Чудовий каламбур• 25 декабря 2023

Lanvin A Girl in Capri не дорого

Улюблені парфуми, нові поки не вдається купити. Може хтось продає не дорого свій залишок чи не підійшли, напишіть
ВсеЧетко• 25 декабря 2023
А який залишок вас цікавить?В мене є, в Брокарді купувала
автор Чудовий каламбур • 25 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Залежить від ціни. У вас скільки мл і ціна?
СкрипяСердцем• 25 декабря 2023
Можна мені, хочу найти Еклет не дорого, вибачьте автор будь ласка що я влізла
Дама с заначкой• 25 декабря 2023
Так на розлив можна купити. Еклат 15 грн я брала. 10 мл 150 грн. Хіба то дорого
ВсеЧетко• 25 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Зараз не вдома, я не пам´ятаю чи в мене 30 чи 50 мл, але пам´ятаю більше половини в залишку, чисто так, подарувати 5 мл можу, лише атомайзер якщо б знайшла де купити)))
Королева ганделику• 25 декабря 2023
Ответ дляДама с заначкой
Підтримую. Де ж це дорого, влітку брала тут у продавалці по 16грн/мл
Апофиозная• 25 декабря 2023
Они сейчас в Броке на распродаже, какой у вас бюджет?
Банка з медом• 25 декабря 2023
Дешевше в такому обʼємі ще не бачила.
Пані з калабані• 25 декабря 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Могу за 500 отдать,больше половинки,оригинал,привозили из за границы набором
allavalko• 25 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
На мейкапе 649 грн
СкрипяСердцем• 25 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Дорого за 600 в магазине полный