Тра Ля Ля• 27 декабря 2023

В такой залом надо филлер ?

Или достаточно ботокса? Косметолог говорит, филлер не надо
Люблю порядок• 27 декабря 2023
В мене така міжбровка завжди стає, як закінчується дія диспорта. Після уколів диспорта все розглажується на 10-ий день. Філлерів не потрібно.Мені 55.)
автор Тра Ля Ля • 27 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Скільки у вас тримається диспорт?
КоролеВешна• 27 декабря 2023
То есть,советчицы знают лучше, чем косметолог?)
Зачем вам туда филер?
Залізний кіготь• 27 декабря 2023
Ні, Вам не треба. В мене філер. Але в мене значно гірша ситуація була. Після філера і ботокса стало ідеально.
Люблю порядок• 27 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Скільки у вас тримається диспорт?
Максимум місяців 4 точно, а потім по-трохи вже з´являються морщини.
автор Тра Ля Ля • 27 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Так мало? І колете раз в півроку?
Люблю порядок• 27 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Так мало? І колете раз в півроку?
Ну я не вважаю, що це мало.) Колю ботулотоксини вже років 12. Тому 4 місяці це хороший результат. Ботокс взагалі тільки 3 місяці тримав.Так, раз на пів року колю.
Кнопкотиць• 27 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Так мало? І колете раз в півроку?
Это ещё не мало.
Нельзя колоть каждые пол года.
Минимум раз в год, а то и реже.
Люблю порядок• 27 декабря 2023
Ответ дляКнопкотиць
Это ещё не мало.
Нельзя колоть каждые пол года.
Минимум раз в год, а то и реже.
Поясніть, будь ласка, чому тільки раз у рік?
Смайлик• 27 декабря 2023
Філер + ботокс буде довше триматися.
автор Тра Ля Ля • 27 декабря 2023
Ответ дляКнопкотиць
Это ещё не мало.
Нельзя колоть каждые пол года.
Минимум раз в год, а то и реже.
Але виходить, що 4 місяці гарно, а два вже з заломами треба ходити((
Кнопкотиць• 27 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Нет , там другая история.
Мышцы со временем отвыкают работать , т.е. Вы отвыкаете морщить лоб и залом не образуется так быстро.
Нельзя просто так брать и ’выключать’ постоянно мышцы.
Кудлата хмаринка• 27 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
у мене таких два, нічого не допомагає(
Кудлата хмаринка• 27 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Так мало? І колете раз в півроку?
я колола ультратокс, протримався десь 10 місяців
Зубная фея• 27 декабря 2023
Ответ дляКнопкотиць
Это ещё не мало.
Нельзя колоть каждые пол года.
Минимум раз в год, а то и реже.
Раз у 6 міс мінімально
автор Тра Ля Ля • 27 декабря 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
у мене таких два, нічого не допомагає(
І філер з ботоксом також не допомагає?
Я Головна• 27 декабря 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Це теж може бути індивідуально, у моєї знайомої ботокс рік тримається. А якщо людина активно займається спортом, наприклад, то швидше це все виводиться з організму
ГороховаЯ• 27 декабря 2023
Мне залом ботокс не убирает. Тоже хотела филлер, но косметолог показала фотки, какая бывает жуть от филлера в том месте. Поставила нитки. Немного разгладило. Но не идеально((
ВсеЧетко• 27 декабря 2023
Ех, я вам не підкажу, але послухаю на майбутнє. У мене зʼявилися 2 перші зморшки в кутах над верхньою губою Не носогубні, а саме над губою. Так швидко(( спочатку я з ними прокидалася, а потім різко зʼявилися і все. Що це воно таке і що з таким робити? Я схожих ні в кого не помічала(
Мені 40.
Дона Ко Ко• 27 декабря 2023
У мене подібний залом, навіть трохи більший. Ботокс виправляє проблему.
JulJul07• 27 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Так ботокс и ботулотоксин - это одно и тоже
Люблю порядок• 27 декабря 2023
Ответ дляJulJul07
Так, звичайно, ботулотоксин типу А основний складник препаратів з різними назвами і торговими марками. ´´Ботокс´´ для мене заслабкий, ´´Діспорт´´ норм., ще колола якийсь німецький ботулотоксин, назву забула, то взагалі не подіяв. Основний складник у них ботулотоксин, а назва і дія, для мене , різна.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 декабря 2023
Ні, гарний косметолог туди не запропонує філер, в мене діспорт плюс нитки