Как считаете, примут закон по быстрому, чтоб мы и ’не видели’
Или потянут и все таки сможем посмотреть?
Krasivaja_ja• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви ще покричите про бєспрєдєл і корупцію в Україні
Чи зразу почнете шукати корупційні шляхи для виїзду за кордон?
У нас нету лишних 10 т но елени на взятку вашему зятю тцкшнику и его дружкам
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Там были фактически все специальности
І? Вони стають на облік добровільно.
Ну, блін, нічого нового по жінкам немає.
Ответ длявсё для красоты
Для этого он и внешний враг, а внутренний ’ друг ’ должны эту ценность защищать, а не с внешним в тондеми народ гробить...
Нет никаких врагов внутри. Кроме ждунов и предателей.
Власть большинство патриоты.
Ну те кто с Зеленским так точно.
За остальных не скажу.
Власть большинство патриоты.
Ну те кто с Зеленским так точно.
За остальных не скажу.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 декабря 2023
Ответ дляMaBka
Я так, хочу вам нагадати усім, за кого ви всі голосували, а тепер тут орете, як різані. Низький вам уклін! Подякуйте собі, особисто!
Удалено администрацией...
Ксения Великая• 26 декабря 2023
Ответ дляVeselka8
Власть большинство патриоты.
Ну те кто с Зеленским так точно.
За остальных не скажу.
Власть большинство патриоты.
Ну те кто с Зеленским так точно.
За остальных не скажу.
А че патриоты воруют в условиях войны?
Krasivaja_ja• 26 декабря 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Удалено администрацией...
Ксения Великая• 26 декабря 2023
Ответ дляVeselka8
А в чем она не права?
Это закон ЗАЛУЖНОГО!!!!
О перелогинилась😅
Ответ дляMaBka
Ніколи я за цього чорта не голосувала. Народ перед війною прозрів, бо його рейтинг впав до 21 чи 24 відсотків (це я точно не пам’ятаю). Навіть мене тут адмін заблокувала, що я про падіння рейтингу цієї тварюки писала
Ответ дляmvm2023
Надоели эти басни про рашку. Они там живут-не тужат. Я смотрю получают визы в европейские страны и даже в сша и отдыхают. Кто захотел - уехал, но семьей блин всей.
Я знаю, що вони нормально живуть. І кордони відкриті, і на війну ідуть добровольці за гроші
По електронних повістках нікого не призивають, але якщо б призивали оця фішка -’ в мене немає пошти, кабінету, телефону’ не працює. Це твої проблеми. Ти маєш сам зайти в кабінет і відслідкувати. Інакше - ухилянт
Адвокат Олександр Гуміров
Друзі, не нервуйте зермакам на радість.
Є таке поняття як ієрархія законодавства. Вона закріплена в статті 8 Конституції: ’Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.’
Так от в цій пісюлькі, іменованій законопроектом про мобілізацію, стільки прямих невідповідностей Конституції, що шансів стати законом 0,01%. А навіть якщо приймуть, Конституційний Суд знесе майже все під чистую.
Просто зермакам треба вас застращати і змусити вимагати миру на будь-яких умовах. Зермакам треба здати Україну своїм кремлівським босам.
Все буде добре. Підуть вони на йух.
Друзі, не нервуйте зермакам на радість.
Все буде добре. Підуть вони на йух.
Ответ дляSmileyFace
А почему по ее мнению он мразь? Чем аргументирует?
А не успела сохранить этот поток. Меня там еще оскорбляла, что я из Луганска своего вонючего рыгающего Йорка вывезла. Так и не пойму, в чем проблема))) По мнению шайки ботов, нужно было ее там бросить или хз. Они с Исидой в каждой теме йорком моим меня прпрекаютъ. Ау, Маня, которая в этой теме Зенкасс. Что не так с йорком -компашкой мне хоть объясните)
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляДресса
Ні, там нічого не написано про другу вищу. Там от так написано .
Друга вища це не рівень вище.
Всі новоспечені «студенти» втратять відстрочку