
А ви що вважаєте,що якщо будете носити хрестика на шиї то всі свої питання з Богом,вже порішали?
Птица Говоруша• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Достатньо жити по Божим заповідям .
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Достатньо жити по Божим заповідям .
О це вже ближче до діла.
Мудрецыха мира• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Поменяйте программу-переводчик, ваша делает ошибки. А вообще, какое кацапу дело до наших традиций, своими займитесь. Прилезло тут ценные указания раздавать.
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Мені насрати на твою кацапію.Сиди собі в параші своїй.В україні ще залишилися адекватні люди.
Мудрецыха мира• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
Это явно не о вас.
Все будет, но потом• 25 декабря 2023
Ответ дляІллюха Перчик
А чого Україна з маленької букви?
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
А чого Україна з маленької букви?
Граматична помилка.