Колгоспниця• 25 декабря 2023

Много здесь таких, чьи дети в Украине учатся онлайн

Неужели большинство все таки оффлайн ? По стране ,особенно прифронтовые,все таки онлайн? Мои тоже,например ,онлайн,но иногда не выдерживаю уже. Переживаю ,что нет полноценного живого общения. Стоит переезжать в такой город,где есть школа оффлайн ? Но тогда съем квартиры будет обходится дорого ( сейчас платим только коммуналку ,за съем не берут с нас ). Здесь есть работа, за нее фактически и держимся
автор Колгоспниця • 25 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Чого самогубці? Є регіони в які не прилітає.
Це потрібно бути таким впевненим,що не прилетить

автор Колгоспниця • 25 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Два роки не прилітало, а тут прилетить? Школа має укриття.
А якщо весілля чи похорони, що всі біжать до укриття?
Чи змагання в дітей, чи концерт.
Всі заклади мають жити але не всі живуть, за одними правилами.
Чернівці?
Чебураха з перцем• 25 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну то мені ж дасть. Кажіть. Цікаво просто .
Тільки у Києві бігають? Ви впевнені?
Ще можуть додому відпустити. Старіші класи. Молодші , один з батьків може забрати 5 дітей. Ви ж знаєте в яких областях це може бути. І навіть сусідніх.
автор Колгоспниця • 25 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
До чого тут весілля чи похорон? Робіть там що хочете.
Ми говоримо про школу.
Є укриття, працює очно і урок має бути зупинено.
То ви скажете де це чарівне місто на землі?
Мабуть там, де про війну тільки чули. І добре ,що не бачили і не відчули
Чебураха з перцем• 25 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Про більшість , близькі родичі працюють в управлінні освіти і правила для всіх єдині. Не уявляю, хто візьме на себе таку відповідальність за дітей
Управління освіти нехай слідкує за своєю роботою. Ви можете не уявляти але так є.
автор Колгоспниця • 25 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Де таке ? На заході під час тривоги ніяких уроків, всі в укриттях , тому навчанням таке важко назвати
А как потом эти уроки догоняют ?
Непонятно• 25 декабря 2023
Учится онлайн в прифронтовом городе, хотя мы на съеме там, где учатся оффлайн. Не носит эти бесконечные вирусы домой. Ходит на кружки, загруженность меньше, поэтому успеваем с ним ещё англ заниматься каждый день, вожу на кружки. 1 класс

Чебураха з перцем• 25 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Так, впевнені
Научительница• 25 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
А как потом эти уроки догоняют ?
Для галочки , нормально навчання нема
автор Колгоспниця • 25 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Я знаю ,что при тревоге дети идут сами домой , по окончанию тревоги опять идут в школу , это такое вот в селе небольшом
автор Колгоспниця • 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Так, впевнені
Ви,мабуть, вірите,що летить виключно по військовим об´єктам
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Назад в школу вже ніхто не йде, в місті це. І університети теж навчаються
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Я не вірю, я знаю - що сюди взагалі не летить і не прилетить.
Научительница• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Воно прилітає без жодної логіки і не про всі падіння уламків повідомляють , навіть в дуже спокійних містах і селах .
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ну є області в які не прилітає. Ви ж це знаєте
Научительница• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Нема таких, прилітало у всіх
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Нема таких, прилітало у всіх
Є
Научительница• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Є
Які?
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Які?
Вся інформація в вільному доступі

Научительница• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Вся інформація в вільному доступі
Так, і таких областей нема
ЯяяКакаджамбо• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Батьки несуть відповідальність за своїх дітей. Нехай що хочуть такий роблять.
У якому місті України під час тривоги не припиняють уроки?
Ви можете написати? Чому ви перестрибуєте на інші запитання?
ЯяяКакаджамбо• 26 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Хоч чули ,хоч ні, але правила для всіх однакові
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я не ’перестрибую’ писати не буду. Думаю це і так зрозуміло
Первая ласточка инфляции• 26 декабря 2023
Онлайн четыре года уже. Дальше институт. Тоже Онлайн.
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Так, і таких областей нема
Мабуть ніхто не звернув увагу, сама тільки подивилася - незнала про це.
Несемо світло разом• 26 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
Хвилюватися потрібно не через відсутність живого спілкування, а через знання, яких не має.
В нашей школе онлайн знания лучше, чем в некоторых оффлайн
Я натуралка• 26 декабря 2023
У меня трое учеников. Живём в прифронтовом городе. Сирены часто, очень часто. Дети были онлайн. С декабря младшую школу попытались вывести одну неделю оффлайн, вторую онлайн. Если родители против оффлайн, то ребенок присутствует на уроке онлайн (учитель ведет параллельно). С убежища ребенка можно забрать во время тревоги, что удобно. Старшую школу учителя сами не хотят выводить. Намного удобнее дома на диване в халате. Честно, знания ужасные. Старшая сейчас 7 класс, росток. Во время уроков чаще всего сидит параллельно в чатах общается, играет в игры, смотрит фильмы. И это при том, что я сижу дома в декрете с младшим и часто хожу контролю.
Как по мне, общение это пол беды. Это можно заменить кружками, например. А вот полученные знания, это беда. Если в младшей школе учителя заинтересованы дать знания детям, то в старшей все очень печально
Фея_3уровень• 26 декабря 2023
Ответ дляНесемо світло разом
:)
Несемо світло разом• 26 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
:)
Чего?
Правда
Фея_3уровень• 26 декабря 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Чего?
Правда
:)))
Мені просто смішно таке читати,