Любимка-анонимка• Изменено 27 декабря 2023
Как долго вы искали работу?
Кто устроился на новую работу в этом году. С момента первой отправки резюме в компанию или регистрации на сайтах по поиску работы.
Сиренькая• 27 декабря 2023
Чоловік знайшов восени за 15 хвилин. Я свою шукала минулого року 2 місяці і знайшла аж дві. Зараз одну думаю кидати
Княгиня пітьми• 27 декабря 2023
Чоловік в ІТ тестувальник, шукав 10 місяців, дуже впали і зарплати, і попит на українських фахівців.
Любимка-анонимка
• 27 декабря 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Він шукав роботу, ще працюючи, чи звільнився, а потім почав шукати?
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
Летчица• 27 декабря 2023
Вам ничего не даст эта информация, вы же понимаете
Подтягивайте квалификацию, делайте качественное резюме и вперед на поиски.
Помеха справа• 27 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
Не звільняйтесь поки не знайдете нову. Мій чоловік вже 1,5 роки безробітний. Його скоротили. Нічого достойного немає((
Два-три тижні і фсьо• 27 декабря 2023
Півтора року шукала. В результаті повернулася на старе місце, тому що на ринку вакансій жопа.
МастерЮля• 27 декабря 2023
1,5 месяца. Раньше быстрее находила, но сейчас конец года, то у меня вышел месячный перерыв в работе. Выхожу на новую 2 января.
Воленс-неволенс• 27 декабря 2023
Устроиться в клинику или больницу на ставку без всякого блата сложно оказалось
Угги в горошек• 27 декабря 2023
Первую после возвращения в Украину в мае, нашла через 2 недели. Вторую стала искать в ноябре, нашла через месяц.
Помаранчова душа• 27 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
шукати, а потім вже звільнятися.
Аноним_Русалка• 27 декабря 2023
29.11.23 отправка резюме (2 компании)
18.12.23 джоб офер от одной компании
19.12.23 джоб офер от второй компании
08.01.24 выход на работу
18.12.23 джоб офер от одной компании
19.12.23 джоб офер от второй компании
08.01.24 выход на работу
Аноним_Русалка• 27 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
Я от думаю, як зробити.
На роботі важка атмосфера.
я роблю і не так, і не так.
Я завжди кажу власникам, або керівнику, що планую шукати нову роботу і пропоную їм 2 варіанти:
1 - я звільняюсь і підпрацьовую 2 тижні
2 - я працюю поки я не знайду роботу, або вони не знайдуть заміну і я передам справи, у обмін на це вони мене відпускають на співбесіди.
Завжди вибирають другий варіант, і завжди я роботу знаходжу раніше ніж заміну. І совість чиста, я хоч і маркетолог, але обманювати не люблю.
1 - я звільняюсь і підпрацьовую 2 тижні
из_под_тишка• 27 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
так пусть работает на недостойной, все лучше чем дома сидеть
Помеха справа• 27 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Не хоче(( в мене хороша зп, а в нього заначка є. Поки так живемо..
Весотехник• 27 декабря 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
скільки у нього досвіду було, коли шукав?
annet_sheludchenko• 27 декабря 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Можу допомогти з роботою
Воленс-неволенс• 28 декабря 2023
Ответ дляannet_sheludchenko
Можу допомогти з роботою
В каком городе?