Alison_and• 27 декабря 2023

Надоела удаленная работа

Хотеться быть в коллективе, общаться. А так день сурка какой-то((к сожалению не могу поменять сейчас😢и тоска какая-то постоянно
мимозка• 27 декабря 2023
А з колективом не день Сурка? Теж саме з тим самим оточенням день за днем.

barabychka• 27 декабря 2023
Ответ длямимозка
Плюс дорога туда-сюда
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ длямимозка
Може ви і праві.. все ж хочу як війна закінчиться знайти роботу в офісі. Поки що такої можливості немає
YN8678• 27 декабря 2023
Ответ дляAlison_and
Снимите себе место в коворкинге и поездите месяц,не обращая внимания на погоду, состояние и тд)
Как рукой снимет тоску за офисом
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Тю пів року віддалено. Яке це щастя. Після 17:00 повністю своє особисте життя. У пʼятницю з 14:00
І ні за що не переживаєш, я тепер у свій бізнес ні ногою )
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я з початку карантину)
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Плюс в кафешці можна працювати, плюс з моря чи готелю.
Автор) ану не вішайте ніс- ви вільна як ніколи.
Я сьогодні пів дня у кафе , пів дня дома.
torbochki.in.ua• 27 декабря 2023
Ким працюєте?
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Дякую❤️

Darina26• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Интересно что это за работа такая, что в кафе её работают или у вас какие сверхспособности к концентрации?
Yu Yu• 27 декабря 2023
Автор, приглашайте друзей, ходите в кино, театры, чтоб быть среди людей.
Я раньше работала в офисе, сейчас удалёнка. Небо и земля. Особенно бесила дорога в/из офиса.
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Ким працюєте?
Бухгалтер)
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляDarina26
Ну ви з не думаєте що я йду в кафе де діско діско, паті паті)
Вранці зазвичай людей взагалі немає, під обід сходяться і я їду додому)
Повірте- віддалена робота, це найкраще що придумало людство ) це хороша побічна дія Ковіду 😀
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ дляYu Yu
Ну вот хочу пойти на курсы английского. Надеюсь тоска развеется
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляAlison_and
А я пішла онлайн 🤣
І на іспанську онлайн 🤣
Darina26• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ну я не работаю сейчас и если бы и шла на работу то только в офис. Удаленка это чисто заработок.
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
А я пішла онлайн 🤣
І на іспанську онлайн 🤣
Ой, я онлайн не хочу. Ходила колись на йогу онлайн, вистачило
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляDarina26
А в офісі це не заробіток?)
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляAlison_and
Ну у мене басейн, фітнес і ведична релігія все офлайн

Alexsandra• 27 декабря 2023
Ответ дляYN8678
Как рукой снимет тоску за офисом
автор прислухайтесь! дуже слушна порада!
я також рвалася в офіс. вийшла. а тепер зранку мінімум пів години зачіску, макіяж (гігієну не рахую, вона і на віддаленій роботі). Потім 10 хвилин машину прогріваю, пів години дорога на роботу. 1,1 година зранку мінус.
Вдень вдома в переривах на кофебрейк закинула пралку, посудомийку, скороварку, запустила робота пилососа. В офісі просто трьоп з колегами і всю роботу по дому яку робила вдень вдома на кофебрейках тепер роблю після роботи, і це мінімум 1 година часу.
Дорога додому 30 хв.
В результаті 2 години 40 хвилин я трачу додатково лише тому, що вийшла в офіс.
Дуже шкодую. А дороги назад уже уви..

Доречі забула про обід.Вдома 5 хвилин і обідаю, а в офісі хожу в кафе, пока дойду, пока в черзі постою, це мінімум 20 хвилин.
В результаті більше 3 годин втрачаю.
Darina26• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
А в офісі це не заробіток?)
Я не об этом. Я о том,что в офисе можно работать не только по причине зп. А если ты удаленщик то это только ради денег.
Fotografkiev• 27 декабря 2023
Ответ длямимозка
Ага, я меж 2х декретов 3,5 лет в офис отходила, во второй декрет бежала аж в припрыжку, надоел тот офис капец
navariya• 27 декабря 2023
Давайте без философий) Если РАБОТА на удалёнке - там нет времени или пространства для общения - оно тебе нужно, если имеешь любимую семью? Поговорить, можно и в магазине, по дороге домой))
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляDarina26
Так а в офіс ви заради чого ходите?
Я вам не розумію)
У мене роб день з 8 до 11. Потім з 15 до 17)
Я повністю розпоряджаюся своїм часом.
Так іноді і нагрузка більша.
Але я вільна і сиджу в офісі) а лежу на дивані, на гамаку у саду, на пляжі, в кафе)
автор Alison_and • 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Вердична релігія😁 вперше чую. Та я теж як в Україні жила, ходила на фітнес кожен день. Класно було. Але виїхали закордон, то я і захандрила((
мимозка• 27 декабря 2023
Ответ дляDarina26
А по якій ще причині, окрім заробітку, можна ходити працювати в офіс?
junker• 27 декабря 2023
Я працювала і віддаленно з дому тривалий час ( майже рік) і зараз на офісі ( але можу домовитись працювати віддалено)
Мені на офісі в декілька разів краще : є спілкування з людьми і я їх бачу) Так, вдома зручніше, що можна поїсти домашнє без судочків), щось зробити паралельно. Але для мене в офісі краще : є зміна картинки ) ( але можливо тому що у мене немає дітей)
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляAlison_and
Не чула про вашу вердичну)
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ длямимозка
Я також чекаю) мене прямо заінтригували )
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляjunker
Не у дітях справа. Це залежить від людини.
Кому як зручно.